PDA

View Full Version : سوال: برسی یک فایل exe

Mohammad.sweets
دوشنبه 20 آذر 1391, 20:05 عصر
سلام به همه ی دوستان....
یه سوال داشتم که خیلی برام مهم هست....
من میخوام با استفاده از وی بی یک فایل exe رو برسی کنم
و ببینم که آیا این فایل بعد از اجرا شدن عملی که من تعریف کردمو انجام میده یا نه...
(مثلا میخواد فایلی رو حذف کنه؟)

پیشا پیش ممنون:بوس:

majidbahrami
دوشنبه 20 آذر 1391, 20:12 عصر
دروووووووووود... خو شما اگه کدهاتونو درست نوشته باشید باید پاک کنه ..
اما برای بررسی خوب میتونی بهش شرط بدی که اگه انجام شد پیغام بده ..نیازی به بررسی نمیبینم

Mohammad.sweets
دوشنبه 20 آذر 1391, 20:27 عصر
عزیز در واقع من میخوام سورس یک فایل دیگرو برسی کنم و اگه اون برنامه توانایی انجام کاری که من میخوام رو داره برنامه ی من یک پیغام بده

volkswagen
دوشنبه 20 آذر 1391, 23:02 عصر
سلام

در واقع دوستمون می خواد کاری رو بکنه که مثلا آنتی ویروس ها انجام می دند.باید بگم که اینکار به این راحتی ها هم نیست ، چون که وقتی برنامه کامپایل میشه دیگه نمیشه به این سورس ها(همون هایی که برنامه نویس نوشته)به صورت دقیق دسترسی داشت و اطلاعاتی که شما بهش دست پیدا می کنید رو تازه باید بشینید و تحلیلش کنید!

البته ظاهرا میشه فهمید که برنامه از چه api هایی استفاده کرده و فکر کنم کدهایی رو قبلا در این مورد دیدم.

SHD.NET
دوشنبه 20 آذر 1391, 23:57 عصر
منم یه زمانی توی برنامم همچین چیزی رو میخواستم . اما هرچی گشتم بهش نرسیدم . البته اون کاری که من میخواستم بکنم سخت تر بود یکم .
اگه با سی شارپ و وی بی.نت بری میشه راحت تر این کارا رو انجام داد .

:چشمک:\\\موفق باشید///:چشمک:

ra0661
سه شنبه 21 آذر 1391, 12:46 عصر
اگه اینطور چیزی که شما میگید شدنی باشه که هست اما سخت که باید اول سورس برنامه را بخونه که فعلا کسی را ندیدیم که بتونه از رو فایل exe سورسش را به طور کامل بخونه

Mohammad.sweets
سه شنبه 21 آذر 1391, 16:14 عصر
من فقط میخوام ببینم اون فایل کاری که من میخوامو انجام میده یا نه ...... (تواناییشو داره یا نه)

m.4.r.m
سه شنبه 21 آذر 1391, 16:56 عصر
نه برادر نمی تونی ببینی اگه می تونستی ببینی می شدی آنتی ویروس نویس ، کرکر ، هکر و ... بیخیال شو راهی که میری آخرش نا کجاباده

امین مستانی
چهارشنبه 22 آذر 1391, 00:43 صبح
با سلام

فایل EXE هم خودتون با VB6 نوشتید ؟؟