PDA

View Full Version : چطور این خطا رفع میشود؟

mamalyjoon
سه شنبه 21 آذر 1391, 12:32 عصر
مشکل از کجاست؟
راهنمائی بفرمائید96464

rezayeman
سه شنبه 21 آذر 1391, 13:31 عصر
debuggerی که استفاده می کنی بیش از یکبار تکرار شده

mamalyjoon
سه شنبه 21 آذر 1391, 13:36 عصر
debuggerی که اسفاده می کنی بیش از یکبار تکرار شده

خوب باید چکار کنم درست بشه؟؟؟؟؟

rezayeman
سه شنبه 21 آذر 1391, 13:37 عصر
بیبن کجاها تکرار کردی حذفش کن

تو مرورگرهای دیگه هم امتحان کردی؟

mamalyjoon
سه شنبه 21 آذر 1391, 13:40 عصر
بله امتحان کردم خوبه
با اینترنت اکسپلورر هی این پیغام میده وقتی باز میکنه
چکار باید کرد که نده؟

rezayeman
سه شنبه 21 آذر 1391, 13:58 عصر
ie ورژن چند داری؟

mamalyjoon
سه شنبه 21 آذر 1391, 14:09 عصر
ورژن 10 هستش

rezayeman
سه شنبه 21 آذر 1391, 16:01 عصر
تا ورژن 9 که بیشتر نداریم برادر

mamalyjoon
سه شنبه 21 آذر 1391, 19:56 عصر
تا ورژن 9 که بیشتر نداریم برادر
بابا برو یک سر اول تو سایت مایکرسافت ببین بعد بیا اظهار فضل کن
ورزن 10 اینترنت اکسپلورر قابل دانلود هست
شما دوست عزیز و بقیه اگه اطلاع از حل مشکلات و سوالات ندارین لزفا برین استراحت کنید نیایین اینجا وقت ملتو بگیرین

rezayeman
چهارشنبه 22 آذر 1391, 07:42 صبح
تا اونجایی که من می دونم ورژن 9 ie دارای مشکلات زیادی بود حتی بسیاری از سایتها هم برای ورود به پرتالشون پیشنهاد می کردن از ورژن 6 استفاده کنن. معمولا مایکروسافت چیزی که جدید ارائه می کنه دارای مشکلات زیادی هستش بنابراین پیشنهاد می کنم ازش استفاده نکن

من قصدم گرفتن وقت ملت نبود. میگم از این ورژن استفاده نکن بخاطر اینکه خودم با ورژن 9 بسیار مشکل داشتم

mamalyjoon
چهارشنبه 22 آذر 1391, 08:53 صبح
تا اونجایی که من می دونم ورژن 9 ie دارای مشکلات زیادی بود حتی بسیاری از سایتها هم برای ورود به پرتالشون پیشنهاد می کردن از ورژن 6 استفاده کنن. معمولا مایکروسافت چیزی که جدید ارائه می کنه دارای مشکلات زیادی هستش بنابراین پیشنهاد می کنم ازش استفاده نکن

من قصدم گرفتن وقت ملت نبود. میگم از این ورژن استفاده نکن بخاطر اینکه خودم با ورژن 9 بسیار مشکل داشتم

من نخاستم شما مشکلات ieبررسی کنید من یه سوال کردم اینجا اگه پاسخ رو میدونید جواب بدین چرا ماها عادت داریم سفسطه کنیم ای بابا

Moosaiemr
چهارشنبه 22 آذر 1391, 09:30 صبح
با سلام
دوست من این مشکل برای من هم پیش آمده و به دلیل این هستش که قبل از اینکه بروز رسانی کنی ورژن قبلی خود را به صورت کامل غیر فعال نکردی زحمتی که باید بکشی تا این مشکل حل بشه این هستش که میری داخل Control Panel و از قسمت features باید تیک مربوط به IE را برداری و سپس IE را حذف و سیستمت را راه اندازی مجدد کنی و دوباره نسخه جدید را نصب کنی تا مشکل حل بشه.

rezayeman
چهارشنبه 22 آذر 1391, 09:30 صبح
اگه دقت کرده باشید متوجه میشید که جواب سوالو دادم دوست عزیز

شاید مشکل از ie باشه نه کدهای شما

ok?

mamalyjoon
چهارشنبه 22 آذر 1391, 09:34 صبح
رفتم ولی اونجا IEوجود نداشت !منظورت توقسمت uninstal هست دیگه

mamalyjoon
چهارشنبه 22 آذر 1391, 10:15 صبح
[QUOTE=Moosaiemr;1648271]با سلام
دوست من این مشکل برای من هم پیش آمده و به دلیل این هستش که قبل از اینکه بروز رسانی کنی ورژن قبلی خود را به صورت کامل غیر فعال نکردی زحمتی که باید بکشی تا این مشکل حل بشه این هستش که میری داخل Control Panel و از قسمت features باید تیک مربوط به IE را برداری و سپس IE را حذف و سیستمت را راه اندازی مجدد کنی و دوباره نسخه جدید را نصب کنی تا مشکل حل بشه.[/QUOTE
اینکارو کردم بازم نشد

mamalyjoon
چهارشنبه 22 آذر 1391, 10:38 صبح
با سلام
دوست من این مشکل برای من هم پیش آمده و به دلیل این هستش که قبل از اینکه بروز رسانی کنی ورژن قبلی خود را به صورت کامل غیر فعال نکردی زحمتی که باید بکشی تا این مشکل حل بشه این هستش که میری داخل Control Panel و از قسمت features باید تیک مربوط به IE را برداری و سپس IE را حذف و سیستمت را راه اندازی مجدد کنی و دوباره نسخه جدید را نصب کنی تا مشکل حل بشه.

مشکلم با کاری که گفتین حل شد ممنون