PDA

View Full Version : مقدار دادن به تكست در stimul از سي شارپ به صورت دستي

patrick5053
چهارشنبه 22 آذر 1391, 15:03 عصر
سلام دوستام.
من يه گزارش با استيمول دارم كه در تهيه اون مشكلي ندارم، فقط مشكل اينجاست كه مثلا من در گزارشم ميخوام محدوده تعين شده توسط كاربر رو نشون بدم، مثلا كاربر از يك تاريخ خاص تا يك تاريخ خاص از برنامه گزارش ميگيره، من ميخوام در گزارش، در سربرگ درج بشه كه از تاريخ: فلان تا تاريخ : فلان، اين چطور امكان داره، من چندتا text در گزارشم گذاشتم كه اينها رو نشون بده، ميخواستم بدونم آيا ميشه من اين text ها رو به صورت دستي مقدار بدم؟
اگرم كسي راه حل بهتري داره ممنون ميشم راهنمايي كنه.

AliSaeedi_v
چهارشنبه 22 آذر 1391, 15:12 عصر
سلام..توی گوگل روش ارسال پارامتر به استیمول رو سرچ کن چیزای خوبی گیر میاری...در واقع شما باید دوتا متن رو به صورت پارامتر به استیمول بفرستی و روش خوبیه..

rezaei_y
چهارشنبه 22 آذر 1391, 15:17 عصر
در گزارشت یک پارامتر با نام tarikh ایجاد کن (روی گزینه variable کلیک راست و انتخاب گزینه new variable ) و داخل برنامه از کد زیر استفاده کن

stiReport1.Dictionary.Variables["tarikh"].Value = " از تاریخ " + txt_date_from1.Text + " تا تاریخ " + txt_date_from2.Text.Trim();

patrick5053
چهارشنبه 22 آذر 1391, 15:17 عصر
دوست عزيز اگه لطف كني يه نمونه سورس برام بزاري ممنون ميشم.

patrick5053
چهارشنبه 22 آذر 1391, 15:27 عصر
در گزارشت یک پارامتر با نام tarikh ایجاد کن (روی گزینه variable کلیک راست و انتخاب گزینه new variable ) و داخل برنامه از کد زیر استفاده کن

stiReport1.Dictionary.Variables["tarikh"].Value = " از تاریخ " + txt_date_from1.Text + " تا تاریخ " + txt_date_from2.Text.Trim();
سلام فدات كه كمك ميكني فقط من تا با استيمول خيلي كم كار كردم، لطف ميكني طريقه ساخت پارامتر و variable و بيشتر توضيح بدي؟ ممنون.

patrick5053
چهارشنبه 22 آذر 1391, 20:50 عصر
سلام دوست عزیز، من منتظرم، لطف کن توضیح بده.

rezaei_y
چهارشنبه 22 آذر 1391, 23:02 عصر
اگه فقط مشکلتون با پارامتر این مشکلتون رو حل میکنه

دانلود (http://s2.picofile.com/file/7582740428/capture_1.rar.html)