PDA

View Full Version : سوال: تغییر کانکشن برای اجرای برنامه در سیستم دیگر

vahidth
چهارشنبه 22 آذر 1391, 15:13 عصر
سلام
میشه با ویژال استادیو2012 و اس کیو ال 2012 استاندارد یه برنامه ساخت سپس کانکشن استرینگ اون رو تغیر داد به2005 sql express با استفاده از فایل های نصبی ان را در سیستم دیگر نصب کرد
کانکشن استرینگ فعلی من به این صورت است
SqlConnection cnn = new SqlConnection(@"Data Source=(LocalDB)\v11.0;AttachDbFilename=|DataDirec tory|\db1.mdf;Integrated Security=True");
و کانکشن استرینگ سیستمی رو که میخوام برنامه رو توش نصب کنم به این صورت تعریف کنم
@"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|datadirector y|\db1.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"

vahidth
چهارشنبه 22 آذر 1391, 16:04 عصر
ایا این روش امکان پذیر است؟...

masoodz
چهارشنبه 22 آذر 1391, 16:16 عصر
سلام . دوست من فرقی ندارد . برنامت رو با هر نسخه ای نوشته باشی اجرا می شود .
یعنی تو می تونی با نسخه بالاتر بنویسی ولی با نسخه پایین تر اجرا بگیری
موفق باشی

vahidth
چهارشنبه 22 آذر 1391, 16:34 عصر
داداش در هنگام ستاپ و اجرای برنامه میتونم اونو با استفاده از اس کیو ال اکسپرس 2005 نصب کنم باید اس کیو ال رو جدا نصب کنم یا ویژال استادیو خودش نصب میکنه؟
برا من ویژال استادیو 2012 و فایل ساخت ستاپ نداره باید از ویژال استادیو 2010 استفاده کنم برای این کار یا با اینستال شیلد هم میشه این کارو کرد؟

ordebehesht
چهارشنبه 22 آذر 1391, 17:14 عصر
دوست من میتونی کدی بنویسی که با اولین اجرا بانکتو به sql اتچ کنه و یا اینکه کلاسی بنویسی که با اولین اجرا دیتابیس رو بسازه و جداول و ارتباطاتو ایجاد کنه
درمورد چیزی که تو میگی میتونی از لینک زیر استفاده کنی

http://itnee.com/Article/CSharp_SQLServer.zip

vahidth
چهارشنبه 22 آذر 1391, 17:27 عصر
داداش میشه بگی چه کدی یا چه کلاسی؟
خوب توضیح بده چون من مبتدی هستم
این فایل پی دی اف رو که دادی پسورد میخواد پسوردش چیه؟

masoodz
چهارشنبه 22 آذر 1391, 18:20 عصر
آره هنگام ساخت نصب با استفاده از install shield میگی که پیشنیازها رو برام نصب کن مثل .netframework و sql server
موفق باشی
داداش در هنگام ستاپ و اجرای برنامه میتونم اونو با استفاده از اس کیو ال اکسپرس 2005 نصب کنم باید اس کیو ال رو جدا نصب کنم یا ویژال استادیو خودش نصب میکنه؟
برا من ویژال استادیو 2012 و فایل ساخت ستاپ نداره باید از ویژال استادیو 2010 استفاده کنم برای این کار یا با اینستال شیلد هم میشه این کارو کرد؟

ordebehesht
چهارشنبه 22 آذر 1391, 19:44 عصر
پسوردش اسم سایت هستش یا تو سایت اعلام کرده
برای کار با کلاس من تو سرچی که میکردم همینطوری دیم نه کار نکردم
اما برای اتچ کردن فایل

http://dl.sourcebaran.com/download/152/5Problem.rar
استفاده کن فایل pdf