PDA

View Full Version : سوال: بک گراند

night_secret
چهارشنبه 22 آذر 1391, 22:53 عصر
سلام دوستان تو ویِوال استدیو 2010 میخواستم backgrand یه قسمت خاص از صفحمو آبی کنم چیکار باید بکنم ممنون میشم سریع پاسخ بدید ممنون

malloc
چهارشنبه 22 آذر 1391, 23:59 عصر
سلام دوستان تو ویِوال استدیو 2010 میخواستم backgrand یه قسمت خاص از صفحمو آبی کنم چیکار باید بکنم ممنون میشم سریع پاسخ بدید ممنون

اون یه قسمت احتمالا یه تگ هست. واسش استایل تعریف کن و خاصیت Backgroundcolor و بزار Blue

ali9698
پنج شنبه 23 آذر 1391, 00:48 صبح
اون قسمت خاص رو انتخاب کن. وارد قسمت source و بعد توی اون تگ اضافه کن
style="background-color: #0000FF;"

night_secret
جمعه 24 آذر 1391, 13:35 عصر
دوستان من زیاد وارد نیستم style رو چطوری تعریف کنم و اون قسمت مخصوصم که بالای صفحه وب من هست رو چطوری وارد کنم یه کم بیشتر راهنمایی کنید ممنون

night_secret
جمعه 24 آذر 1391, 16:32 عصر
ممنون میشم یه کم سریع جواب بدید خواهشا سریع ممنون

mbf5923
جمعه 24 آذر 1391, 16:52 عصر
وقتی میخواهید یه قسمت از صفحه رو شامل تغییراتی از قبیل رنگ و فونت و غیره کنید اون قسمت حتما باید از بقیه قسمت ها مجزا باشه
مثلا سطری از یک جدول یا یک DIV یا هر عنصر دیگه وقتی اون قسمت مجزا شد میتونید رنگش رو تغییر بدید حالا یا با استایل و به صورت دستی یا از قسمت Properties

night_secret
جمعه 24 آذر 1391, 16:55 عصر
وقتی میخواهید یه قسمت از صفحه رو شامل تغییراتی از قبیل رنگ و فونت و غیره کنید اون قسمت حتما باید از بقیه قسمت ها مجزا باشه
مثلا سطری از یک جدول یا یک DIV یا هر عنصر دیگه وقتی اون قسمت مجزا شد میتونید رنگش رو تغییر بدید حالا یا با استایل و به صورت دستی یا از قسمت Properties
میشه بگید چه جوری میشه با style یا جدول یا چیزای دیگه اون قسمت رو جدا کنم
ببخشید اگه این قدر سوال ابتدایی می کنم آخه تازه asp.net دارم یاد میگیرم

sanay_esh
جمعه 24 آذر 1391, 16:57 عصر
سلام شما میتوانید قسمت style کد زیر را در فایل جداگانه در نظر بگیرید

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<style>
h1
{
background-color:#6495ed;
}
p
{
background-color:#e0ffff;
}
div
{
background-color:#b0c4de;
}
</style>
</head>

<body>

<h1>CSS background-color example!</h1>
<div>
This is a text inside a div element.
<p>This paragraph has its own background color.</p>
We are still in the div element.
</div>

</body>
</html>

night_secret
شنبه 25 آذر 1391, 16:06 عصر
سلام شما میتوانید قسمت style کد زیر را در فایل جداگانه در نظر بگیرید

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<style>
h1
{
background-color:#6495ed;
}
p
{
background-color:#e0ffff;
}
div
{
background-color:#b0c4de;
}
</style>
</head>

<body>

<h1>CSS background-color example!</h1>
<div>
This is a text inside a div element.
<p>This paragraph has its own background color.</p>
We are still in the div element.
</div>

</body>
</html>

دوست عزیز میشه بگید چطور قسمت بالای صفحمو داخل style قرار بدم ؟؟؟

sanay_esh
شنبه 25 آذر 1391, 17:41 عصر
سلام

یک فایل متنی با پسوند css میسازی و تمامی قسمتهای داخل تگ <style> را درون آن کپی میکنی

فایل css به نام mystyle.css

h1 { background-color:#6495ed; } p { background-color:#e0ffff; } div { background-color:#b0c4de; }

و فایل را درون همان پوشه ای که فایل html داری قرار میدی

<link href="mystyle.css" rel="stylesheet" type="text/css" />

حال به جای اینکه در قسمت head صفحه html خود از style استفاده کنی اینجوری مینویسی

<!DOCTYPE html> <html> <head> link href="mystyle.css" rel="stylesheet" type="text/css" /> </head> <body> <h1>CSS background-color example!</h1> <div> This is a text inside a div element. <p>This paragraph has its own background color.</p> We are still in the div element. </div> </body> </html>

night_secret
شنبه 25 آذر 1391, 19:46 عصر
سلام

یک فایل متنی با پسوند css میسازی و تمامی قسمتهای داخل تگ <style> را درون آن کپی میکنی

فایل css به نام mystyle.css

h1 { background-color:#6495ed; } p { background-color:#e0ffff; } div { background-color:#b0c4de; }

و فایل را درون همان پوشه ای که فایل html داری قرار میدی

<link href="mystyle.css" rel="stylesheet" type="text/css" />

حال به جای اینکه در قسمت head صفحه html خود از style استفاده کنی اینجوری مینویسی

<!DOCTYPE html> <html> <head> link href="mystyle.css" rel="stylesheet" type="text/css" /> </head> <body> <h1>CSS background-color example!</h1> <div> This is a text inside a div element. <p>This paragraph has its own background color.</p> We are still in the div element. </div> </body> </html>
http://uplod.ir/e0zuxplf0ndg/Visual_Studio_2010.zip.htm دوست عزیزم این فایل رو بی زحمت دانلود کن میخوام صفحه اول فیسبوک رو طراحی کنم اینطوری فکر کنم بهتر میتونید کمکم کنی بالاش رو میخواستم اونطوری کنم ممنون

night_secret
یک شنبه 26 آذر 1391, 20:42 عصر
میشه لطف کنید بگید چیکار کنم شبیه صفحه فیسبوک باشه ممنون
فایلشو تو لینک بالا گذاشتم ...