PDA

View Full Version : استفاده از post- و -get به جای وب براوزر

sara_aryanfar
پنج شنبه 23 آذر 1391, 12:20 عصر
با سلام فرم اینترنتی زیر رو در نظر بگیرین
http://radio-gonbad.mihanblog.com//linkdaily/new

من در حال حاضر با استفاده از کنترل وب براوزر دارم با این صفحه کار می کنم اما به دلایلی می خوام به صورد مستقیم و بدون لود صفحات مقادیر رو بفرستم

چطوری می تونم این کارو انجام بدم ممنون

siavashdez
پنج شنبه 23 آذر 1391, 12:26 عصر
منظورتون رو از اینکه می گین مقادیر رو بفرستین متوجه نمی شم میشه بگین منظورتون چیه و می خواین دقیقا چه کاری انجام بدین ؟

sara_aryanfar
پنج شنبه 23 آذر 1391, 12:57 عصر
خب فرم اینترنتی رو پر کنه و بفرسته

siavashdez
پنج شنبه 23 آذر 1391, 13:01 عصر
یعنی تو می خوای یه برنامه بنویسی که به واسطه اون با فرم وب در ارتباط باشه و اطلاعات فرم رو به صورت هوشمند پر بکنه و براش ارسال بکنه ؟
و این کار رو می خوای توی یه برنامه وی انجام بدی یا توی یک برتامه ویندوزی؟

sara_aryanfar
جمعه 24 آذر 1391, 09:58 صبح
دوستان کسی تا به حال نخواسته توی فرمش به جای وب براوزر از این روش برای تعامل با سرور استفاده کنه یعنی؟

aradrobo
جمعه 24 آذر 1391, 10:03 صبح
میتونی این کار رو بکنی . یک تابع هست که این کار رو انجام میده . ولی چون این صفحه دارای کد امنیتی می باشد . نمی توانید این کار را انجام بدین . یک سایت بدین که کد نداشته باشه تا بهتون نشون بدم چجوری این کار رو می شه انجام داد .
www.bia2spam.mihanblog.com

sara_aryanfar
جمعه 24 آذر 1391, 10:22 صبح
خب کد امنیتی هم یک پارامتر هست که میشه ارسالش کرد مگه نه؟

aradrobo
جمعه 24 آذر 1391, 10:43 صبح
بله . می توان کد رو هم ارسال کرد . ولی چون کد هر دفعه تغییر پیدا می کند . لذا ما نمی دانیم کد چه چیزی هست . لذا ارسال انجام نمی شود . مگر اینکه بدانید کد چه مقداری هست ؟
آیا می دانید ؟

sara_aryanfar
جمعه 24 آذر 1391, 11:55 صبح
خب من الگوریتمی برای تشخیص و خوندن اون کد نوشتم و موفق هم هست و می تونه به طور اتوماتیک کد رو بخونه حالا بحث اینه که چطوری بدون وب براوزر ما تصویر رو بدست بیاریم تا در اختیار الگوریتم تشخیص قرار بدیم و دوم پس از تشخیص به چه نحو مقادیر رو ارسال کنیم؟