PDA

View Full Version : سوال: چطوری عدد یا تکس ام رو لینک درست کنم کنم

qhoqnose
پنج شنبه 23 آذر 1391, 12:45 عصر
سلام خدمت همه استادان
اول بگم بنده خیلی مبتدی هستم و اگه سوالم خیلی بی ربط بود تعجب نکنید:خجالت:
اقا من تو شرکتی که کار میکنم میخواهم یک پیج درست کنم که هرکامپیوتری که تو اون شرکت هست بدون نصب نرم افزار اضافه بتونه با یه نرم افزار جستجوگر مثلا فایرفاکس .. اطلاعات رو که نیاز داره بخونه و بنا به نیازش از استفاده کنه
حالا یک مشکل اینه که اطلاعاتی که ما تو دیتابیس اکسس داریم تو چندین کیوری درست شده که امکان نداره همه رو تو یه صفحه نمایش بدم من فکر کردم که این اطلاعاتو دسته بندی کنم و از بالا به پایین طرف بتونه وارد جزئیات بشه مثلا در صفحه اول تو گرید ویوی که دارم مجموع کل فروش شرکت باشه و وقتی که روش کلیک کرد جزئیات رو نشون بده مثلا در فروشگاه شماره 1 هست 40000000 میلیون تومان فروش داشته و در ردیف دوم مجموع فروش، فروشگاه شماره 2 هست 30000000 میلیون تومان و .... حالا میخوام وقتی رئیسمون روی عدد مثلا چهل میلیون در ردیف فروشگاه 1 کلیک میکنه یک صفحه دیگه باز بشه و تو یک گرید ویو جدا همه اجناسی که تو این فروشگاه فروخته شده را لیست کنه نشون بده
ببخشید خیلی زیاد نوشتم ولی هرچی فکر کردم هیچ جور دیگه ای نشد منظورمو بگم:خجالت:
ممنون از همه استادان :تشویق:

fakhravari
پنج شنبه 23 آذر 1391, 12:52 عصر
یک لینک ساده در گرید بزارید و موقع پر کردن گرید در قسمت باند با متد find control ایدی لینک بگیرید و href و یا هر چیز دیگری را برابر با مقدار دلخوا بزارید.