PDA

View Full Version : کمک برای تحقیق در مورد شیر پوینت

mrt1369
پنج شنبه 23 آذر 1391, 13:55 عصر
با سلام

خدمت تمام دوستان گرامی

من دانشجوی سال آخر لیسانس مهندسی آی تی هستم

من برای پروژه (پایان نامه ) لیسانسم موضع تحقیقی که برام مشخص شده در مورد

تجزیه و تحلیل share point است

اولش فکر می کردم زیاد درباره این موضع توی اینترنت مطلب نیست ولی وقتی سایت شما رو پیدا کردم دیدم دریایی از اطلاعات و مطلب هستش

حالا من واقعا نمی دونم تحقیقم رو از کجا شروع کنم چون کلا چیز خاصی در موردش نمی دونم

ممنون میشم دوستان کمک کنند و اگه لینکی های یا مقاله ای ترجیحا فارسی سراغ دارند که توش بشه در باره این موضوع مطالبی به اندازه یه تحقیق 100 صفحه جمع آوری کرد بهم معرفی کنند

موضوعمم همون تجزیه و تحلیل share point موضوعات متفرقه یا توضیح کلی share point رو نیاز ندارم

با تشکر از همه دوستان گرامی

sayan
شنبه 02 دی 1391, 10:05 صبح
سلام دوست عزیز.

اگه نظر منو بخواهی، ببین شیرپوینت چیست و چرا پرتال نامیده شده است. در سازمان ها کاربرد زیادی دارد ببین چه خدماتی ارائه می دهد.، روی تک تک قابلیت هاش میتونی تحقیق کنی و مطلب بنویسی.

موفق باشی.

amin1136
یک شنبه 26 آذر 1396, 14:28 عصر
با سلام
ببخشید من رشتم صنایع هست. تازه با کارایی شیرپوینت آشنا شدم و میخاستم بدونم آیا میشه برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات رو که فرآیند هستش رو در شیرپوینت پیاده کرد. در واقع قابلیت نگهداشت داده ها در اون باید موجود باشه و بتونم در آخر هم گزارشاتی از اون داده ها استخراج کنم. در ضمن کاری که میخام همون گردش فرم و تاییدکردن اونها بین افراد و ذخیره اطلاعات فرمهاست.
ممنون

maryami_98
سه شنبه 12 دی 1396, 22:30 عصر
سلام.
داخل سایت ایران داک یه سری مقاله در این مورد هست. رایگان از همونجا دانلود کنین. نتایج تحلیل هاشون هم معتبره