ورود

View Full Version : گفتگو: تجربه استفاده از CMS DotNetNuke رو هر کسی داره کمکم کنه ؟

samadblaj
پنج شنبه 23 آذر 1391, 19:16 عصر
سلام دوستان
من تجربه ی زیادی در وب ندارم و کلا تحت ویندوز کار کردم ولی با بعضی از متدهای asp آشنا هستم...
الان به خاطر سهولت میخوام یه سایت برای فروش پروژه هام طراحی کنم ...

آیا با استفاده از CMS دات نت نیوک (http://www.irandnn.ir/) میتونه یه سایت حرفه ای پروژه طراحی کنم؟

bahar_1984_n
شنبه 02 دی 1391, 21:52 عصر
به این سایت یه سری بزنید
dnn.ir

raziee
شنبه 02 دی 1391, 22:43 عصر
سلام دوستان
من تجربه ی زیادی در وب ندارم و کلا تحت ویندوز کار کردم ولی با بعضی از متدهای asp آشنا هستم...
الان به خاطر سهولت میخوام یه سایت برای فروش پروژه هام طراحی کنم ...

آیا با استفاده از CMS دات نت نیوک (http://www.irandnn.ir/) میتونه یه سایت حرفه ای پروژه طراحی کنم؟
با درود
بستگی داره که منظور شما از سایت حرفه ای چی باشه.
اما دات نت نیوک یکی از بهترین نرم افزار هایی هست من باهاش کار کردم.(البته تا قبل از ورژن 6.0.0 خیلی ازش لذت نمیبردم ولی الان کلی باهاش حال میکنم مخصوصا این که API Controller رو اضافه کرده)
در اکثر سازمان های دولتی هم از دات نت نیوک استفاده می کنند.

samadblaj
یک شنبه 03 دی 1391, 02:43 صبح
به این سایت یه سری بزنید
dnn.ir
ببخشید این سایت چه ربطی سایت فروش کارت شارژ بود و همینطور فکر کنم PHP بود....

با درود
بستگی داره که منظور شما از سایت حرفه ای چی باشه.
اما دات نت نیوک یکی از بهترین نرم افزار هایی هست من باهاش کار کردم.(البته تا قبل از ورژن 6.0.0 خیلی ازش لذت نمیبردم ولی الان کلی باهاش حال میکنم مخصوصا این که API Controller رو اضافه کرده)
در اکثر سازمان های دولتی هم از دات نت نیوک استفاده می کنند.

ممنونم بایت راهنمایتون فقط خواهش میکنم این سوالم رو پاسخ بدید...وقتی من این نرم افزار رو روی هاستم نصب کنم و یک سایت طراحی کنم میتونم با زبان ASP یه فرم رو سفارشی یا از نو طراحی کنم ؟

من دیدی از این Cms ندارم..

raziee
یک شنبه 03 دی 1391, 19:18 عصر
ممنونم بایت راهنمایتون فقط خواهش میکنم این سوالم رو پاسخ بدید...وقتی من این نرم افزار رو روی هاستم نصب کنم و یک سایت طراحی کنم میتونم با زبان ASP یه فرم رو سفارشی یا از نو طراحی کنم ؟
من دیدی از این Cms ندارم..
با زبان ASP خیر.
اما اگه منظور شما ASP.NET هست بله.
دات نت نیوک سیستم واقعا زیبایی داره.
شما میتونید ماژول هایی رو که برای این CMS آماده شده رو تهیه و به راحتی نصب کنید. به عنوان مثال ماژول اسلاید شو که به صورت رایگان توسط dnnfa.ir عرضه شده(بنده هم در این تیم حضور دارم) و یا ماژول هایی رایگان mydnn.ir و iranndnn.ir
شما میتونید خودتون هم برای دات نت نیوک ماژول بنویسید البته باید با این سیستم آشنا باشید. در برنامه های آتی mydnn.ir ایجاد Workshop هایی برای آموزش ماژول نویسی هست.
دات نت نیوک یک CMS متن باز هست، شما میتونید هر تغییری که بخواهید در خود دات نت نیوک هم ایجاد کنید.

samadblaj
یک شنبه 03 دی 1391, 23:57 عصر
با زبان ASP خیر.
اما اگه منظور شما ASP.NET هست بله.
دات نت نیوک سیستم واقعا زیبایی داره.
شما میتونید ماژول هایی رو که برای این CMS آماده شده رو تهیه و به راحتی نصب کنید. به عنوان مثال ماژول اسلاید شو که به صورت رایگان توسط dnnfa.ir عرضه شده(بنده هم در این تیم حضور دارم) و یا ماژول هایی رایگان mydnn.ir و iranndnn.ir
شما میتونید خودتون هم برای دات نت نیوک ماژول بنویسید البته باید با این سیستم آشنا باشید. در برنامه های آتی mydnn.ir ایجاد Workshop هایی برای آموزش ماژول نویسی هست.
دات نت نیوک یک CMS متن باز هست، شما میتونید هر تغییری که بخواهید در خود دات نت نیوک هم ایجاد کنید.

سلام ممنونم بابت توضیحات کاملتون عالی بود...
شما هم توی این تیم هستید ! واقعا بهتون تبریک میگم :تشویق:
بله منظورم همون Asp .net بود خیلی خوبه.
آره زیباست قالب های رایگان هم توی سایت قرار داده بودن.
نکته حساس کارم اتصال به سامانه بانکی هستش که خودم قبلا asp کار کردم و میتونم سفارشی سازیش کنم...
میخوام یه سایت پروژه راه تکمیل کنم برای کار هام...
انیدوارم گزینه خوبی باشه... الان دانلود کردم و sql دارم نصب میکنم...

مرسی دوست خوبم واقعا دسته گلت درد نکنه