PDA

View Full Version : سوال: میخوام یه هاست بگیرم برای فروش پروژه های برنامه نویسی و غیره لطفا راهنماییم کنید...

samadblaj
شنبه 25 آذر 1391, 14:03 عصر
سلام دوستان عزیز من به تازگی میخوام یه سایت برای فروش پروژه های برنامه نویسی داشته باشم و از نظر اقتصادی شرایط مناسبی ندارم الان میخوام یه هاست برای این کارم بگیرم لطفا راهنماییم کنید بهترین گزینه چه چیزایی میتونه باشه؟ :اشتباه:

اینم (http://www.hostiran.net/services/hosting/linux/special)یه سایت بود که شاید مناسب باشه برای خرید فضا.

khanlo.javid
شنبه 25 آذر 1391, 16:26 عصر
دوست عزیز اگه حجم کاریتون بالا نیست با توجه به شرایط اقتصادیتون بهتره از خدمات هاستینگ رایگان استفاده کنید.

نمونش :

www.xzn.ir

www.ugig.ir
,......

موفق باشید.

samadblaj
شنبه 25 آذر 1391, 16:54 عصر
مرسی از لطفتون...
دوست عزیز اعتبار کارم برام خیلی ارزش داره و نمیشه و توکل کرد به هاستینگ رایگان...

khanlo.javid
شنبه 25 آذر 1391, 22:42 عصر
مرسی از لطفتون...
دوست عزیز اعتبار کارم برام خیلی ارزش داره و نمیشه و توکل کرد به هاستینگ رایگان...

پس بهتون پیشنهاد میکنم از یکی از شرکت های هاستینگ مشاوره بگیرید ، به نظرم بهتر میتونید نتیجه بگیرید.

موفق باشید.

samadblaj
شنبه 25 آذر 1391, 22:53 عصر
طبق مشاوره هایی که من داشتم احساس کردم برای منافع خودشون هم که شده پنل های بالایی رو معرفی میکنند که دلیلشونم آینده نگری هست من یه چیز مدیوم میخوام....

khanlo.javid
یک شنبه 26 آذر 1391, 08:50 صبح
دوست عزیز من تعریف شرکت میهن وب هاست رو خیلی شنیدم و فک میکنم قیمت پنل هاش هم با توجه به امکاناتش مناسبه حالا خودتون هم یه بررسی کنید:

میهن وب هاست (http://my.mihanwebhost.com/announcements.php?id=83)

موفق باشید.

poriab
یک شنبه 26 آذر 1391, 16:41 عصر
از میهن وب هاست اصلا نگیر پشیمون می شی ، فقط ارزونه

همین هاست ایران که خودتون گفتید معتبره

در ضمن می تونید روی این ها هم تحقیق کنید :

Serverpars.com
pouyasazan.org
parsvps.net

بهترین : Hostdl.com هست که پایان کارش رو اعلام کرد .
بعد از هاست دی ال هم نت افراز هست که فعلا سرورهاش پر هست !!

موفق باشید

samadblaj
دوشنبه 27 آذر 1391, 09:42 صبح
ممنونم از هر دو دسوت عزیز سایت Serverpars.com رو انتخاب کردم فقط یه سوال میخوام از پلان نامحدود استفاده کنم آیا ممکنه مشکلاتی به همراه آورد؟
پشتیبانی هم گفت سرعت با پلان های دیگه یکی هستش.

samadblaj
یک شنبه 01 بهمن 1391, 12:15 عصر
ممنونم از هر دو دسوت عزیز سایت Serverpars.com رو انتخاب کردم فقط یه سوال میخوام از پلان نامحدود استفاده کنم آیا ممکنه مشکلاتی به همراه آورد؟
پشتیبانی هم گفت سرعت با پلان های دیگه یکی هستش.

سلام دوستان آیا کسی از این سرویس استفاده کرده ؟

پنل نا محدود در سرعت با پنل های دیگه باید فرق داشته باشه؟