PDA

View Full Version : سوال: دوستان کسی یه اسکریپت خوب جوملای یا ورد پرس برای فروش پروژه های برنامه نویسی سراغ داره؟

samadblaj
شنبه 25 آذر 1391, 14:52 عصر
سلام دوستان کسی یه اسکریپت خوب جوملای یا ورد پرس برای فروش پروژه های برنامه نویسی سراغ داره؟

کارمم راه بندازه کافی هستش لطفا راهنماییم کنید؟

Tarragon
شنبه 25 آذر 1391, 16:20 عصر
سلام
جدیدا یکی از دوستان یه اسکریپت نوشتن بنام download shop (rezaworkshop.ir/post/2/download-shop) قیمتش هم تقریبا خوبه واسه پروژه های عالی می ارزه خریدش .

samadblaj
شنبه 25 آذر 1391, 16:52 عصر
سلام
جدیدا یکی از دوستان یه اسکریپت نوشتن بنام download shop قیمتش هم تقریبا خوبه واسه پروژه های عالی می ارزه خریدش .
سلام دوست عزیز ممنونم بابت راهنماییت از این اسکریپت خوشم نیومد منو و گرافیک جالبی نداشت و همینطور سیستمش خوب نبود...

و همینطور نکته مهم دیگه ای که هست منمیخوام یک نمونه حرفه ای باشه که بشه اکثر ماژول ها روروش نصب کرد.

samadblaj
دوشنبه 27 آذر 1391, 09:06 صبح
سلام ؛ لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه...

rezaonline.net
دوشنبه 27 آذر 1391, 13:35 عصر
سلام دوست عزیز ممنونم بابت راهنماییت از این اسکریپت خوشم نیومد منو و گرافیک جالبی نداشت و همینطور سیستمش خوب نبود...

و همینطور نکته مهم دیگه ای که هست منمیخوام یک نمونه حرفه ای باشه که بشه اکثر ماژول ها روروش نصب کرد.
سلام دوست عزیز
رضا هستم برنامه نویسی سیستم
قالب پیشفرض صرفا یک قالب هست پس بنا به نیاز شما باید یک قالب طراحی کنید حالا از هر سیستمی که بخواید استفاده کنید .
موفق باشید

samadblaj
دوشنبه 27 آذر 1391, 14:29 عصر
ممنونم آقا رضا از توضیحاتتون ولی من وقت کافی برای انجام این کار ندارم و تخصصی هم در php ندارم اون سایتی که دوستمون معرفی کردن مناسب بود ولی هزینه ی فروشش برام بالا هستش :افسرده: ...در حال حاضر قادر به پرداخت نیستم و تخصص خودمم هم ASP هستش وقت کافی داشتم به ASP میزدم...

لطفا اگه اسکریپت رایگانی مثل این (http://rezaworkshop.ir/post/2/download-shop)برای فروش پروژه دارید برام قرار بدید یا ابزاری برای کار ساده برام معرفی کنید

rezaonline.net
دوشنبه 27 آذر 1391, 16:07 عصر
samadblaj (http://barnamenevis.org/member.php?235579-samadblaj) جان ، سایت رضا ورک شاپ متعلق به بنده است و این اسکریپت رو من نوشتم :لبخندساده:
در مورد هزینه بیا یاهو با هم صحبت میکنیم .
reza19sh@yahoo