PDA

View Full Version : سوال: روش استفاده از اديتور ‍NiceEdit در Asp.net

bftarane
شنبه 25 آذر 1391, 16:09 عصر
سلام. کسايي که تجربه کار با اين اديتور رو دارن لطفاً بگن چه جوري در Asp.net ميشه ازش استفاده کرد؟ سرچ زدم نتيجه اي برام نداشت.
من کدهاي زير رو نوشتم

<script src="js/nicEdit.js" type="text/javascript"></script>
<script type="text/javascript">
bkLib.onDomLoaded(function () { nicEditors.allTextAreas() });
</script>
</head>
<body>
<form id="form1" runat="server">
<div>

<asp:TextBox ID="area1" runat="server"></asp:TextBox>
</div>
ولي اتفاقي فقط يه تکست باکس بهم نشون ميده.

راستي از ImageUpload اش راضي هستيد؟ يعني کاربر از کامپيوترش مي تونه فايل آپلود کنه؟
نوشته هاي فارسي رو من در دمو امتحان کردم.
مثلاً اگه نقطه آخر خط باشه و اينتر بزنيم نقطه مي ره اول خط. در tinymce يه ابزاري داشت درست مي کرد اينو ولي اينجا نتونستم پيدا کنم.

hamed_hossani
شنبه 25 آذر 1391, 18:06 عصر
سلام
نگاهی به این بیاندارید
http://barnamenevis.org/showthread.php?373664-%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-TinyMCE-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-File-Manager-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AB%D8%A7%D9%84
فکر می کتم باید از ClientIDMode="Static" در textbox استفاده کنید>id تو کدهای جاوااسکریپت راحت به دست می یاد

<asp:TextBox ID="area1" runat="server" ClientIDMode="Static" ></asp:TextBox>
تو لینک بالا>کدی که گذاشته

<asp:TextBox ID="txtContent" runat="server" ClientIDMode="Static" Width="100%" TextMode="MultiLine" CssClass="mceEditor"></asp:TextBox>
برای بارگزاری ویرایشگر به کار میره!

micro_bhk
شنبه 25 آذر 1391, 21:46 عصر
سلام. کسايي که تجربه کار با اين اديتور رو دارن لطفاً بگن چه جوري در Asp.net ميشه ازش استفاده کرد؟ سرچ زدم نتيجه اي برام نداشت.
من کدهاي زير رو نوشتم

<script src="js/nicEdit.js" type="text/javascript"></script>
<script type="text/javascript">
bkLib.onDomLoaded(function () { nicEditors.allTextAreas() });
</script>
</head>
<body>
<form id="form1" runat="server">
<div>

<asp:TextBox ID="area1" runat="server"></asp:TextBox>
</div>
ولي اتفاقي فقط يه تکست باکس بهم نشون ميده.

راستي از ImageUpload اش راضي هستيد؟ يعني کاربر از کامپيوترش مي تونه فايل آپلود کنه؟
نوشته هاي فارسي رو من در دمو امتحان کردم.
مثلاً اگه نقطه آخر خط باشه و اينتر بزنيم نقطه مي ره اول خط. در tinymce يه ابزاري داشت درست مي کرد اينو ولي اينجا نتونستم پيدا کنم.

سلام
اینی که از ظاهر قضیه پیداست nicEditors.allTextAreas()، این تعریف روی textarea کار میکنه، و اونی که شما گذاشتی بعد از کامپایلش تبدیل به input میشه. اگر TextMode="MultiLine" قرار بدید بعد کامپایل تبدیل به textarea میشه و فکر کنم که مشکل حل شه

<asp:TextBox ID="area1" runat="server" TextMode="MultiLine"></asp:TextBox>