PDA

View Full Version : سوال: هدایت هر دامین به یک صفحه

nsco_nsco
دوشنبه 27 آذر 1391, 07:10 صبح
سلام دوستان یه سوال فرض کنید سه دامین روی یک هاست سوییچ شدن حالا من می خوام کاربر مثلا با دامین 1 اومد وارد شد مستقیم بره به صفحه مثلا نقشه و اگر با 2 وارد شد بره آب و هوا می خواستم ببینم کد مربوطش چی هست و شیو برنامه نویسیش ممنون دوستان :تشویق::قلب:

siavashsay
دوشنبه 27 آذر 1391, 11:11 صبح
دقیقا نمیدونم میخواید چیکار کنید !
اما شما باید اول روی اون دامنه اصلی و بروی صفحه اصلی آن چک کنید که بازدیدکننده از کدوم دامنه داره وارد میشه !
سپس نسبت به نام اون دامنه اونو هدایت کنید - برای اینکار میتونید از header استفاده کنید !
--
حالا ...
برای اینکه بدونید بازدیدکننده از کدام دامنه داره میاد باید با استفاده از http_referer استفاده کنید ! اما چون نام دامنه نیاز به اصلاحاتی داره من این کد رو براتو نوشتم که فقط نام دامنه مثلا www.your-site.com رو برمیگردونه و نسبت به نام دامنه بازدیدکننده رو به صفحه مورد نظر هدایت میکنه ! :)

if (isset($_SERVER['HTTP_REFERER'])) {
$uri = parse_url($_SERVER['HTTP_REFERER']);
if ($uri['host']=="www.a.com"){
header("Location:a.com/map.php");
}
if ($uri['host']=="www.b.com"){
header("Location:a.com/weather.php");
}
if ($uri['host']=="www.c.com"){
header("Location:a.com/shop.php");
}

}

امیدوارم موثر باشه :)

Unique
دوشنبه 27 آذر 1391, 15:59 عصر
من فکر کنم آقا سیاوش درست متوجه نشدن ، منظور دوستمون اینه که سه تا دامنه را alias کردن روی هاستشون ، حالا میخوان اگه کسی مستقیما آدرس هر کدوم را زد به آدرس مناسب راهنمایی کنند $_SERVER['HTTP_HOST'] را همراه با $_SERVER['REQUEST_URI'] با هم بررسی کنید که اگه کاربر بر اساس $_SERVER['REQUEST_URI'] صفحه index را فراخونی کرده بر اساس مقدار $_SERVER['HTTP_HOST'] اون را به آدرس مورد نظر راهنمایی کنید ، البته حواستون باشه اگه دو تا را چک نکنید توی Loop میفته و دردسر میشه.

siavashsay
دوشنبه 27 آذر 1391, 16:32 عصر
خوب اگه اینطور باشه که اصلا نیازی به این کارها نیست !
کافیه در قسمت دامین هر کدوم از دامین ها از Domian Redirect استفاده کنن ! اینطوری به هر کدوم از دامنه ها برن راحت Redirect میشن به دامنه مورد نظرشون ! :)
بازم نمیدونم - شاید بازم من اشتباه متوجه شدم !