PDA

View Full Version : انتخاب سطر دیتا گرید و نمایش اونا رو تکس باکسا با کیلیک رو اول دیتا گرید نه نوشته های داخل دیتا گرید

saeed-71
دوشنبه 27 آذر 1391, 16:23 عصر
سلام.
انتخاب سطر دیتا گرید و نمایش اونا رو تکس باکسا با کیلیک رو اول دیتا گرید نه نوشته های داخل دیتا گرید یو
رو عکس مشخص کردم.وقتی رو خود اعداد نه این طرف اون طرفش کلیک میکنم تو تکس باکسا نمایش داده میشن اما وقتی اون اول کلیک میکنم نمایش داده نمیشن تو عکس مشخصن

mahdad sepah
دوشنبه 27 آذر 1391, 16:48 عصر
private void dataGridView1_CellClick(object sender, DataGridViewCellEventArgs e)
{
try
{

label7.Text = dataGridView1.CurrentRow.Cells[0].Value.ToString();

txtAddress.Text = dataGridView1.CurrentRow.Cells[3].Value.ToString();
txtTell.Text = dataGridView1.CurrentRow.Cells[4].Value.ToString();
txtMobile.Text = dataGridView1.CurrentRow.Cells[5].Value.ToString();

txtFullName.Text = dataGridView1.CurrentRow.Cells[2].Value.ToString();

}
catch { };
}

موفق باشید

veniz2008
دوشنبه 27 آذر 1391, 16:51 عصر
سلام. از رویداد RowHeaderMouseClick استفاده کنید.این رویداد فقط زمانی کار میکنه که در ابتدای سطر کلیک کنید.
موفق باشید.

saeed-71
دوشنبه 27 آذر 1391, 17:00 عصر
سلام. از رویداد RowHeaderMouseClick استفاده کنید.این رویداد فقط زمانی کار میکنه که در ابتدای سطر کلیک کنید.
موفق باشید.
مرسی کارم حل شد ولی نمیشه کاری کرد با کلیک کردن هر جا از سطر اونو انخاب کنه و اطلاعاتو تو تکست باکس نمایش بده؟

mortezasar
دوشنبه 27 آذر 1391, 17:09 عصر
فک میکنم یک خاصیت داره به نام selection اون رو روی full row بذارید هر جای سطر که کلیک کنید همون سطر رو واستون میاره

saeed-71
دوشنبه 27 آذر 1391, 17:57 عصر
پیداش نکردم!کسی نمیدونه؟

سعید کشاورز
دوشنبه 27 آذر 1391, 18:06 عصر
پیداش نکردم!کسی نمیدونه؟

اول دیتا گرید رو انتخاب کن بعدش خاصیت SelectionMode رو روی FullRowSelect قرار بده

saeed-71
دوشنبه 27 آذر 1391, 18:14 عصر
مرسی ولی فایده نداشت.بازم حتما باید اون اولش کلیک کنم تا محتوا رو تو تکس باکسا نمایش بده

mortezasar
دوشنبه 27 آذر 1391, 20:23 عصر
کد اولت رو که نوشتی پاک کن (کدی که اول سطر کلیک میکردی ) بعد انجام بده اگه نشد سورست رو بذار ببینیم مشکل چیه ؟

plus
دوشنبه 27 آذر 1391, 20:29 عصر
اینو یه تستی بکن:

private void dataGridView1_RowHeaderMouseClick(object sender, DataGridViewCellMouseEventArgs e)
{
if ((dataGridView1.CurrentCell == null ||
dataGridView1.CurrentCell.RowIndex != e.RowIndex) && e.RowIndex != -1 && e.RowIndex != dataGridView1.NewRowIndex)
{
dataGridView1.CurrentCell = dataGridView1.Rows.SharedRow(e.RowIndex).Cells[0];
}
}