PDA

View Full Version : کمک در مورد اجرای فایل تصویری در رم

nima20-20
چهارشنبه 29 آذر 1391, 19:46 عصر
با سلام

من یه مشکلی برام پیش اومده که خاستم از شما دوستان عزیز کمک بگیرم

من یه فایل تصویری دارم که با یه الگوریتمی کد شده و در حالت عادی قابل نمایش نیست حالا میخام که این فایل را ابتدا به رم کامپیوتر منتقل کنم و در اوجا دیکد کرده و نمایش بدم یعنی میخام کاری کنم که فایل تصویری فقط از طریق فایل اجرایی که قراره بسازم اجرا بشه در غیر اینصورت اجرا نشه تقریبا چیزی شبیه به قفل
از دوستان اگر کسی پیشنهادی داره لطفا قرار بدی

با تشکر از راهنمایی شما

حمید محمودی
جمعه 01 دی 1391, 01:16 صبح
این گونه سوالات، نیاز دارن که اون کاری که میخواید انجام بدید رو یا بصورت سورس قرار بدید؛ یا اینکه DLL/ماژولی که استفاده کردید رو قرار بدید که بازدید کننده تاپیک شما بتونه ببینه و یا راهنمایی کنه که کدرو کامل کنید، یا روش پیاده سازی اون کاری که قصد دارید رو به شما بگه. اگر هم از الگوریتم خاص خودتون استفاده میکنید، کافیه که با یک الگوریتم دیگه یک مثال ساده بسازید، تا ضمن حفظ کد شما، بشه راهنمایی کرد.

در هر صورت کار سختی نیست، کافی هست که مثلا از Base64 استفاده کنید و مستقیم کد تولید شده رو به تک IMG نسبت بدید، و در Webbrowser نمایش بدید. تمام اینکارها در حافظه انجام میشه و فایل خروجی ندارید.

nima20-20
یک شنبه 03 دی 1391, 14:53 عصر
با سلام

من فایل را از طریق کد زیر بصورت باینری باز کرده و تغیرات زیر را بهش اعمال میکنم و وقتی که میخام دیکد بشه در حافظه دیکد بشه که نشه توسط برنامه های پخش فایل بازش کرد
لطفا راهنمایی بفرمایید

Private Sub decode_Click()
Dim Data2() As Byte, Pos As Long, Length As Long
Open "c:\1.avi" For Binary As #2
Length = LOF(2)
If Length > 0 Then
ReDim Data2(0 To 10)
Get #2, , Data2
For Pos = 0 To 10
Data2(Pos) = Data2(Pos) - &H5
Next
Put #2, 1, Data2
End If

حالا که میخام فایل را دیکد کنم نمیدونم فایل را چطوری به حافظه منتقل کرده و دیکد کنم و دوباره از حافظه فایل را بخونم
با تشکر

nima20-20
دوشنبه 04 دی 1391, 20:23 عصر
از دوستان کسی نیست که منو راهنمایی کنه
با تشکر