PDA

View Full Version : حذف تاپیک تکراری

tooraj_azizi_1035
پنج شنبه 30 آذر 1391, 12:09 عصر
چرا در سایت برنامه نویس یک تاپیک تکراری حذف می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

دوستمان delegate را سوال کرد و مدیر آن ار پاک کرد چون قبلاً کسی این سوال را کرده بود!

هر تاپیکی که تکراری بود را که نمی شود صرف تکراری بودن عنوان سوال حذف کرد!

شاید کسی آمد و اطلاعاتی را قرار داد که تا کنون در سایت ثبت نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

:عصبانی::عصبانی::عصبانی::عصب نی::عصبانی::عصبانی::عصبانی:: صبانی::عصبانی::عصبانی::عصبا ی::عصبانی:

یک ارجاع به سوالی که قبلاً جواب داده اند بگذارید!

r_s1389@yahoo.com
پنج شنبه 30 آذر 1391, 12:23 عصر
من بیچاره بودم که تاپیک در مورد delegate ایجاد کردم و از شما تشکر میکنم که جواب میداید

r_s1389@yahoo.com
پنج شنبه 30 آذر 1391, 12:24 عصر
باید یه چاره ای برای این کار بیابیم

ordebehesht
پنج شنبه 30 آذر 1391, 12:50 عصر
آره والا هر تایپیکی که به مزاج آقایان خوش نمی یاد پاک می کنن

fakhravari
پنج شنبه 30 آذر 1391, 12:55 عصر
حذف کنید بعد یه مدت hide بشه

SHD.NET
پنج شنبه 30 آذر 1391, 13:02 عصر
حرف شما درسته اما باید این تاپیکو توی تالار انتقادات و پیشنهادات ارسال می کردید تا بررسی بشه و بهش رسیدگی بشه . این جا کسی گوش نمیده

:چشمک:\\\موفق باشید///:چشمک:

vahidth
پنج شنبه 30 آذر 1391, 13:06 عصر
اقا یعنی چی مسخره کردین هر تاپیکی که ایجاد میکنیم حذفش میکننن اول داخل تاپیک رو ببینین موضوع از چه قراره بعد پاکش کنین

JaVa
پنج شنبه 30 آذر 1391, 13:18 عصر
سلام .

برای بهتر به جواب رسیدن کاشکی تایپیک رو در این تالار: گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?17-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%B3%D8%A6%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF) ایجاد می کردید

vistacali
پنج شنبه 30 آذر 1391, 13:46 عصر
میدونی مشکل چیه همه نوع هم حذف نمیشه بستگی به شانس طرف داره میخواین من تایپکهایی با موضوع مشترک بدم که حذف نشدن

veniz2008
پنج شنبه 30 آذر 1391, 13:46 عصر
چرا در سایت برنامه نویس یک تاپیک تکراری حذف می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
سلام. چرا تاپیک تکراری حذف نشه؟. دوست عزیز، من میدونم که شما کاربر با دانش و فهیمی هستید و بارها از مطالب مفید شما هم استفاده کردم ولی یکی از دغدغه های اصلی ما شده همین بحث تکراری و بی فایده بودن تاپیک ها و پست ها. شما و یکسری دوستان رعایت میکنید و تاپیک ها و پست های غیر مفید نمیذارید ولی باور کنید خیلی از این دوستان اصلا رعایت نمیکنن. موقع ایجاد تاپیک جستجو نمیکنن. بهرحال ظرفیت دیتابیس این سایت هم حد و اندازه ای داره. اگر هر کدوم از ما تاپیک های تکراری ایجاد کنه خیلی زود باید شاهد کاهش سرعت باشیم. مورد بعدی اینه که یک تاپیک جامع درباره یک موضوع خیلی بهتر از تاپیک های پراکنده درباره یک موضوع هست. اینکه ما مثلا 20 تا تاپیک درباره delegate داشته باشیم بهتره یا مثلا 5 تا تاپیک جامع؟. من نظرم اینه که باید در ایجاد تاپیک جدید توسط ما کاربران دقت بیشتری بشه.

دوستمان delegate را سوال کرد و مدیر آن ار پاک کرد چون قبلاً کسی این سوال را کرده بود!

هر تاپیکی که تکراری بود را که نمی شود صرف تکراری بودن عنوان سوال حذف کرد!
شاید کسی آمد و اطلاعاتی را قرار داد که تا کنون در سایت ثبت نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!اگر مدیری بخاطر عنوان تکراری یه تاپیک رو حذف کنه من به شما حق میدم ولی در اکثر مواقع واقعیتش اینه که اینطور نیست.
بازم رو این نکته تاکید میکنم که حرف من موضع گیری درباره حرف شما نیست. حرف من با اون دسته از دوستانی هست که بدون جستجو کردن فقط تاپیک ایجاد میکنن. البته این رو هم باید پذیرفت که جستجوی سایت مشکل داره ولی نه در اون حدی که دوستان تاپیک جدید تکراری ایجاد میکنن.

Ghaem66
پنج شنبه 30 آذر 1391, 13:52 عصر
اگه هر کسی بخواد تاپیک بزنه قبلش توی گوگل به این صورت مطلب مورد نظرشو جستجو کنه و چیزی در موردش پیدا نکنه فکر نکنم دیگه تاپیک ایجاد شدش حذف شه

site:barnamenevis.org کلمات جستجو

بهترین راه اینه که جستجوی سایت هم به خوبی جستجوی گوگل کار کنه

vistacali
پنج شنبه 30 آذر 1391, 13:57 عصر
سلام. چرا تاپیک تکراری حذف نشه؟. دوست عزیز، من میدونم که شما کاربر با دانش و فهیمی هستید و بارها از مطالب مفید شما هم استفاده کردم ولی یکی از دغدغه های اصلی ما شده همین بحث تکراری و بی فایده بودن تاپیک ها و پست ها. شما و یکسری دوستان رعایت میکنید و تاپیک ها و پست های غیر مفید نمیذارید ولی باور کنید خیلی از این دوستان اصلا رعایت نمیکنن. موقع ایجاد تاپیک جستجو نمیکنن. بهرحال ظرفیت دیتابیس این سایت هم حد و اندازه ای داره. اگر هر کدوم از ما تاپیک های تکراری ایجاد کنه خیلی زود باید شاهد کاهش سرعت باشیم. مورد بعدی اینه که یک تاپیک جامع درباره یک موضوع خیلی بهتر از تاپیک های پراکنده درباره یک موضوع هست. اینکه ما مثلا 20 تا تاپیک درباره delegate داشته باشیم بهتره یا مثلا 5 تا تاپیک جامع؟. من نظرم اینه که باید در ایجاد تاپیک جدید توسط ما کاربران دقت بیشتری بشه.
اگر مدیری بخاطر عنوان تکراری یه تاپیک رو حذف کنه من به شما حق میدم ولی در اکثر مواقع واقعیتش اینه که اینطور نیست.
بازم رو این نکته تاکید میکنم که حرف من موضع گیری درباره شما نیست. حرف من با اون دسته از دوستانی هست که بدون جستجو کردن فقط تاپیک ایجاد میکنن. البته این رو هم باید پذیرفت که جستجوی سایت مشکل داره ولی نه در اون حدی که دوستان تاپیک جدید تکراری ایجاد میکنن.

حرف شما درست است چیزی که من مشاهده کردم اول اون دسته از کاربرانی که تازه وارد هستند بدون جستجو میان و تاپیک تکراری ایجاد میکنند وگرنه کاربرانی که کمی توی سایت سابقه دارند رو ندیدم بیان و سوالی تکراری رو بپرسن ، این رو هم من خودم موافقم که تکراری نباید باشه مثلا من دیدم بارها دوستان اومدن و سوال کردن که چطور توی تکست باکس کاری کنیم که فقط عدد وارد بشه به نظر من بجای حذف این تایپک بیاییم و نگذاریم دیگه توی این تاپیک به موضوع پاسخ داده بشه و اون رو ارجاع بدیم به منبع که در همین سایت هست البته این نظر شخصی من هست. به هر حال موفق باشید

veniz2008
پنج شنبه 30 آذر 1391, 14:26 عصر
به نظر من بجای حذف این تایپک بیاییم و نگذاریم دیگه توی این تاپیک به موضوع پاسخ داده بشه و اون رو ارجاع بدیم به منبع که در همین سایت هست البته این نظر شخصی من هست. به هر حال موفق باشید
چنین تاپیکی که قبلا دربارش بحث شده، اگر حذف نشه و قرار باشه یک پست هم ایجاد بشه که در اون لینک داده بشه و بعد قفل بشه، یعنی یک تاپیک تکراری با 2 پست. حالا سوال من اینه : من کاربر که اجازه و سطح دسترسی اینو ندارم که بتونم یه لینک بذارم و تاپیک رو قفل کنم که دیگه پستی گذاشته نشه. این در حیطه وظایف مدیران هست که یهتاپیک رو قفل کنن. یه مدیر مگه در طول روز چقدر داخل تالار میاد؟. اصلا فرض بگیریم 24 ساعته در تالار باشه بازم این کار امکان پذیر نیست. تنها راه به نظر من اول تذکر دادن به چنین کاربراین و در مرحله بعد جریمه کردن هست.

ordebehesht
پنج شنبه 30 آذر 1391, 14:32 عصر
ببینین دوستان وقتی من تزه وارد و یا اصلا چند وقت عضوم میام تایپیکی رو ایجاد میکنم ممکنه تکراری باشه اما به قول دستمون شاید مطلبی جدید براش داشته باشه با سرعت بالای پیشرقت برنامهنویسی ما نمیتونیم به روشهای گذشته متکی باشیم و با دلمون رو به اون روشها خوش کنیم چرا باید صرفا اسم تایپیک کلی باشه چرا باید حذف شه من نوعی که به فکر حل مشکلم هستم دیگه به اسم و... فکر نمیکنم
اما یه سوال چرا از لامبدا متدهای بسط یلفته extention ها و غیره سوال نمیشه چرا از از وراثت و غیره سوال نیست چرا همش چسبیدیم به دیتا بیس و .... ا این نشون دهنده چیه چون وقتی میاد مینویسه اسم تایپیکو lambda میان حذف میکنه .... نرفته و متن و بررسی نکرده حذف میشه خواهشان مماشات کنین دوستان همه مثل شما که استاد نیستن من خودم در حد صفر هستم

ordebehesht
پنج شنبه 30 آذر 1391, 14:34 عصر
چنین تاپیکی که قبلا دربارش بحث شده، اگر حذف نشه و قرار باشه یک پست هم ایجاد بشه که در اون لینک داده بشه و بعد قفل بشه، یعنی یک تاپیک تکراری با 2 پست. حالا سوال من اینه : من کاربر که اجازه و سطح دسترسی اینو ندارم که بتونم یه لینک بذارم و تاپیک رو قفل کنم که دیگه پستی گذاشته نشه. این در حیطه وظایف مدیران هست که یهتاپیک رو قفل کنن. یه مدیر مگه در طول روز چقدر داخل تالار میاد؟. اصلا فرض بگیریم 24 ساعته در تالار باشه بازم این کار امکان پذیر نیست. تنها راه به نظر من اول تذکر دادن به چنین کاربراین و در مرحله بعد جریمه کردن هست.

من ارجاع دادن به لینکهایی که قبلا بحث شده رو بیشتر می پسندم و بستن تاپیکو نه من چند روز پیش تو تایپیکی که 3 صفحه بود مطلبی نوشتم کسی جواب نداد خدا وکیلی کی میاد به تایپیک سه صفحه ای نگاه کنه

r_s1389@yahoo.com
پنج شنبه 30 آذر 1391, 16:29 عصر
همه درست میگین ولی مواقعی است که آدم تو تاپیک به جواب نمیرسه یا جواب نمیدن بعد میاد با یک عنوان دیگر یکی دیگه ایجاد میکنه
مثلا خود این تاپیک تکراری است ولی اصلا قضیه اش یک چیز دیگه است

ordebehesht
پنج شنبه 30 آذر 1391, 17:34 عصر
همه درست میگین ولی مواقعی است که آدم تو تاپیک به جواب نمیرسه یا جواب نمیدن بعد میاد با یک عنوان دیگر یکی دیگه ایجاد میکنه
مثلا خود این تاپیک تکراری است ولی اصلا قضیه اش یک چیز دیگه است

من موافق عدم وجود تایپیک تکراری هستم اما از حذف اون بیزارم و از مدیران درخواست دارم به تایپیک مربوطه ارجاع بدن

masoud_z_65
پنج شنبه 30 آذر 1391, 17:42 عصر
دوستان حذف شدن تاپیک ها از هر لحاظ بهتره
دوستان اول باید یه جستجو انجام بدن و بعد توی یکی از اون تاپیکهای قدیمی سوالشون رو مطرح کنن

اینجوری به مرور طمان هر تاپیک منبع خوبی برای همه کاربران میشه و به مرور دیگه سوالای تکراری وجود نخواهد داشت و هرکس سریعتر میتونه به جوابش برسه

من خودم خیلی تاپیک تکراری زدم و حذف شده ولی واقعا اینجوری خیلی بهتره از اینکه تاپیکتون حذف میشه اصلا دلخور نشین