PDA

View Full Version : سوال: سایت خبری تبلیغی برای بخش خصوصی

sam.iran67
پنج شنبه 30 آذر 1391, 13:49 عصر
سلام یه سایت برای بخش خصوصی می خوام بنویسم.به نظرتون بهتره با asp بنویسم یا با php.
اگه با phpباشه از Cms ای باشه یا نه از صفر بنویسم.
این سایت بیشتر خبری تبلیغی هست.
اگر امکان داره راهنمایی کنید و در قیمتش رو هم با توجه به asp یا php ، وردپرسی یا از صفر بودنش مشخص کنید.
فریم ورکی رو هم پیشنهاد میکنید.
متشکرم/.:متعجب:

webdesign2
دوشنبه 18 دی 1391, 17:51 عصر
سلام !
استفاده از asp و php به نظر خودته چون من از asp هیچی نمیدانم و هیچ تحقیقی هم نکردم ولی با php که خودم دارم کار میکنم خوبه و بیشتر سایت ها هم با php هست و از صفر شروع کنی بهتره چون cms ها امنیت پایین دارند و شاید هک شوند و قیمتش از 800 هزار تومان به بالا

forestasphalt
دوشنبه 18 دی 1391, 22:28 عصر
با سلام
اگر مشتریت براش استفاده از cms یا کدهای خودت فرقی نداره حتما cms استفاده کن(چون هم سریعتر این کارو میتونی بکنی هم مشکلات کمتری دارن وردپرس برای سیستم های خبری بهتره چون هم سبک تره هم تو گوگل سریتر ایندکس میشه ،جوملا هم حرف نداره ادمین خیلی قوی داره فقط یکم سنگین تره اینم در نظر بگیر هنگام استفاده از cms اگه امکاناتی بیشتر از اون چیزایی که توی وردپرس یا جوملا هست ازت بخواین کارت زار میشه:بامزه: )
توی asp چون اکثر کارها رو میشه به صورت ویزاردی انجام داد سریعتر پروژه تموم میشه(البته بستگی به مسلط بودن شما در این 2 زبان داره ) هر چند با پی اچ پی هم میشه اینکار رو کرد
تقریبا هرکاری رو توی .net میشه انجام داد توی پی اچ پی هم میشه انجام داد
اینو توی یه تاپیک خوندم برام جالب بود( گرایش به سمت هرکدوم (php یا asp.net)بسته به ژنتیک فرد داره:لبخند:)
قیمت هم بستگی به امکانات این سیستم خبری داره ولی شما پایه رو 800 بده خدا خیرش بده:لبخند:
موفق باشید

boysilent
سه شنبه 19 دی 1391, 10:01 صبح
فقط PHP && AJAX
1,000,000