PDA

View Full Version : Format ذخیره اطلاعات در بانکهای اطلاعاتی

سارا نجفی
یک شنبه 09 بهمن 1384, 09:54 صبح
:اشتباه: سلام
من میخوام از تون خواهش کنم که منو راهنمایی کنید که وقتی از UTF8 Codepage در صفحاتم استفاده میکنم اطلاعات به چه صورت در بانک اطلاعات ذخیره میشن؟ بصورت خوانا یا ناخوانا؟؟؟؟
من از UTF8 استفاده میکنم و با این وجود اطلاعاتم در بانک اطلاعات access بصورت ناخوانا ذخیره میشن.
از هر گونه راهنمایی ممنونم.

linux
یک شنبه 09 بهمن 1384, 21:08 عصر
اطلاعات شما ناخوانا نیست ویندوزتون را درست تنظیم کنید.

سارا نجفی
سه شنبه 11 بهمن 1384, 09:59 صبح
سلام
من ویندوزم رو متاسفانه خودم تنظیم نکردم توی شرکت برام نصب کردن، چه گزینه ای رو باید درست تنظیم کنم؟

مرسی

niloufar
سه شنبه 11 بهمن 1384, 14:52 عصر
اصلا تنظیمات Regional رو انجام داده اید؟

سارا نجفی
چهارشنبه 12 بهمن 1384, 09:48 صبح
در قسمت regional Options ، فارسی انتخاب شده و بعنوان location هم ایران. و در قسمت advanced‌ هم بازهم زبان فارسی انتخاب شده. آیا باید گزینه های این قسمت بصورت دیگری تنظیم شوند؟

rezaei manesh
چهارشنبه 12 بهمن 1384, 12:11 عصر
اطلاعات باید خانا ذخیره بشند
آیا اطلاعات قبلی ناخوانا هستند یا طالاعات جدید رو هم وارد می کنید به همون صورته؟

سارا نجفی
پنج شنبه 13 بهمن 1384, 09:29 صبح
من الان دو سال هست که برنامه مینویسم و از اولی که برنامه نویسی رو با ASP شروع کردم اطلاعاتم در database ناخوانا ذخیره میشدن. البته هنگام نمایش آنها مجددا" خوانانمایش داده میشدن و میشن. مشکل من از این جا شروع شد که زمان استفاده از ASP.NET اطلاعات بصورت ناخوانا از جدول خوانده شدند و بچه های به من گفتند که اطلاعات باید خوانا در بانک اطلاعات ذخیره بشه و خلاصه من به این جا رسیدم. حالا نمیدونم که کجای کارم اشتباه بوده که اطلاعات بصورت ناخوانا ذخیره میشن و اصولا چرا این مشکل بازگردادن اطلاعات از بانک اطلاعات در ASP بصورت خوانا انجام میشه و در ASP.NET بصورت ناخوانا؟؟؟؟؟؟ در حال حاضر متاسفانه قادر به برنامه نویسی در ASP.NET نیستم.

niloufar
پنج شنبه 13 بهمن 1384, 13:33 عصر
سلام
والا چه عرض کنم!!!! بدبخت میکروسافت خیلی وقته فارسی رو ساپورت میکنه!!!!!