PDA

View Full Version : مشکل در نصب ویژوال استودیو 2012

mehdi zanjani
پنج شنبه 30 آذر 1391, 16:36 عصر
با سلام و عرض تبریک یلدا خدمت دوستان!

یه مشکلی موقع نصب ویژوال استودیو 2012 رو ویندوز 64 بیتی دارم، موقع نصب ارور unable locate package میده از دوستان کسی به این مشکل بر خورده چجوری حل میشه؟؟؟

ordebehesht
پنج شنبه 30 آذر 1391, 17:36 عصر
سلام من نصب کردم ولی مشکلی نداشته کی کجا و حین نصب چه چیزی این میاد این متن میگه که محل نصب برنامه و بسته رو نمیتونه تعیین کنه
جای نصب و عوض کن شاید حل شد

mehdi zanjani
پنج شنبه 30 آذر 1391, 18:17 عصر
موقع نصب به اسم فایل ارور میداد نشستم دونه دونه اسم فایل ها رو اونجور که میخواست عوض کردم نصب شد :گریه:!! احتمالا این فایل نصبی من مشکل داشته !

ordebehesht
پنج شنبه 30 آذر 1391, 18:26 عصر
خوشبحالت موفق باشی

mani m
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 22:35 عصر
سلام دوستان
من روی ویندوز 8 64بیتی ٰ ویژوال استدیو 2012 نصب کردم اول ارور میده که برنامه رو upgrade کن وقتی انجام میدم باز که برنامرو باز میکنم ارور میده که:
the procedure entry point_atomic_fetch_sub_4 could not be located in the dynamic link library F:\program files(x86)\studio 2012\....\devenv.exe
کسی میتونه کمکم کنه ؟؟؟؟

docendo
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 23:07 عصر
با سلام و عرض تبریک یلدا خدمت دوستان!

یه مشکلی موقع نصب ویژوال استودیو 2012 رو ویندوز 64 بیتی دارم، موقع نصب ارور unable locate package میده از دوستان کسی به این مشکل بر خورده چجوری حل میشه؟؟؟

اگر برنامه را خودتان دانلود کرده اید یا خریده اید بعلت پایین بودن سرعت اینترنت خوب دانلود نشده است دوباره دانلود کنید
پیشنهاد من این است از خود سایت مایکروسافت دانلود کنید بعد سریال نامبر یا کراکتان را استفاده کنید
در ضمن Visual Studio Express 2012 کاملا رایگان است

لینک دانلود (http://www.microsoft.com/visualstudio/eng/downloads)

البته بدون سریال نامبر اون برنامه های پولی را تا 3 ماه میتوانید استفاده کنید