PDA

View Full Version : درخواست یاد گیری برنامه نویسی سی شارپ از مبتدی تا پیشرفته

rezaamini46
جمعه 01 دی 1391, 17:19 عصر
با عرض سلام و خسته نباشیید

ببخشیید من میخوام سی شارپ رو از مبتدی تا حرفه ای یاد بگیرم من برنامه های مثل نمایش اعداد زوح و فرد و اعداد اول و.......... رو مینویسم ولی نمی تونم برنامه های مثل حرکت باتن و یا حرکت متن روی فرم و یا اینکه دو تا دکمه بهم برخورد کرده محو شوند و یا اینکه وقتی دو دایره بهم برخورد کردند بترکند و............... نمی تونم بنویسم م میخوام در ویندوز فرم اپلیکیشن برنامه بنویسم ولی نمی دونم باید چیکار کنم چطوری یاد بگیرم واگه یه موثع پروژه ی بزرگتری دادند چیکار باید بکنم هواهش میکنم راهنماییم کنید که چطوری سی شارپ رو یاد بگیرم من دستورات رو بلدم یعنی بلد م کلاس رو چطوری ایجاد کنم و چی داخلش بنویسم باید متد بنویسم و یا اینکه حلقه چیه و چطوری تعرف می کننند اینها رو بلدم ولی نمی دونم چطوری ازش استفاده کنم یعنی تفکر برنامه نویسی ندارم نمی دونم باید چیکار کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید باتشکر

ordebehesht
جمعه 01 دی 1391, 18:35 عصر
دوست من همینکه از یه جا شروع کردی خودش کلی و مقفهوم برنامه نویسی رو یادگرفتی برنامه نویسی یه کار خلاقیتی وابدایی هستش بیشتر و اکثر آموزش ها اگه از 10 امتیاز بدیم در حد 2 امتیاز میگیرن 8 امتیاز بعدی مربوط به نحوه کار و چگونگی برنامهنویس برمیگرده برای یادگیری اینها که میگی شما باید به برنامه نویسی شی گرا آشنا باشین و یک کتاب خوب که به مطالب گفته شده اشاره کن هبه نظر من کتاب C#‌جعفرنژاد قمی و یا pfp‌محمد بشیری خوبه در ضمن دوستان زحمت کشیدن تایپیکی بر مبنای فیلم ایجاد کردن از اون ها هم استفاده کن اما چیزایی که شما گفتی مربوط به تایمر میشه برای بدست آوردن برنامه تفکر باید معادل واقعی در محیط انتزاعی برنامه نویسی پیدا کنی مثال میزنم بار ی interface در برنامه نویسی دکمه های رادیو مثال خوبی هستش یا برا ی متد اینکه شما دکه مینویسی هرجا لازم باشه فقط صدا میزنی از دوبازه نویسی برنامه جلوگیری میکنه و یا ..... این نتایج رو باید خودت باتمرین به هشون برسی موفق باشی

aradrobo
جمعه 01 دی 1391, 21:02 عصر
www.bia2spam.mihanblog.com

rezaamini46
جمعه 01 دی 1391, 21:31 عصر
ببخشیید استاد میتونید بیایید یاهو مسنجر گفتگو کنیم باتشکر reza.mahmodi71@yahoo.com

ordebehesht
جمعه 01 دی 1391, 22:07 عصر
اولا استاد خودتی من در حد صفر مبهم هستم اما چرا اینجا نمی پرسی