ورود

View Full Version : چگونه در زمان استفاده از CreateUserWizard اطلاعات دیگر ذخیره کنیم

bitcob589
شنبه 02 دی 1391, 09:32 صبح
با سلام

در زمان استفاده از کنترل CreateUserWizard ممبرشیپ به صورت پیش فرض (نام کاربری,پسورد,تکرارپسورد,سو ل و پاسخ امنیتی )وجود دارد چگونه می توان در زمان ثبت نام کاربر به وسیله کنترل CreateUserWizard ممبرشیپ اطلاعات دیگری از کاربر دریافت و در دیتابیسی که ممبرشیپ ایجاد می کند ذخیره کرد

AmirGhasemi
شنبه 02 دی 1391, 11:23 صبح
من هم همين سوالات را دارم
لطفا راهنمايي بفرمايند اساتيد عزيز

M.D.A_M.D.A
شنبه 02 دی 1391, 13:36 عصر
با System.Web.Security.Membership شاید به جواب برسی :متفکر:

bitcob589
یک شنبه 03 دی 1391, 09:29 صبح
با توجه به توضیحات پست 1 آیا این امکان وجود ندارد که در زمان ثبت نام کاربر به وسیله کنترل CreateUserWizard ممبرشیپ اطلاعات دیگری از کاربر دریافت و در دیتابیسی که ممبرشیپ ایجاد می کند ذخیره کرد

لطفا راهنمایی بفرمایید:ناراحت:

saeed_sho
یک شنبه 03 دی 1391, 14:28 عصر
شما میتونید از قسمت تمپلیت و سورس چندتا لیبل و تکست باکس بزارید و در رویداد createUser اطلاعات تکست باکس های اضافه شده رو در تیبل خودتون اضافه کنید

saeed_sho
یک شنبه 03 دی 1391, 14:31 عصر
اگه تیبل جدا برای اطلاعات اضافه شده بزنید بهتره البته میتونید به تیبل ممبرشیپ هم فیلد اضافه کنید که بنظره من تیبل جدا بهتره

bitcob589
یک شنبه 03 دی 1391, 15:02 عصر
در کنترل CreateUserWizard یک تکس باکس گذاشته شد اما تکس باکس مقداری را بر نمی گرداند به نظر شما آیا روش زیر برای دسترسی به محتوای درون تکس باکس اشتباه است

oi = (TextBox)CreateUserWizard1.FindControl("TextBox1");

saeed_sho
یک شنبه 03 دی 1391, 16:30 عصر
در کنترل CreateUserWizard یک تکس باکس گذاشته شد اما تکس باکس مقداری را بر نمی گرداند به نظر شما آیا روش زیر برای دسترسی به محتوای درون تکس باکس اشتباه است

oi = (TextBox)CreateUserWizard1.FindControl("TextBox1");

اون oi چی هست؟

saeed_sho
یک شنبه 03 دی 1391, 16:32 عصر
دوستان اکثر سایت ها این کارو میکنن که کاربر بعد از عضو شدن میره در پروفایل و اطلاعات تکمیلی رو وارد میکنه

bitcob589
یک شنبه 03 دی 1391, 16:42 عصر
اون oi چی هست؟
درون CreateUserWizard یک تکس باکس گذاشته شده است که کاربر اطلاعات خود را در تکس باکس وارد می کند
محتوای درون تکس باکس را درون متغیر io می ریزد

دوستان اکثر سایت ها این کارو میکنن که کاربر بعد از عضو شدن میره در پروفایل و اطلاعات تکمیلی رو وارد میکنه
در نظر چند تکس باکس وجود دارد که کاربر اطلاعات خود را در تکس باکسها وارد می کند آیا تکس باکسها درون کنترل CreateUserWizard گذاشته شود یا بیرون کنترل CreateUserWizard

aspmaker
یک شنبه 03 دی 1391, 17:13 عصر
سلام به همه
من از این روش استفاده کردم: Storing Additional User Information (C#) : The Official Microsoft ASP.NET Site (http://www.asp.net/web-forms/tutorials/security/membership/storing-additional-user-information-cs)
البته چون ممکنه کاربر این گام رو تکمیل نکنه، مثلاً در صفحه سفارش چک میکنم که کاربر اطلاعات رو وارد کرده یه نه. اگر Ok باشه که هیچ، و الا به صفحه تکمیل اطلاعات می فرستمش.

موفق باشید.