PDA

View Full Version : سوال: چرا سایت مورد نطر به صورت کامل load نشده رویداد complet فراخوانی میشه؟

samadblaj
شنبه 02 دی 1391, 18:03 عصر
سلام دوستان ببخشید من یه سایت رو در web browser load میکنم و یک سری کد توی webBrowser1_DocumentCompleted نوشتم اما قبل از اینکه به صورت کامل load بشه رویداد رو اجرا میکنه؟

SHD.NET
شنبه 02 دی 1391, 21:34 عصر
تا حالا این مشکل برام پیش نیومده . از چه ورژنی استفاده می کنید ؟

amirreza619
شنبه 02 دی 1391, 21:38 عصر
بهتره از رویداد document از endprogres یا یه همچین اسمی داشت یادم رفت ! استفاده کنی !
جوری که وقتی endprogres برسه 0 ( یا 100 ! چون دقیق یادم نیست ! ) کد هات اجرا بشن !

samadblaj
دوشنبه 11 دی 1391, 02:18 صبح
تا حالا این مشکل برام پیش نیومده . از چه ورژنی استفاده می کنید ؟
سلام دوست عزیز از VS 2010 استفاده میکنم.

بهتره از رویداد document از endprogres یا یه همچین اسمی داشت یادم رفت ! استفاده کنی !
جوری که وقتی endprogres برسه 0 ( یا 100 ! چون دقیق یادم نیست ! ) کد هات اجرا بشن !
کاش یادتون میومد یه مثال میزدید

مهرداد صفا
دوشنبه 11 دی 1391, 19:18 عصر
سلام دوستان ببخشید من یه سایت رو در web browser load میکنم و یک سری کد توی webBrowser1_DocumentCompleted نوشتم اما قبل از اینکه به صورت کامل load بشه رویداد رو اجرا میکنه؟

سلام
آرگومنت رویداد DocumentCompleted یک خصوصیت به نام Url دارد که میتوانید آن را چک کنید و در صورتی که صفحه مورد نظر کامل شده بود عملیات مورد نظر را انجام دهید:

//.....
string url = "http://barnamenevis.org/";
//...
webBrowser1.Navigate(url);
//...
private void webBrowser1_DocumentCompleted(object sender, WebBrowserDocumentCompletedEventArgs e)
{
if (e.Url.OriginalString == url)
{
MessageBox.Show("main page loaded");
}
else
{
MessageBox.Show(e.Url.OriginalString+ " loaded" );
}
}