PDA

View Full Version : مشکل در کد نویسی و کمک در رفع آن Deprecated: Function split() is deprecated in /home...

ms11309
شنبه 02 دی 1391, 19:46 عصر
با سلام،من تو سایتم مشکلی دارم که از وقتی انتقال دادم ایجاد شده،ولی اسکریپت و به کل از اول آپ کردم با این حال مشکل حل نشد،یعنی ربطی به انتقال نداره،حالا اینا بالای سایت میان که نمیدونم چرا،Deprecated:

Function split() is deprecated in /home/.../public_html/index.php on line 28
Deprecated: Function split() is deprecated in /home/..../public_html/index.php on line 38

که ماله این بخش از ایندکسه

<?php
include('config.php');
include('Function.php');
include('jdf.php');
$futuredate_time = time();
$futuredate= date ("Y-m-d H:i:s", $futuredate_time);
$checkfuture = mysql_query("SELECT * FROM entires WHERE how='2' and date <= '$futuredate'");
if(mysql_num_rows($checkfuture)>0)
{
mysql_query("UPDATE entires SET how='1' WHERE how='2' and date <= '$futuredate'");
}
$domains=$_SERVER['SERVER_NAME'];
$arr=split('\.',$domains);
if($arr[0]=="www")
{
$domain=str_replace("www.","",$domains);
} else {
$domain=$_SERVER['SERVER_NAME'];
}
$checkweblog = mysql_query("SELECT * FROM Domains WHERE domain='$domain'");
if(mysql_num_rows($checkweblog)==0){
//check for blog availabe
$array=split('\.',$domain);
if(count($array)== "3" and strstr($domain, 'siteman.com')){
include('available.php');
} else {
include('main.php');
}

مشکل مربوط به split هاست و از شما راهنمایی میخوام که چطور درستش کنم?

ms11309
شنبه 02 دی 1391, 20:23 عصر
کسی چیزی میدونه بگه لطفا،اجرتون با خدا

MMSHFE
شنبه 02 دی 1391, 20:28 عصر
تابع split منسوخ شده. بجاش از preg_split استفاده کنید. مثلاً بجای

$arr = split('\.', $domains);
بنویسید:

$arr = preg_split('#\.#', $domains);
موفق باشید.

ms11309
چهارشنبه 06 دی 1391, 17:08 عصر
دوباره سلام ویک مشکل...
من این کار رو کردم و در نگاه اول مشکل رفع شد،قبل از این کار همونطور که در کد بالا مشخصه در باره www هم چیزی نوشته شده و اینطور سایت رو هو با www.site.com بالا میاره که قبل تغییر کار نمیکرد ولی الان درست شده ولی حالا سایت های که در ساب دامین هستند با www نمیشناسه و فقط بدون آن بالا میاد مثلا sub.site.com بالا میاد ولی www.sub.site.com بالا نمیاد و به صفحه اصلی که همون site.com هستش بر میگرده،سرویس وبلاگدهی هستش و این مشکل یه مشکل بزرگ،همچی داشت درست کار میکرد که با انتقال به سرور جدید که احتمالا نسخه php به روز داره این مشکل به وجود اومد،و تابع split از کار افتاد که بنا به گفته ی استاد در بالا تغییر دادم و درست شد که حالا این مشکل جدید .... لطفا به کد بالا یه نگاهی بندازید و راهنمایی کنید،با تشکر

MMSHFE
چهارشنبه 06 دی 1391, 18:02 عصر
خوب این کاملاً طبیعیه چون توی ساب دامین اصلاً www نداریم. یعنی sub.site.com یک ساب دامین به اسم sub هست و www.sub.site.com یک ساب دامین به اسم www.sub که چون این ساب دامین رو نساختین، به صفحه اصلی برگردونده میشین. مجدداً تأکید میکنم ساب دامین با www وجود نداره. درواقع www معرف دامین اصلی هست.

ms11309
چهارشنبه 06 دی 1391, 19:41 عصر
نمیشه اینجوری،منظور از ساب دامین در اسکریپت های وبلاگ دهی هستش،مثلا این آدرس رو ببینیدwww.news.rzb.ir که بدون www هم بالا میاد news.rzb.ir که این ساب دامینها با پی اچ پی ساخته میشن حالا مشکل منم همینه دقیقا،کمک لطفا

MMSHFE
چهارشنبه 06 دی 1391, 21:39 عصر
خوب اگه اینطوری که کلاً باید قضیه رو با htaccess. یا SubDomain Redirect توی کنترل پانل هاستتون حل کنید.

ms11309
چهارشنبه 06 دی 1391, 22:49 عصر
تو .htaccess خود اسکریپت خریداری شده چیزی نیست دستی هم اضافه کردم بدتر شد نکه خالی باشه در این مورد چیزی نبود،با موبایل آنم الان ببخشید کدارو اینجوری میزارم

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.site\.com [NC]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^([a-zA-Z0-9]+)\.site\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.site\.com [NC]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.([a-zA-Z0-9]+)\.site\.com

ولی حل نشد از پنل هاست چجوریه?ممنون میشم کمک کنید تا اینجاشم ممنونتونم،هم اینو توضیح بدید هم پنل هاست

ms11309
جمعه 08 دی 1391, 10:36 صبح
یکی راهنمایی کنه لطفا