PDA

View Full Version : طریقه ایجاد paging در DataList

sg.programmer
دوشنبه 04 دی 1391, 12:02 عصر
سلام
چطوری میتونم paging را در DataList فعال کنم

bahar_1984_n
دوشنبه 04 دی 1391, 12:21 عصر
how2learnasp.net
در این سایت آقای دلشاد در قسمت مقالات خیلی خوب توضیح دادند.مراجعه کنید و با توضیحات کامل ایشون راهنمایی بشین

malloc
دوشنبه 04 دی 1391, 12:28 عصر
منم سه تا تابع پیدا کردم که اینکارو میکنه اگه چیزی پیدا نکردی بگو واست توابع و بفرستم

sg.programmer
دوشنبه 04 دی 1391, 12:33 عصر
منم سه تا تابع پیدا کردم که اینکارو میکنه اگه چیزی پیدا نکردی بگو واست توابع و بفرستم
اگه زحمتی نیست
راستی یک bprder ای هم دور این دیتا لیست یا گرید هست وقتی دارم از itemtemplate استفاده میکنم اون خودشو نشون میده چطوری اونو حذف کنم GridLines="None" کردم باز هم اون بوردر هست؟

malloc
دوشنبه 04 دی 1391, 12:41 عصر
این نمونه رو آقای فخرآوری کامل توضیح داده :
http://barnamenevis.org/showthread.php?308155-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-data-pager-%D9%88-data-list

sg.programmer
دوشنبه 04 دی 1391, 13:20 عصر
تشکر- دستت درد نکنه
border ای هم دور این دیتا لیست یا گرید هست وقتی دارم از itemtemplate استفاده میکنم اون خودشو نشون میده چطوری اونو حذف کنم GridLines="None" کردم باز هم اون بوردر هست؟

sg.programmer
سه شنبه 05 دی 1391, 19:55 عصر
border ای هم دور این دیتا لیست یا گرید هست وقتی دارم از itemtemplate استفاده میکنم اون خودشو نشون میده چطوری اونو حذف کنم GridLines="None" کردم باز هم اون بوردر هست؟
کسی راهنمایی نمی کنه

m_akbari11
چهارشنبه 06 دی 1391, 23:28 عصر
روی DataList کلیک و از Properties گزینه
borderStyle= Notset Or None
را انتخاب نمایید .

در ضمن ممکنه که از طریق Class این موضوع اتفاق افتاده باشه . به همین دلیل اگر عمل بالا رو انجام دادید و نشد ، در همان properties نگاه کن و فیلد CssClass رو خالی کن .

sg.programmer
پنج شنبه 07 دی 1391, 07:28 صبح
نه از طریق کلاس نیست و همچنین cssclass هم خالی هست
border style هم none میزارم سمت چپ خط عمودی میندازه و بالا و پایین گرفته میشه؟

m_akbari11
پنج شنبه 07 دی 1391, 08:15 صبح
نه از طریق کلاس نیست و همچنین cssclass هم خالی هست
border style هم none میزارم سمت چپ خط عمودی میندازه و بالا و پایین گرفته میشه؟

مهندس . دیگه مسئله دیگه ای نباید باشه .
اگر مشکل حل نشد کد دیتا لیستتون را قرار بدید . انشا الله رفع شود. / خط عمودی احتمالا مربوط به عنصری است که داخل دیتا لیست قرار داره و دارای Border شده است .
در عناصر داخل دیتا لیست ، (مثلا DIV, ...) نگاه کنید .، احتمالا مشکلتون حل خواهد شد. اگر نشد ، در خدمت هستم .

در صورتیکه تعداد عناصر داخل دیتا لیست زیاده ، روی دیتا لیست کلیک کنید (تا خطوط مربوط به دیتا لیست در Source سلکت شود )، در Source صفحه وارد شوید، و Ctrl +F رو بزنید . و تایپ کنید Border و ببینید کجا Border داره . (مثلا border-left:5px)
اگر پیدا نشد ، ممکن است که هر یک از عناصر به Css وصل باشد ، به همین منظور ، داخل Css های لینک شده و مرتبط به عناصر داخل دیتا لیست را هم ملاحظه کنید .

sg.programmer
جمعه 08 دی 1391, 10:17 صبح
حق با شما بود - یک فایل table.css داخل پروژه بود که border را می انداخت
حالا من این css وکلاس را به دیتا لیست اضافه نکردم نمیدونم چطور اضافه شده اون کلاس نمیدونم