PDA

View Full Version : 700 بار ورود به سایت توسط شخصی با آی چی 66.249.73.142

aminmorteza
دوشنبه 04 دی 1391, 19:34 عصر
سلام دوستان بنده یک جدول تویه سایتم دارم که وقتی کاربری وارد سایت میشه اطلاعات اون مثلا مرورگر و آی پی و غیره ذخیره میشه الان که سایت رو نگاه کردم می بینم شخصی با آی پی 66.249.73.142 700 بار تویه جدول ذخیره شده و کوئری استرینگ هایی که هم استفاده کرده بشتر ارور 404 داده.اطلاعت کاربران هم از طریق متد session_start وارد جدول میشه که فقد یکبار اون هم موقع ورود این عمل انجام میشه حالا سوال اینه که این شخص چطوری این کار رو کرده که با یک آی پی خاص 700 باز بتونه متد session_start رو اجرا بکنه اگه از نرم افزار خاصی هم استفاده کرده باشه باید یک بار اظلاعاتش درج میشد. از دوستان کسی هست بنده رو راهنمایی کنه که این شخص قصدش چی بوده و میخواسته چیکار کنه در ضمن تویه جدول پلتفرمش Unknown زده شده بنده نزدیک 2 هفته هست که سایت رو پاپلیش کردم به این زودی باید در معرض هک قرار بگیرم....؟

aminmorteza
دوشنبه 04 دی 1391, 21:14 عصر
دوستان خیلی جالبه الان که دارم این تاپیک رو مینوستم تعداد افراد آنلاین سایت بنده رسیده به 156 نفر و داره میره بالا و پشت سر هم داره خطا تویه سیستم ثبت میشه نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

aminmorteza
دوشنبه 04 دی 1391, 21:46 عصر
دوستان مشکل بنده هل شده ip ماله گوگل بود با این سایت بررسی کردم http://www.ip2location.com/demo این مدلش رو دیگه ندیده بود نزدیک 800 بار اطلاعاتش تویه سیستم ثبت شده بود فکر کردم حمله ddos هستش ممنون از شما