PDA

View Full Version : حرفه ای: آموزش حرفه ایphp

parsboy
چهارشنبه 06 دی 1391, 16:23 عصر
سلام دوستان کسی آموزش pdf فارسی حرفه ای داره اگه کسی داره دراین تاپیک قرار بده:متفکر:

MRmoon
چهارشنبه 06 دی 1391, 16:45 عصر
حتی اگه حرفه ای ترین آموزش رو بزارن جلوت تمرین نکنی یاد نمیگیری.

تو این فروم که آموزش زیاده

parsboy
چهارشنبه 06 دی 1391, 16:47 عصر
عزیزم چه ربطی داره منم آموزش میخوام باسه تمرین دیگه :متعجب:

MMSHFE
چهارشنبه 06 دی 1391, 18:06 عصر
دوست عزیز، تعریفتون دقیقاً از آموزش حرفه ای چیه؟ اون چیزی که شما بعنوان آموزش حرفه ای مدنظر دارین فکر نمیکنم بصورت فارسی گیر بیاد چون مباحث پیشرفته رو توی ایران هیچکس آموزش نمیده چون برای خودش رقیب درست میشه. توی کشورهای دیگه اگه میبینید کتاب برای آموزشهای تخصصی و پیشرفته زیاده بخاطر اینه که اونقدر به مؤلفین پول میدن که دیگه نیازی به پروژه گرفتن ندارن. ازطرفی کپی رایت هم رعایت میشه. اما اینجا نه. به زودی آموزشهای پیشرفته PHP رو بصورت e-Book (البته به زبان اصلی) توی سایت میگذارم. موفق باشید.

parsboy
چهارشنبه 06 دی 1391, 18:10 عصر
من یه pdf باسه آموزش کاملcms نیاز دارم سراغ دارید؟!!!

miladwwe2013
چهارشنبه 06 دی 1391, 20:05 عصر
http://forum.persianscript.ir/f115/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%A7-php-3773/index2.html#post36363

ravand
چهارشنبه 06 دی 1391, 20:08 عصر
دنبال این چیزا نباش. کمتر کسی پیدا میشه که به خودش زحمت بده از این اموزش ها رو کتاب کنه و بعد بذاره روی نت. شما در هر موردی میخوای بدونی یه سرچ توی سایت های انگلیسی زبان بزن. کارت راه می افته. یا از دوستان سوال بپرس و کم کم پی گیرش باش.

engmmrj
چهارشنبه 06 دی 1391, 21:41 عصر
من یه pdf باسه آموزش کاملcms نیاز دارم سراغ دارید؟!!!
شما معلومه زبانتون خوب نیست

MMSHFE
چهارشنبه 06 دی 1391, 21:49 عصر
دوستان گرامی، لطفاً از بیان مطالب با لحنی که ممکنه باعث بشه به طرف مقابل بر بخوره یا احساس نامناسبی بهش دست بده، خودداری کنید چون قطعاً قصدتون این نیست ولی متأسفانه کلمات دارای برداشتهای متفاوتی هستن که بعضاً همه اونها خوشایند نیست. درمورد مشکل این دوست عزیزمون هم باید بگم که متأسفانه آموزش ساخت CMS جامع و کامل بصورت یک کتاب مفصل و جداگانه به زبان فارسی نداریم ولی جلسات 8 و 9 آموزشهایی که توی همین تالار گذاشتم، یک CMS خیلی ساده رو توضیح دادن. مهم درک مفهوم CMS یا سیستم مدیریت محتوا هست و بعدش با هر روش و معماری دلخواه مثل Procedural یا OOP یا MVC و... برحسب نیاز میشه CMS رو ساخت. یکسری مطالب خوب به زبان اصلی دارم که به زودی آپلود میکنم و دوستانی هم که زبانشون خوبه، مشارکت کنن تا فصل به فصل ترجمه کنیم و بگذاریم. من هم با انتشارات صحبت میکنم و هزینه چاپش هم مشکلی نیست و هر فصل به اسم خود فرد چاپ میشه و توی مقدمه کتاب اسم افراد ذکر خواهد شد. البته با اجازه دوستان، بعد از ترجمه هر فصل میخوام برای هماهنگی بیشتر، یه ویراستاری جزئی داشته باشم. فکر میکنم اینطوری منابع موردنیاز دوستان به زبان فارسی سریعتر فراهم بشه.

engmmrj
چهارشنبه 06 دی 1391, 22:09 عصر
اگه ممکنه راهای بالا بردن امنیت روهم آموزش بدین
تو تالا جستجو کردم ولی فقط مطالب تکراری پیدا کردم

parsboy
چهارشنبه 06 دی 1391, 22:10 عصر
آقا مهدی شما یادت رفته تو کلاس زبان شاگرد من بودی؟!!

پسرجون برو دنباله کارت:قهقهه:

engmmrj
چهارشنبه 06 دی 1391, 22:12 عصر
استاد شهرکی به احترام شما چیزی بهش نمی گم

parsboy
چهارشنبه 06 دی 1391, 23:43 عصر
آقای شهرکی اگه تمامشم انگلیش یاشه مشکلی ندارم من خودم کارم ترجمه است

ممنون

nsco_nsco
پنج شنبه 07 دی 1391, 00:19 صبح
سلام دوستان اینجا محلی برای این طور صحبت ها نیست در این تالار سعی میشه همه به هم احترام بگذارند و اگر می خواید اینگون ه با هم صحبت کنید بهتره شماره موبایل هم دیگر را بگیرید و با موبایل این گونه صحبت کنید چون اینجا همه برای مشکلاتشون و رفع مشکلات دیگران میان پس به هم احترام بگذارید با تشکر از همه دوستان موفق باشید

MMSHFE
پنج شنبه 07 دی 1391, 13:18 عصر
درصورت تکرار صحبتهای اهانت آمیز، بدون تعارف طبق قوانین با افراد خاطی برخورد خواهد شد. این قانون شامل خودم هم میشه. دفعه بعد تذکر نمیدم و امیدوارم دوستان از لحن صحبتم ناراحت نشن چون این طرز صحبت اصلاً مناسب این مکان و اشخاصی که اینگونه صحبت کردن نیست. لا اقل اگه برای این تالار احترام قائل نیستین، سعی کنید شخصیت مجازی خودتون رو زیر سؤال نبرید. از دوستانی هم که لطف میکنن و به اینگونه بحثها دامن نمیزنن و از کنارش میگذرن تا طولانی نشه هم تشکر میکنم.
درمورد مطالب هم من آپلودشون میکنم. حالا اگه خواستین، توی ترجمه مشارکت کنین. اگر هم کسی نخواست، میتونه همونطوری انگلیسی استفاده کنه ولی به نظرم اگه کسی زبانش خوبه و مطالب رو به زبان اصلی متوجه میشه، بد نیست ترجمه کنه و در اختیار بقیه هم بگذاره. اینطوری حداقل زکات دانشش رو پرداخت کرده.

parsboy
پنج شنبه 07 دی 1391, 21:46 عصر
سلام آقای شهرکی من واقعا از شما و دوستان معذرت میخوام

من از طرز صحبت کردن آقا مهدی ناراحت شدم واقعا.

MMSHFE
پنج شنبه 07 دی 1391, 22:27 عصر
من صحبت ایشون رو هم تأیید نمیکنم و همون موقع هم تذکر دادم ولی ادامه دادنش هم صحیح نبود. درهرحال تمامی اعضای سایت اعم از قدیمی و جدید درمقابل قانون مسئول هستیم (لینک قوانین سایت توی امضام هست). ازطرفی علاوه بر رعایت قوانین که اجباریه، بهتره سعی کنیم لحن بیانمون رو هم کمی تعدیل کنیم تا شرایط به نحوی پیش نره که راه برای پا گذاشتن روی قوانین هموار بشه و یا طرف مقابل در شرایط احساسی قرار بگیره که تصمیم بگیره با نادیده گرفتن قوانین، به اصطلاح از حق و شخصیت خودش دفاع کنه.
موفق باشید.