PDA

View Full Version : سوال: فراخوانی تابع شی دلخواه با زدن کلید Enter در صفحه

malloc
پنج شنبه 07 دی 1391, 12:09 عصر
سلام دوستان .

یه سوال دارم که فکر میکنم جواب ساده ای داشته باشه .

میخوام وقتی توی صفحه (بیشتر مد نظر من داخل تکست باکسه) کاربر کلید enter رو زد رویداد کلیک یه دکمه ی خاص اجرا بشه

malloc
پنج شنبه 07 دی 1391, 16:37 عصر
کسی نیست به این سوال جواب بده ؟؟؟

دوستان کم لطفی نکنن

حالا اگه سوالو متوجه نشدید بگید بیشتر توضیح بدم

majid_vb_2008
پنج شنبه 07 دی 1391, 17:31 عصر
سلام دوست من
textbox همچین رویدادی نداره یا حداقل من بلد نیستم
ولی می تونی از رویداد lostfocos (اگر درست تایپ کرده باشم ) استفاده کنید که وقتی textbox فکوس رو از دست می ده یعنی کاربر tab رو می زنه اون عملیاتت انجام بشه

malloc
پنج شنبه 07 دی 1391, 20:53 عصر
میدونی چیه الان بصورت پیشفرض برنامه بعد از وارد کردن پسورد و زدن دکمه enter رویداد یه دکمه ی دیگه رو اجرا میکنه اما من میخوام رویداد یه دکمه دیگه اجرا شه

s.hoseinpoor
پنج شنبه 07 دی 1391, 20:55 عصر
سلام داداش از asp panel یا فرم استفاده کن

malloc
پنج شنبه 07 دی 1391, 21:16 عصر
سلام داداش از asp panel یا فرم استفاده کن

یعنی چطوری ؟؟؟

من اینطوری متوجه شدم که شما میگی اون مجموعه رو بزارم تو یه پنل ؟؟؟

s.hoseinpoor
پنج شنبه 07 دی 1391, 21:25 عصر
فرم و asp panel دارای خاصیت default button هستن که میتونی آی دی دکمه ای رو که میخوای اجرا شه رو معرفی کنی. البته باید بگم که اون دکمه هم باید داخل تگ فرم یا asp panel باشه
حالا هرجای داخل اون پنل یا فرم اینتر بزنی اون defualt button فراخوانی میشه ... میتونی تو یه پنل چندین تا پنل تو در تو بذاری

mahmood_4246
پنج شنبه 07 دی 1391, 23:28 عصر
1 >>> تا حالا چنتا پست تکراری ازت دیدم .. جان جدت خواهشا اول جستجو کن .. من 100 مورد درباره سوالت تو تالار جواب دیدم
2>>دوستمون تو پست بالا یه روش رو که خودم هم اکثرا استفاده میکنم رو گفت
3>یه روش دیگه ای هم هست که میتونی از JQuery استفاده کنی ..

malloc
پنج شنبه 07 دی 1391, 23:43 عصر
جستجو همیشه راه رسیدن به جواب نیست . داغ و تازه میچسبه . و ضمنا منم وقتی جواب دوستامونو میدم نمیرسم سرچ کنم سوالشون تکراریه یا نه . لطفا از این کارتون دست بردارید .

mahmood_4246
جمعه 08 دی 1391, 01:46 صبح
جستجو همیشه راه رسیدن به جواب نیست . داغ و تازه میچسبه . و ضمنا منم وقتی جواب دوستامونو میدم نمیرسم سرچ کنم سوالشون تکراریه یا نه . لطفا از این کارتون دست بردارید .

کار شما تو زدن پست های تکراری یعنی پست های زائد زیاد تو تالار و بالا رفتن حجم سوالات اضافه .. مطمئنم برادر رضیی تاپیک هایی مثل این رو ببینه در جا حذف میکنه

بعدش من جستجو نکردم که بخوام بگم سوالت تکراریه یا نه .. چند سال دائم تو تالار هستم مخصوص این 2 سال آحر

لیست پست های مهم هم همیشه دمه دست هست .. شما به خودت زحمت دادی پست های مهم رو یه بار ببینی ؟؟ فهرست مقالات، پروژه ها و تاپیک های مفید تالار ASP.NET (در حال تکمیل)

من باسه خودم نمیگم این کار نکن .. فکر کن هر کی بیاد مثل شما هر سوالی رو بخواد جستجو نکرده بپرسه چی میشه تالار

یا علی

malloc
جمعه 08 دی 1391, 06:37 صبح
اولا اینکه من وقت ندارم مثل شما

دوما سوالات سطح مبتدی مثل همین سوال تو تالار زیاده

سوما اینکه اگه قرار باشه هیچ سوال تکراری پرسیده نشه عملا هیچ تاپیک جدیدی نباید ایجاد بشه .

چهارما اینکه هرسوالی میتونه چندین جواب داشته باشه مخصوصا تو برنامه نویسی . و اون آقای رضیی هم که گفتی مطمعن باش اگه با دلیلی که شما گفتی تاپیکو حذف کنه دیگه این سایت نمیام.

و در نهایت دوست من دقت کن شماره صفحات سایت برنامه نویس هیچوقت از 1800-1900تا بیشتر نمیشه . یعنی میشه ها، اما آرشیو میشه پس حجم سایت هم بالا نمره و بنظر من چه خوبه وقتی یکی یه سوالی و تو اینترنت سرچ میکنه چندتا تاپیک با احتمال جوابها و راحل های مختلف پیدا کنه خیلی بهتره.

try{}
catch{}
finally{ I am Sorry();}

mahtab kf
یک شنبه 01 بهمن 1391, 10:02 صبح
دوست عزیز کم لطفی نکن آقای malloc یکی از کاریرای خوب این تالاره، به من یکی که تا حالا خیلی کمک کردن.

fakhravari
یک شنبه 01 بهمن 1391, 10:17 صبح
تست بزن.
UserName.Attributes.Add("onkeypress", "if (event.keyCode == 13){" + LoginButton.ClientID + ".click();return false;}");
کلیک LoginButton اجرا میشه

morteza_mokhtari
یک شنبه 01 بهمن 1391, 21:40 عصر
<asp:TextBox ID="TextBox1" Height="22px" runat="server" onkeypress="if(event.keyCode==13) document.getElementById('Button1').click()" lang="fa" BorderWidth="0px"></asp:TextBox>

fahmari
یک شنبه 01 بهمن 1391, 23:27 عصر
1 >>> تا حالا چنتا پست تکراری ازت دیدم .. جان جدت خواهشا اول جستجو کن .. من 100 مورد درباره سوالت تو تالار جواب دیدم
2>>دوستمون تو پست بالا یه روش رو که خودم هم اکثرا استفاده میکنم رو گفت
3>یه روش دیگه ای هم هست که میتونی از JQuery استفاده کنی ..

دوست عزیز این برخورد درست نیست. من خودم به شخصه قبل از اینکه تاپیکی ایجاد کنم اول سرچ می کنم ولی اکثر اوقات با اینکه عنوان تاپیک ها درمورد همون سوال من بوده ولی پست های داخلش منو به جوابم نرسونده! پس مجبور شدم یه تاپیک دیگه ایجاد کنم که شاید از نظر خیلی از کاربرا تاپیک تکراری بوده! تازه بعضی وقتا آدم تو یه موردی گیر کرده که دلش می خواد به جواب سریع برسه... درکل اینطور صحبت کردن درست نیست ...