PDA

View Full Version : سوال: شبیه سازی همین صفحه

csharpspider
پنج شنبه 07 دی 1391, 15:14 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز

تو این صفحه که الان داری میخونی ما میتوانیم 20 تا پست بزاریم و اگر تعداد پست ها بیشتر از 20 تا شد تو پایین صفحه لینک میشه به بقیه پست ها / مثلا میشه صفحه 1/2/3/4/5 و صفحه آخر

دوستان عزیز من میخوام دقیقا همین صفحه رو شبیه سازی کنم / فقط خواهشا اشاره به ابزارها و کنترلهای مورد نیاز رو نکنید / هر کدوم از دوستانی که وارد هستند اگر مرحله به مرحله و کاملا تصویری و با ارایه سورس پروژه بتونند به من کمک کنند ممنون میشم / کارمون هم با ASP.NET / C-Sharp / SQL / LINQ / باشه / با ریپیتر و پیجینگ

یک تکست ادیتور هم مشابه این یکی که باهاش الان دارم تایپ میکنم پایین صفحه بزاریم / و در موقع پست کردن هم یک فایل آپلود بزاریم تا برای هر پست یک عکس انتخاب کنیم بجای عکسی که پروفایلمون دیده میشه / منظورم اینه که دقیقا همین صفحه رو شبیه سازی کنیم

اگر کسی حوصله نداره آموزش بده فقط پروژه رو درست کنه بزاره اینجا ممنون میشیم

منتظر دوستان گلم هستم

s.hoseinpoor
پنج شنبه 07 دی 1391, 15:52 عصر
خیلی راحته
از gridview استفاده کن.

csharpspider
پنج شنبه 07 دی 1391, 18:45 عصر
خیلی راحته
از gridview استفاده کن.

دوست عزیزم با گرید ویو نمیخوام / تو پست اول گفتم با ریپیتر و پیجینگ / و خواهشا به ابزارها اشاره نکنید / اگر یکی بلده همونی که تو پست اول گفتم رو درست کنه بزاره اینجا ممنون میشم

mahmood_4246
پنج شنبه 07 دی 1391, 23:32 عصر
خوب اگر راحته بسمه الله
چیزی که شما میخوایی بحث صفحه بندی paging هست .. صفحه بندی تو کنترل های Grid ، Datalist ، Rpeater کاربرد زیادی داره
درباره مبحث صفحه بندی(paging) تو تالار یا تو اینترنت جستجو کنید فراوان بحث شده
ا

b.paseban
جمعه 08 دی 1391, 00:33 صبح
سلام بر شما.
شما این کار رو (نمایش داده ها در صفحه) میتونی با دیتاکنترل هایی شبیه به gridview , datarepeater ,datalist انجام بدی.
برای صفحه بندی هم میتونی در همون گرید ویو خاصیت paging رو true کنی و از اون استفاده کنی.
تاپیک مرجع خود asp.net (http://www.asp.net/web-forms/overview/aspnet-data-controls)

monika
جمعه 08 دی 1391, 00:45 صبح
این فایل شاید بتونه بهت در صفحه بندی کمک کنه

csharpspider
جمعه 08 دی 1391, 20:21 عصر
بچه ها من خودم میدونم با چه ابزارهایی میشه این صفحه رو شبیه سازی کرد / همتون فقط اشاره کردید به ابزارها و کنترلهاش / پست اول رو کامل بخونید میبینید چه درخواستی کردم

csharpspider
یک شنبه 08 بهمن 1391, 00:20 صبح
یکی از مهندسین حاضر نیست به ما کمک کنه

mehrzad_ali
یک شنبه 08 بهمن 1391, 12:44 عصر
مشکلت چیه ؟

csharpspider
سه شنبه 10 بهمن 1391, 01:09 صبح
مشکلت چیه ؟
دوست من پست اول رو خوب بخونی متوجه میشی