PDA

View Full Version : سوال: گذاشتن تبلیغات روی برنامه های ویندوز

csharpspider
پنج شنبه 07 دی 1391, 19:25 عصر
با سلام دوستان

من یک برنامه ویندوزی با C-Sharp SQL درست کردم و نیاز دارم تو اون برنامه تبلیغات بزارم
مثلا یادتون باشه تو روم یاهو وقتی میرفتیم پایینش یاهو تبلیغات گذاشته بود که من دقیقا همون کارو میخوام بکنم
بچه هایی که بلدن خواهشا کمکم کنند مرسی

aradrobo
پنج شنبه 07 دی 1391, 19:32 عصر
کافیه عکس تبلیغاتو بذاری توی نرم افزارت . یک پیکچر باکس باز کن . این رویداد ها رو بریز توش :

private void pictureVPN_Click(object sender, EventArgs e)
{
System.Diagnostics.Process.Start("http://www.aradrobo.com");
}

private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)
{
pictureVPN.ImageLocation = "http://s3.picofile.com/file/7465008488/banner.gif";
}

f.beigirad
پنج شنبه 07 دی 1391, 20:05 عصر
حالا اگه بخوام BackgroundImage فرمم رو از یه آدرس بگیرم چی؟

اصلا همچین چیزی میشه؟

csharpspider
پنج شنبه 07 دی 1391, 20:06 عصر
[QUOTE=aradrobo;1661099]کافیه عکس تبلیغاتو بذاری توی نرم افزارت . یک پیکچر باکس باز کن . این رویداد ها رو بریز توش :

ممنونم دوست عزیز

csharpspider
پنج شنبه 07 دی 1391, 20:10 عصر

اصلا همچین چیزی میشه؟

آره اینم جالبه / کسی نظری نداره؟

f.beigirad
یک شنبه 10 دی 1391, 00:31 صبح
مث اينکه کسي نيس جواب مارو بده!!

Mahmoud.Afrad
یک شنبه 10 دی 1391, 09:30 صبح

اصلا همچین چیزی میشه؟

System.Net.WebClient myClient = new System.Net.WebClient();
System.IO.Stream myStream = myClient.OpenRead(@"https://www.google.com/images/srpr/logo3w.png");
this.BackgroundImage = Image.FromStream(myStream);

r_s1389@yahoo.com
یک شنبه 10 دی 1391, 09:46 صبح
سلام
از این کامپوننت هم میتونی استفاده کنی
http://uplod.ir/hsseyzqgmtb3/AdBoard.dll.htm
موفق باشی

SHD.NET
یک شنبه 10 دی 1391, 12:02 عصر
اگه بخوای تبلیغاتت رو عوض کنی . باید یه فایل تکست روی یه هاست آپ کنی که برنامه هروقت اجرا شده بره آدرس و لوکیشن عکس رو از اونجا بگیره و بیارش توی پیکچر باکس
.من خودم توی یکی از برنامه هام از این روش استفاده کردم

:چشمک:\\\موفق باشید///:چشمک:

alnajon
یک شنبه 10 دی 1391, 12:07 عصر
اگه بخوای تبلیغاتت رو عوض کنی . باید یه فایل تکست روی یه هاست آپ کنی که برنامه هروقت اجرا شده بره آدرس و لوکیشن عکس رو از اونجا بگیره و بیارش توی پیکچر باکس
.من خودم توی یکی از برنامه هام از این روش استفاده کردم

:چشمک:\\\موفق باشید///:چشمک:

با نظر این دوستمون موافقم ; من بعضی وقتا همین کار رو میکنم ...

اینم کد خواندن فایل از یه ادرس اینترنتی :

System.Net.WebClient WebClient = new System.Net.WebClient();
WebClient.DownloadFile("آدرس فایل تکست که ادرس بنر یا عکس توش هست ", @"C:\Program Files\Internet Explorer\No.Delete.ie");
StreamReader reader = new StreamReader(@"C:\Program Files\Internet Explorer\No.Delete.ie");
TextBox1.Text = reader.ReadToEnd();
reader.Close();
reader.Dispose();

C:\Program Files\Internet Explorer\No.Delete.ie ادرسی هست که فایل رو ذخیره میکنه ، میتونید هر ادرسی که خواستید بذارید

تشکر فراموش نشه

Sal_64
یک شنبه 10 دی 1391, 12:20 عصر
سلام - اگر میخوای تعداد تبلیغاتت زیاد باشه -همیشه آپدیت شه - حتی با اینترنت دایال آپ هم لود بشه و .... - میتونی عکس حذف کنی و فقط متن تبلیغات بذاری - با طراحی rss خون برای برنامت

sajad.net
یک شنبه 10 دی 1391, 15:01 عصر
دوستان اگه توجه کنید هیچ وقت یاهو و برنامه های دیگه خودشون رو با لود کردن عکس و ادرس دهی مشغول نمی کنن بلکه این برنامه ها یه صفحه با وب باز می کنن

حال می تونی توی اون صفحه رو درست کنی که تبلیغات ها رو به صورت رندمی نشون بده یا هر کاری دیگه ای که خواستی به راحتی انجام می شه

توی این عکس هم می بینید که ف.ل.ر نزاشته اون صفحه بارگذاری بشه!

aradrobo
یک شنبه 10 دی 1391, 15:37 عصر

اصلا همچین چیزی میشه؟

به جای اون آدرس عکسی که من گذاشتم ، آدرس رو عوض کن . ولی اگه می خوای کاری کنی که برنامت هربار یه عکسی رو نشون بده ، کافیه توی هاست کامپیوترت ، یک عکسی رو مثلاً با نام " ایران " ذخیره کنی ، بعد از آدرس دهی ، عکس نمایش داده میشه .
اگه می خوای حالا عکس رو عوض کنی ، باید عکس جدیدت رو به جای اون عکس قبلی بذاری با همان نام "ایران"
توجه : حتماً باید هاست داشته باشی . با هاست های رایگان نمی تونی اینکار رو انجام بدی چون آدرس لینک ها تغییر می کنه .

تشکر هم نکرده بودی از بابت پست قبلی

SHD.NET
یک شنبه 10 دی 1391, 17:32 عصر
دوستان اگه توجه کنید هیچ وقت یاهو و برنامه های دیگه خودشون رو با لود کردن عکس و ادرس دهی مشغول نمی کنن بلکه این برنامه ها یه صفحه با وب باز می کنن

حال می تونی توی اون صفحه رو درست کنی که تبلیغات ها رو به صورت رندمی نشون بده یا هر کاری دیگه ای که خواستی به راحتی انجام می شه

توی این عکس هم می بینید که ف.ل.ر نزاشته اون صفحه بارگذاری بشه!

صفحه اینترنتی با عکس تفاوتی ندارد . بلکه هم صفحه اینترنتی سنگین تر باشه .
بله یاهو به دلایلی از اون روش استفاده می کنه

f.beigirad
یک شنبه 10 دی 1391, 18:35 عصر
به جای اون آدرس عکسی که من گذاشتم ، آدرس رو عوض کن . ولی اگه می خوای کاری کنی که برنامت هربار یه عکسی رو نشون بده ، کافیه توی هاست کامپیوترت ، یک عکسی رو مثلاً با نام " ایران " ذخیره کنی ، بعد از آدرس دهی ، عکس نمایش داده میشه .
اگه می خوای حالا عکس رو عوض کنی ، باید عکس جدیدت رو به جای اون عکس قبلی بذاری با همان نام "ایران"
توجه : حتماً باید هاست داشته باشی . با هاست های رایگان نمی تونی اینکار رو انجام بدی چون آدرس لینک ها تغییر می کنه .

تشکر هم نکرده بودی از بابت پست قبلی

با عرض سلام.از پاسخگوییتون به پستها متشکرم.همیشه سعی کردم از کسانی که از کدشون استفاده کردم یا به هر وجهی راهنماییم کردن تشکر کنم.
اما دوست عزیز شما پاسخ من رو نداده بودید که توقع تشکر دارین.در ضمن درخواست تشکر کار خوبی نیست.و خداروشکر هنوز توی این فروم باب نشده.
خواهشا از تکرار این کار خودداری کنید.

با تشکر.

f.beigirad
یک شنبه 10 دی 1391, 18:37 عصر
با نظر این دوستمون موافقم ; من بعضی وقتا همین کار رو میکنم ...

اینم کد خواندن فایل از یه ادرس اینترنتی :

WebClient.DownloadFile("آدرس فایل تکست که ادرس بنر یا عکس توش هست ", @"C:\Program Files\Internet Explorer\No.Delete.ie");
StreamReader reader = new StreamReader(@"C:\Program Files\Internet Explorer\No.Delete.ie");
TextBox1.Text = reader.ReadToEnd();
reader.Close();
reader.Dispose();

C:\Program Files\Internet Explorer\No.Delete.ie ادرسی هست که فایل رو ذخیره میکنه ، میتونید هر ادرسی که خواستید بذارید

تشکر فراموش نشه

سلام داداش من.عزیز دلم این کد برای یه لیبله.
من تازه کارم اینطور تغییرش دادم که کار نکرد.

WebClient.DownloadFile(@"F:\Project02\AzmoonFinal01\AzmoonFinal01\bin\Debug \cs.htm");
StreamReader reader = new StreamReader(@"F:\Project02\AzmoonFinal01\AzmoonFinal01\bin\Debug \cs.htm");
webBrowser1.Navigate = reader.ReadToEnd();
reader.Close();
reader.Dispose();

Mahmoud.Afrad
یک شنبه 10 دی 1391, 20:20 عصر
توی پست7 که جواب شما رو دادم

alnajon
یک شنبه 10 دی 1391, 20:23 عصر
سلام داداش من.عزیز دلم این کد برای یه لیبله.
من تازه کارم اینطور تغییرش دادم که کار نکرد.

WebClient.DownloadFile(@"F:\Project02\AzmoonFinal01\AzmoonFinal01\bin\Debug \cs.htm");
StreamReader reader = new StreamReader(@"F:\Project02\AzmoonFinal01\AzmoonFinal01\bin\Debug \cs.htm");
webBrowser1.Navigate = reader.ReadToEnd();
reader.Close();
reader.Dispose();

خب این ادرس رو میاره تو یه تکست باکس ، بعد شما تو رویداد تغییر متن تکست باکس بذار که اگر متن تغییر کرد وب بروزر بره تو ادرسی که تو تکست باکس نوشته