PDA

View Full Version : سوال: طریقه ذخیره کردن تاریخ در دیتا بیس با استفاده کومبو ؟؟

rayson
پنج شنبه 07 دی 1391, 23:32 عصر
سلام.
من میخوام اطلاعات درون کومبو باکس رو درون دیتابیس ذخیره کنم .
یعنی برای روز ، ماه ، سال 3 تا کومبو استفاده کنم. حالا نیمدونم به چه صورتی اطلاعات این 3 تا رو درون دیتابیس ذخیره کنم که هنگام نمایش آنها درون گریدویو با مشکل روبرو نشم.
لطفا راهنمایی کنید .
ممنون.

setareh2013
پنج شنبه 07 دی 1391, 23:38 عصر
سلام
می تونین قبل از اینکه کد save رو بنویسین اطلاعات هر سه کومبو باکس رو داخل یک رشته ذخیره کنید و سپس فقط همون یک رشته را داخل فیلد تاریخ در دیتابیستون ذخیره کنید . مثلا
string date1=combobox1.text+'/'+combobox2.text+'/'+combobox3.text

rayson
جمعه 08 دی 1391, 15:48 عصر
مرسی از شما بابت کمک .
یک سوال دیگه داشتم.
عکسی که قرار دادم عدد گذاری شده میشه خط هایی که عدد دارد رو توضیح بدید که کارشون به طور دقیق چی هست ؟
ممنون.97422

ordebehesht
جمعه 08 دی 1391, 18:10 عصر
1- اون کلاسی برای ایجاد ارتباط با منبع داده در این جا sqlserver هستش که میشه 1 و 3 در کنار هم نوشت اینجا یه نوع از کلاس گرفته و در خط 3 اونو نمونه سازی کرده
2- از کلاس کامند یه نوع گرفته که جهت اجرای کوئری های sql اینم مثل قبای تو 4 نمونه سازی کرده
5- این خط میگه که نووع دستور رشته هستش نه sqtored prosedure
6- رشته اتصال رو به به دستور کوئری مورد نظر جهت اجرا ارجاع میده میگه که دستور رو قبلا گرفتی اینم لینک اتصال منتظر دستور اجرا باش
7- این خط دستور رو اجرا میکنه و مقدار 1 و یا 0 رو بر میگردونه که 1 یعنی اجرا شده و 0 اجرا نشده

امیدوارم که خوب باشه اگه توضیح اکمل میخوای برو به msdn اونجا همه جچیرو گفته

rayson
شنبه 09 دی 1391, 23:46 عصر
ممنون دوست من یک سوال دیگه داشتم ، من دیتا بیس با خود Visual 10 ساختم. الان میخوام اون رو جابه جا کنم ولی اصلا نمیدو کجای سیستم هستش میشه راهنمایی کنید ؟
ممنون.
ضمیمه (عکس)97524

rayson
پنج شنبه 21 دی 1391, 00:21 صبح
کسی از دوستان نیست که در مورد سوال بالا کمکم کنه ؟
لطفا !