PDA

View Full Version : ایجاد مرورگر اختصاصی

mohammad-gh
جمعه 08 دی 1391, 00:52 صبح
با سلام
کسانی که سایت بی طرف را دیده اند حتما به خاطر دارند که این سایت مرورگری را ارائه داد که ف ی ل ت ر سایت روی ان اثری نداشت
بعد از اجرای مرورگر فقط سایت بی طرف با وجود ف ی ل ت ر براحتی باز میشد
می خواهم بدانم مکانیزم این مرورگر به چه صورتی بوده !!!

wallfa
جمعه 08 دی 1391, 11:34 صبح
اول از همه سئوال زد قانون جمهوری اسلامی ! در ثانی ، برای این سئوال برو بخش که مربوط به سیستم های تحت کامپیوتر یا کلاین ساید ، ما سرور سایدیم . همین قدر بگم روی سرور خصوصی میشه یک عدد وی پی ان ایجاد کرد و نرمافزار میتونه با اون وی پی ان متصل باشه ! بقیش برو بخش کلاینت ساید بپرس مثل ویژوال و ....

mohammad-gh
دوشنبه 21 مرداد 1392, 07:06 صبح
من بیشتر دنبال نحوه عملکردش هستم تا عملی کردنش
چون برای یه کار دیگه لازمش دارم
کسی اگر می تونه کنه لطفا راهنمایی کنه
اینکه این نرم افزار با چه زبانی نوشته میشه وچطور می تونه به سمت سرور اتصال داشته باشه!

titreaval
دوشنبه 21 مرداد 1392, 07:44 صبح
ببین :
اگر عکسی یا آهنگی یا فیلمی در اینترنت داخل ایران فیلتر هست . یعنی در خارج می تواند فیلتر نباشد

خب حالا یک هاست با آی پی خارجی میخرید ...
مثلا آدرس عکس ... فیلتر شده را با آپلودر آدرسی وارد هاستت میکنی و سریع مشاهده میکنی یا حتی در سایتهای آپلود عکس از آدرس
اونها هم حدودا همین کار را میکنند
یعنی کل محتوا را میاندشون با متدد های خاص . مثلا

از آی پی سرور دیگه می خونه ...
یک جور دور زدن هست ...
بعد میده دست مشتری

یکی از دلایل داشتن اینترنت ملی داشتن آی پی ملی و هاست ملی و ... همینه جلوگیری از دور زدن ها است

AliRezaPro
دوشنبه 21 مرداد 1392, 08:49 صبح
خوب کاملا مشخص است , کسی که مرورگر اختصاصی مینوسه قطعا میتونه [وقتی نام سایت من در آدرس بار زده شد از این روترها بگذر تا به مقصد برسی] رو بنویسه ! . وقتی نام سایتشان در مرورگرشان زده میشه درواقع محتوای سایتشان جورد دیگه ایی خوانده میشه , حالا شاید با چیز پی ان یا ...
البته خیلی کارها میشه انجام داد ! که هر کدومش بستگی به الگوی برنامه نویسش داره

mohammad-gh
دوشنبه 21 مرداد 1392, 21:33 عصر
من تا این حد فهمیدم که :
وقتی مرورگر باز میشه ، وصل میشه به آپی اختصاصی که روی هاست خارجی داریم و از اون طریق این سایت ف ی ل ت ر رو نشون میده
در حقیقت به نوعی کار وی پی ان و .. رو با کد نویسی می کنیم
حالا چند تا سوال :
1- با چه زبانهایی میشه این کار رو کرد و مثلا با PHP و HTML میشه
2- چه دستوری است که فقط این سایت رو نشون میده و نه سایتهای دیگر رو که فیلتر است
نمونه برنامه ای است که کار مشابه ای رو انجام بده ! حالا نه برای دور زدن ف ی ل ت ر ، برای یک مورد تحقیقی

webtracker
دوشنبه 21 مرداد 1392, 21:45 عصر
PHP با استفاده از کلاس curl شما می تونید اطلاعات روی هر-پ-رو کس-ی بگیرید

AliRezaPro
سه شنبه 22 مرداد 1392, 11:11 صبح
من تا این حد فهمیدم که :
وقتی مرورگر باز میشه ، وصل میشه به آپی اختصاصی که روی هاست خارجی داریم و از اون طریق این سایت ف ی ل ت ر رو نشون میده
در حقیقت به نوعی کار وی پی ان و .. رو با کد نویسی می کنیم
حالا چند تا سوال :
1- با چه زبانهایی میشه این کار رو کرد و مثلا با PHP و HTML میشه
2- چه دستوری است که فقط این سایت رو نشون میده و نه سایتهای دیگر رو که فیلتر است
نمونه برنامه ای است که کار مشابه ای رو انجام بده ! حالا نه برای دور زدن ف ی ل ت ر ، برای یک مورد تحقیقی
شما برای نوشتن برنامه ی ویندوزی قطعا نیاز به برنامه نویسی ویندوز و استفاده از زبان هایی مانند delphi و C#‎ و .... دارید !!
برای اینکه سایتتون از فیلتر رد بشه هم باید از سوکت استفاده کنید , البته موتور برای مرورگر بصورت رایگان هست که میتونید استفاده کنید اما قطعا امکاناتی رو که می خواهید باید خودتون بهش اضافه کنید !