PDA

View Full Version : سوال: برنامه چت به زبان #C در محیط سوکت پروگرمینگ

ARSHIAAA
جمعه 08 دی 1391, 12:14 عصر
سلام خدمت دوستان ....

دوستان واقعا ازتون تقاضای کمک دارم ..چون زمان خیلی کمی دارم برای تحویل دادن پروژه .

یک برنامه چت بین چندتا سیستم میخوام به زبان #C در محیط سوکت پروگرمینگ ...

من خودم نت رو خیلی گشتم ولی به نتیجه ای نرسیدم ..

فقط بین چندتا سیستم باشه .ممنونم.

ARSHIAAA
جمعه 08 دی 1391, 12:35 عصر
جالبه اینجا سایت برنامه نویسیه ولی کسی نیست که جواب سوالات رو بده ..!!

بچه ها خواهش میکنم اگه برنامشو دارید یا خودتون نوشتید کمکم کنید

danialafshari
جمعه 08 دی 1391, 13:59 عصر
سلام
حتما درست نگشتید خیلی راحت نتیجه های زیر اومد
http://forum.pacyrus.com/showthread.php?t=76621
http://barnamenevis.org/showthread.php?102055-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%DA%86%D8%AA
موفق باشی

yashar666
جمعه 08 دی 1391, 14:59 عصر
دوستان واقعا ازتون تقاضای کمک دارم ..چون زمان خیلی کمی دارم برای تحویل دادن پروژه .

یک برنامه چت بین چندتا سیستم میخوام به زبان #C در محیط سوکت پروگرمینگ ..

اینجا سایت برنامه نویس است نه جایی که پروژه دانشجویی تحویل بده شما شروع کن به کار من حقیر و اساتید بزرگ این سایت حتما هم کاری می کنن

ARSHIAAA
دوشنبه 18 دی 1391, 12:15 عصر
اینجا سایت برنامه نویس است نه جایی که پروژه دانشجویی تحویل بده شما شروع کن به کار من حقیر و اساتید بزرگ این سایت حتما هم کاری می کنن

دوست عزیز منم توقع چنین چیزی رو نداشتم و ندارم.....حالا شما که میگی شروع کن بسم الله .

الان من برنامه چت یک به یک رو نوشتم ....یعنی الان یک سرور میتونه با یک کلاینت چت کنه...حالا من باید اینو کاریش کنم که بین چندتا باشه ؟؟؟ یعنی بین چندتا سرور یا کلاینت باشه .

حالا باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sds1920
دوشنبه 18 دی 1391, 13:25 عصر
شما باید سوکت هر شخصی که به برنامه سرور متصل می شه رو نگه داری.وقتی پیغامی می رسه اونو braodcast کنی.خیلی راحت.وقتی سوکت ها رو داشته باشی فقط با یه حلقه for کا تمومه.

ARSHIAAA
دوشنبه 18 دی 1391, 20:02 عصر
شما باید سوکت هر شخصی که به برنامه سرور متصل می شه رو نگه داری.وقتی پیغامی می رسه اونو braodcast کنی.خیلی راحت.وقتی سوکت ها رو داشته باشی فقط با یه حلقه for کا تمومه.

ممنونم از شما دوست عزیزم ...ولی میشه بیشتر راهنمائیم کنید ؟!!! من الان برنامه یک به یکش رو نوشتم ...یعنی الان به راحتی سرور به کلاینت میتونند چت کنند ولی درست منظورتونو نفهمیدم که باید چیکار کنم و چی اجرائی کنم ؟؟؟