PDA

View Full Version : سوال از یونی کد

yaas
شنبه 08 آذر 1382, 10:26 صبح
سلام
میشه بگید اگه من بخوام با دلفی تو اس کیو ال اطلاعاتمو یونی کد ذخیره کنم باید چی کار کنم؟
بعدشم تو اس کیو ال DataType NTEXTبا DataType TEXT چه فرقی می کنه؟
ممنون ازتون

Inprise
شنبه 08 آذر 1382, 11:04 صبح
یکبار پرسیدی و منم جواب دادم . حالا همون سوال رو چرا دوباره تکرار میکنی ؟ با گذاشتن اون N کذائی داده ها بصورت یونیکد ذخیره میشن اما این به این مفهوم نیست که حتما موقع بازدید داده ها اونها رو همونطوری که ذخیره کردی ببینی ! وی سی ال ، متاسفانه ، با یونیکد سازگار نیست و بسته به نوع کاربردت ممکنه بعضی مواقع مشکل پیدا کنی .

yaas
شنبه 08 آذر 1382, 11:11 صبح
سلام
آقا جون من سوال کردم به مقدساتت توهین نکردم که اینقدر عصبلانی میشی.
این عصبانیت خوب نیست برات ها ، یه وقت تو جوونی موهات میشه رنگ دندونات مردم میگن طفلکی پیر پسر شده!!!! :)
ضمننا من اگه دوبار مطرحش کردم صرفا بره این بود که ببینم یه کی دیگخ پیدا میشه که به من دستور تبدیل رو تو دلفی بده یا نه؟ البته ترجیحا اون یه نفر یه کم خوش خلق تر باشه

Inprise
شنبه 08 آذر 1382, 11:13 صبح
آقا جون من سوال کردم به مقدساتت توهین نکردم که اینقدر عصبلانی میشی.

وقتی خودت نتونستی یاد بگیری که سوال تکراری نپرسی ، یک نفر باید یادت بده . درسته ؟ ضمنا ، عصبانیت ؟؟ :skull: در باب تبدیل ، هم قبلا خیلی اینجا بحث شده با قدری جستجو جوابت رو پیدا میکنی .

خوش باشی

majid_n
شنبه 08 آذر 1382, 17:22 عصر
من پیشنهاد می کنم برای اینکه از این سو تفاهم ها پیش نیاد حتما بعد از هر متنی از اسمایلی مناسب استفاده بشه تا منظور درست رسونده بشه مثلا اگر چیزی رو به شوخی میگیم حتما از اسمایلی مناسب مثلا :wink: استفاده بشه تا طرف مقابل دچار سو تفاهم نشه و خدای نکرده از دست ما نرنجه . :oops:
مرسی :roll: