PDA

View Full Version : فعال کردن DEBUG

M.kavyani
دوشنبه 10 بهمن 1384, 20:14 عصر
با سلام
من با VS2005کار میکنم و مدتی است که روی یک پروژه دارم کار میکنم . در این پروژه من نمیتونم عمل BEBUG رو انجام بدم و قتی جایی Breakpoint میذارم هنگم ران کردن برنامه به صورت دایره قرمز تو خالی همرا با یک علامت تعجب تبدیل میشود که نشون دهنده این است که این Break point فعال نیست.
به نکات زیر هم توجه کردم:
1- Breakpoint را درجاهای معتبر قرار بدم مثلا" جایی که داریم یک متغییر را مقدار دهی میکنیم یا جایی که ارتباط رو با بانک برقرار میکنیم(myconnection.open) ولی بازهم موثر نبود.
2- در قسمت تنظیمات ساختنن پروژه debug فعال است نه Relase ولی بازهم عملیات دیباگ در هیچ جای پروژه فعال نیست.

:متفکر: 3- یک نکته که برام جالبه اینه که من اگر پروژه جدیدی ایجاد کنم در آن عملیات دیباگ فعال است و به خوبی کار میکند( احتمالا" تنظیمات رو از جایی به هم زدم که خودمم خبر ندارم:لبخند: ).
در پناه حق موفق و کامروا باشید.

M.kavyani
سه شنبه 11 بهمن 1384, 14:26 عصر
کسی کمکی بکنه نظری پیشنهادی حتما" نیاز نیست که 100 در صد درست باشه . یه کمک کوچولو هم هر چند که بی ربط باشه گهگاهی میتونی کا راه اندازه باشه.
میدونم مشکل مسخره ایه اما چکار کنم.
حداقل برای اینکه من الان برنامه رو دیباگ کنم یه راهکار بدید.
ممنون

م_پورنگ
چهارشنبه 12 بهمن 1384, 15:39 عصر
منم اینرو تجربه کردم ولی وقتی بود که یه برنامه رو دوبار باز کرده بودم و اجرا کرده بودم تو اولی Break Point کار میکرد تو دومی علامت تعجب داشت

مطهر
چهارشنبه 12 بهمن 1384, 20:21 عصر
من هم همین مشکل را داشتم
یه Break Point گذاشتم
برنامه را اجرا کردم . به Break Point که رسید بر روی دایره ی کوچک قرمز رفتم یه چیزی نوشته بود یادم نیست چی ؟؟ ولی دقیقاً توضیح داده بود که چیکار کنم یه تنظیمی بود به هم خورده بود که دوباره ست کردم.
ببخشد این قدر مجهولانه صحبت کردم . الان هم 2005 دم دستم نیست وگرنه چک می کردم

M.kavyani
چهارشنبه 12 بهمن 1384, 20:39 عصر
من هم همین مشکل را داشتم
یه Break Point گذاشتم
برنامه را اجرا کردم . به Break Point که رسید بر روی دایره ی کوچک قرمز رفتم یه چیزی نوشته بود یادم نیست چی ؟؟ ولی دقیقاً توضیح داده بود که چیکار کنم یه تنظیمی بود به هم خورده بود که دوباره ست کردم.
ببخشد این قدر مجهولانه صحبت کردم . الان هم 2005 دم دستم نیست وگرنه چک می کردم
هیمن مجهولانه گفتن هم کمک میکنه:تشویق: :قلب: دیگه این مسخره بازیش داره دیونم میکنه.:عصبانی++: :عصبانی:
ممنون

مطهر
پنج شنبه 13 بهمن 1384, 00:26 صبح
حالا یه چیز جالب براتون بگم
داشتم یه برنامه را خط به بررسی می کردم کرسر بر روی کامنت قرار می گرفت و مقدار بر می گردوند.
ظاهراً مایکروسافت این سری خیت کاشته . صفحه ی اصلی VS2005 ملتمسانه خواسته پیشنهادات را براش بفرسیتم . مخصوصاً باگ ها؟؟؟