PDA

View Full Version : حرفه ای: گرفتن اتوماتیک اطلاعات از صفحه وب که نام کاربری و کلمه عبور دارد

delphi5
شنبه 09 دی 1391, 10:24 صبح
با سلام خدمت سروران گرامی
یک مشکل داشتم و میخواستم بدونم که آیا کسی میتونه منو راهنمایی کنه
من میخوام یکسری اطلاعات رو از یک وبسایت که نام کاربری و کلمه عبور داره استخراج و پردازش کنم .
سایت تامین ایرانخودرو یکسری اطلاعات رو در باره اینکه سازنده باید چه قطعاتی رو ارسال کنه هر روز بروی سایتش قرار میده که هر سازنده یک نام کاربر و کلمه عبور داره . برای این کار توی شرکت سازنده هر روز یکنفر میبایست دائم این سایت رو چک کنه . لازم ایت که بگم که این سایت تنها با فرمت اکسل و پی دی اف اطلاعاتش رو اکسپورت میکنه و با تماس با اونها متوجه شدم که هیچ کمکی نمی کنند . حالا میخوام بدونم راهی هست که بتونم توسط برنامه اطلاعات رو از اون سایت دریافت کنم
ممنون میشم اگه برام وقت بزارید و راهنمائیم کنید
متشکرم

مهرداد صفا
شنبه 09 دی 1391, 22:08 عصر
سلام
دقیقا کجا مشکل دارید؟
می توانید با استفاده از WebBrowser LogIn شوید و فایل را دانلود کنید.

plus
شنبه 09 دی 1391, 22:46 عصر
شما باید پروتکل HTTP رو مطالعه کنید و بر اساس اون و البته بر اساس زبانی که وبسایت طراحی شده باهاش، Request های صحیح رو بفرسین.
به طور خلاصه اول باید یه Request POST به صفحه لاگین با نام کاربری و کلمه عبور بفرسین.بعد SessionID برگردونده شده رو ذخیره کنید و به صفحه ای که قرار دانلود بشه یک Request GET به همراه همون Session ID بفرسین.
برای بار اولتون، کار زمان گیریه تا میایین انجام بدین.ولی خوب شدنیه.

delphi5
دوشنبه 11 دی 1391, 09:11 صبح
من مبتدی هستم و میخوام Windows application بنویسم
اگه بتونید یه راهنمائی کوچیک بکنید و یا حتی یه مقاله معرفی بکنید ممنون میشم
شدیدا به این کار احتیاج دارم
ممنون از حسن نظرتون

Mahmoud Zaad
دوشنبه 11 دی 1391, 09:31 صبح
سلام
توی تاپیک های آقای samadblaj (http://barnamenevis.org/member.php?235579-samadblaj) یه تاپیکی هست در مورد وارد شدن به بلاگفا، شبیه کار شماست، بگردید، نمونه هم داشت قبلاً!