PDA

View Full Version : مشکل در ارسال فایل و نوشتن

farghabil
شنبه 09 دی 1391, 21:50 عصر
سلام
دوستان من 2تا تایمر دارم،تایمر اول اینتروالش 2 هستش و میاد یه سری چیزارو بدست میاره و تویه فایل متنی مینویسه و تایمر دوم هز 15 ثانیه میاد اون فایلی رو که ساخته شده توسط تایمر اول رو ایمیل میکنه

برای بار اول هیچ مشکلی نداره یعنی مینویسه و ایمیل میکنه ولی برای بار دوم وقتی میخواد توفایل بنویسه خطا میگیره و میگه که نمی تونه فایل رو پردازش کنه و توسط برنامه دیگه ای داره استفاده میشه.

جیلی گشتم چیزی پیدا نکردم. فایل روهم میبندم.

خیلی گیرم یه کمک کنید باید فردا پروژمو تحویل بدم

farghabil
شنبه 09 دی 1391, 22:46 عصر
آقا کسی نیست؟ یه بررسی کنن اساتید لطفا

plus
شنبه 09 دی 1391, 22:58 عصر
خوب ممکنه توی کار نوشتن و خوندن فایل بوسیله این دو تا تایمر، تداخل پیش بیاد.کدتون رو بگذارین فکر کمک دوستان بهتر بتونن کمک کند.
در ضمن شما اگه قراره فایل رو ایمیل کنی چرا اطلاعات مورد نظر رو توی فایل مینویسی.میتونی توی حافظه نگه داری (متغیر، Struct و یا...) و وقتی میخوای ایمیلش کنی اون موقع اطلاعات رو به صورت فایل در بیار (اگه لزومی داره که به صورت فایل فیزیکی باشه) و ایمیل کن.

farghabil
شنبه 09 دی 1391, 23:12 عصر
تداخل پیش نمیاد چون وقتی هرکدوم از این تایمرها میخواد کا کنه اون یکی توقف میکنه
درواقع یه کی لاگر هستش . هرلحطظه داره ثبت میکنه.من اومدم واسه حل این مشکل هردفغه که میخواد میل کنه یه فایل جدید ساختم و بدون خطا کار میکنه الان فقط میمونه فایلای قبلی که روی هارد میمونه و وقتی که میخوام پاک کنمشون بازم خطا میده چون میگه فایل داره توسط برنامه دیگه استفاده میشه

farghabil
شنبه 09 دی 1391, 23:12 عصر
چطور میتونم این فایلی رو که برنامه دیگه ای داره پردارشش میکنه پاک کنم؟

plus
شنبه 09 دی 1391, 23:38 عصر
مگه برنامه دیگه ای جز برنامه خودتون با اون فایلها کار میکنه؟ اگه نه، حتما درست فایل رو نمیبندین.