PDA

View Full Version : مخفی کردن برچسب ها از دید بازدیدکنندگان

maktab
شنبه 09 دی 1391, 22:35 عصر
سلام
من برای افزایش بازدیدکنندگان، برای هر مطلب از برچسب ها استفاده میکنم. ولی متاسفانه برای بعضی سایت ها برچسب گذاری (نمایش آنها) مناسب نیست به همین دلیل من visibility:hidden میکنم تا قسمت برچسب نمایش داده نشود ولی در سورس سایت وجود داشته باشد.
تا جایی که من اطلاع دارم موتورهای جستجو در سورس های سایت ها به دنبال برچسب ها میگردند پس با این کار من مشکلی نخواهم داشت. آیا درست است؟

tamafi6
یک شنبه 10 دی 1391, 17:13 عصر
سلام
من برای افزایش بازدیدکنندگان، برای هر مطلب از برچسب ها استفاده میکنم. ولی متاسفانه برای بعضی سایت ها برچسب گذاری (نمایش آنها) مناسب نیست به همین دلیل من visibility:hidden میکنم تا قسمت برچسب نمایش داده نشود ولی در سورس سایت وجود داشته باشد.
تا جایی که من اطلاع دارم موتورهای جستجو در سورس های سایت ها به دنبال برچسب ها میگردند پس با این کار من مشکلی نخواهم داشت. آیا درست است؟

نخیر مشکلی نداره

anvar
یک شنبه 07 خرداد 1396, 00:32 صبح
100 مشکل داره

بهتره مسئله رو بصورت واقع بینانه تر بررسی کنیم.

فرض می کنیم شما در یک صفحه 10 کلمه کلیدی قابل نمایش برای کاربران خودتون دارید - این 10 کلمه توسط موتور جستجو نیز دیده می شوند - تا اینجا مشکلی نیست - حالا تعداد کلمات کلیدی رو 3 برابر بیشتر کنید - مثلا 40 عدد که فقط 10 عدد از آنها توسط کاربران قابل مشاهده اند - اما موتور جستجو چون وظیفه اش خواندن ساختار سایت شما اعم از متون Visible و Hidden است - پس موتور جستجو 40 کلمه کلیدی را در صفحه ردیابی می کند - به نظر شما صفحه ای با 40 کلمه کلیدی برای یک موتور جستجو اسپم محسوب می شود یا نه ؟ و مهمتر از همه چرا باید 30 کلمه برای کاربر مخفی باشند اما برای موتور جستو نه؟ ایا این موضوع موجب حساسیت بیشتر الگوریتم گوگل نمی شود؟ تقریبا جواب برای همه سوالات بله است - چند سال قبل شاید این تعداد کلمه برای سئوی بهتر مفید بودند اما امروز نه - در حال حاضر الگوریتم گوگل فوق العاده باهوش شده و مثل سالهای قبل بی خیال نیست!

البته ممکنه روشی که شما برای مخفی سازی استفاده می کنید دارای تاثیرات متفاوت باشه اما در مجموع این روش ها قابل ردگیری توسط الگوریتم گوگل و تشخیص بعنوان اسپم هستند

مقاله زیر احتمالا دانش شما رو در این زمینه گسترده تر خواهد کرد

http://www.seochat.com/c/a/search-engine-optimization-help/hidden-text-in-websites/