PDA

View Full Version : خطای error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified

behzad_rainy
یک شنبه 10 دی 1391, 14:15 عصر
یا سلام
دوستان من پس از آپلود پروژه ام با این خطا مواجه میشم ممنون میشم راهنماییم کنید.
A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified)

اینم کانکشن استرینگم

ConnectionString = "Data Source=(local)\\SQLExpress;AttachDbFilename=|DataD irectory|ShopDB.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True";

malloc
یک شنبه 10 دی 1391, 14:20 عصر
خوب وقتی سایتتو تو اینترنت آپلود میکنی کلا کانکشن استرینگنو باید عوض کنی . من تو سایت somee پروژه خودمو آپلود کردم و اون سایت تو قسمت پنل کاربریش تو قسمت database بهم کانکشن استرینگ جدید و داد و من اونو کپی کردم تو پروژم درست شد .

توام برو تو قسمت دیتابیس پنل هاستت اونجا مطمعنن یه کانکشن استرینگ جدید واسط گذاشته اونو با کانکشنی که گفتی جابه جا کن

behzad_rainy
یک شنبه 10 دی 1391, 14:25 عصر
می خوام از همین شیوه استفاده کنم چون قبلا تو یه هاست دیگه همین کارو انجام دادم جواب داده

malloc
یک شنبه 10 دی 1391, 14:33 عصر
می خوام از همین شیوه استفاده کنم چون قبلا تو یه هاست دیگه همین کارو انجام دادم جواب داده
ا خوب یعنی چی از همین شیوه ؟؟؟ مگه شیوه داره . کانکشن استرینگه دیگه چه فرقی میکنه اینجوری بدی یا اونجوری .

ضمنا بنظر من و تا جایی که من میدونم هیچ هاسته تحت اینترنتی نداریم که با اون کانکشن استرینگ بتونه کار کنه . مگه شاید تو لوکال و تحت ویندوز سرور بشه

حالا اگه اشتباه گفتم دوستان تصحیح کنن

behzad_rainy
یک شنبه 10 دی 1391, 14:37 عصر
روشی که شما میگین باید دیتابیس رو Attach کنم ولی من میخوام بدون Attach این کارو انجام بدم

behzad_rainy
یک شنبه 10 دی 1391, 15:25 عصر
کسی نیست کمک کنه؟

golnar1992
جمعه 20 بهمن 1391, 18:10 عصر
سلام من بعد از یک روز پروژه ام رو باز کردم این خطا رو از پایگاهم میگیره من بانکم رو به صورت express درست کردم.روی بانکم علامت ضربدر خورده:ناراحت:

99768

golnar1992
جمعه 20 بهمن 1391, 18:11 عصر
البته داخل c#

fakhravari
جمعه 20 بهمن 1391, 20:43 عصر
سلام من بعد از یک روز پروژه ام رو باز کردم این خطا رو از پایگاهم میگیره من بانکم رو به صورت express درست کردم.روی بانکم علامت ضربدر خورده:ناراحت:

99768
دیتابیست یا فوت کرده یا ورژن بالاتری.