PDA

View Full Version : چجوری ToolTip بذارم برا تاپیک ها؟؟؟؟؟(مثل همینجا)

Nafas_pce72
دوشنبه 11 دی 1391, 22:56 عصر
سلام دوستان من میخوام برا تاپیک هایی که کاربرا میذارن مثل همین سایت یه ToolTip بذارم که محتوای تاپیک رو نشون بده ولی نمیدونم چه کدی براش بذارم، لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه!!

malloc
دوشنبه 11 دی 1391, 23:11 عصر
ToolTip='<%# Eval("Comment") %>'

اون tooltip که میاد یه فیلدی از دیتا بیسه . شما اون ابزاری که داری و میخوای وقتی رفت روش tooltip نشون بده رو خاصیت tooltipشو مثل بالا ست کن .

فقط اون comment اسم فیلد منه . شما اسم فیلد خودتو بنویس

Nafas_pce72
سه شنبه 12 دی 1391, 02:42 صبح
ممنون از راهنماییتون، ولی با این کار سیستم از کجا بفهمه که اولین پسته که باید نشون بده؟؟؟؟؟

malloc
سه شنبه 12 دی 1391, 02:51 صبح
منظورتونو متوجه نشدم ؟؟؟

شما مثلا یه گرید ویو داری که توی گرید ویو یه سطر و به حالت template ایجاد میکنی و .... بقیشو خودش انجام میده دیگه . کد زیر و نیگا :

<asp:DataList ID="DataList1" runat="server" DataKeyField="ID" DataSourceID="SqlDataSource1"
Width="100%" OnDeleteCommand="DataList1_DeleteCommand">
<ItemTemplate>
<asp:ImageButton ID="ImageButton10" Width="12" Height="12" runat="server" CommandName="delete"
ImageUrl="~/images/BtnImage/delete.png" AlternateText="" ToolTip="Delete" OnClientClick="return Delete()" />
<asp:HyperLink ID="HyperLink1" runat="server" Target="_search" NavigateUrl='<%#"http://"+ Eval("Link") %>'
ToolTip='<%# Eval("Comment") %>' Text='<%# Eval("Link") %>' EnableViewState="True"
CssClass="myLink" Font-Underline="False"></asp:HyperLink>
<asp:Label ID="lblID" runat="server" Text='<%# Eval("ID") %>' Visible="false"></asp:Label>
<hr style="width: 70%; direction: ltr; margin: 10px 0 10px 0;" align="right" />
</ItemTemplate>
</asp:DataList>
این چیزیه که من ایجاد کردم و رو هرکدوم از اونا میرم کامنتشو نشونم میده