PDA

View Full Version : آموزش: تقویم (شمسی+میلادی)

رضا قربانی
سه شنبه 12 دی 1391, 00:20 صبح
سلام و خسته نباشید خدمت همگی دوستان

خیلی وقت پیش یک سری اسکریپت تقویم از اینترنت گرفتم که بچه های عزیز برای کمک به کاربران نوشتن و منم گفتم اینجا برای دوستان ضمیمه کنم تا ازشون استفاده کنند و یه ثوابی هم باشه برای زحمت کشای این اسکریپت ها .
6 تا تقویم بهینه که من ازشون خوشم اومده از میلادی بگیر تا شمسی آماده و منظم می تونید از فایل پیوست زیر دانلود کنید.

البته تقویم های زیادی هست منتها من بهینه هارو گلچین کردم - اینجا هم یک سری تقویم جی کوئری هست که جالبه : http://www.1stwebdesigner.com/freebies/jquery-calendar-plugins/

خود من از فایل شماره یک استفاده می کنم (سبک - بهینه - کارآمد)

موفق باشید

رضا قربانی
سه شنبه 12 دی 1391, 00:22 صبح
شماره سه رو نتونستم بذارم چون محدودیت توی آپلود داشتم.

hidensoft
سه شنبه 12 دی 1391, 00:35 صبح
به نظر میاد اینها جاوا اسکریپت هستند درسته ؟

رضا قربانی
سه شنبه 12 دی 1391, 01:46 صبح
به نظر میاد اینها جاوا اسکریپت هستند درسته ؟
به نظر من اینا برای کمک به برنامه نویس های php کار هست تا در پروژه ها ازشون استفاده کنند . جاوا اسکریپت باشه ، سی اس اس باشه ، جی کوئری باشه و .... مهم چیز دیگه هست و من بر خلاف بعد شما نگاه می کنم . مهم اینه !!!
موفق باشید دوست من

hidensoft
سه شنبه 12 دی 1391, 02:32 صبح
آقا چرا زود برداشت می کنی ؟ شما از کجا می دنی بعد نگاه من چیه که شما خلافش نگاه کنی ؟ من فقط پرسیدم اینا جاوا اسکریپت هستند یا خیر !

رضا قربانی
سه شنبه 12 دی 1391, 02:35 صبح
آقا چرا زود برداشت می کنی ؟ شما از کجا می دنی بعد نگاه من چیه که شما خلافش نگاه کنی ؟ من فقط پرسیدم اینا جاوا اسکریپت هستند یا خیر !
شما دنبال قاتل بروسلی می گردی :لبخند: آ بگی من تا ی رفتم . داداشی می دونم جاش توی انجمن جاوا اسکریپته .
جواب شما بله هست (ترکیب html-css-JS و ...)

hidensoft
سه شنبه 12 دی 1391, 02:40 صبح
نکن این کارو عزیزم. تا ی نرو. من اصلا منظورم این نبود. من خودم نیاز به یه تقویم flat دارم که می بایست php باشه. قبلا کدش رو داشتم الان نمی تونم پیداش کنم گفتم اگه js نیستند دانلود کنم ببینم به کارم میاد یا نه.