PDA

View Full Version : سوال: دسترسی و مدیریت سیستم

hosein_hgh
سه شنبه 12 دی 1391, 02:33 صبح
سلام
من میخوام برنامه ای بنویسم که توش یه سری کارا واسه مدیریت سیستم به وسیله یه پلت فرم تحت android انجام بشه.
مثلا
1)فایر وال ویندوز رو خاموش کرد
2)سیستم رو shutdown/restart/log of کرد
3) Enable/Disble کردن network conn
4)رفتن به اسلاید بعدی/قبلی/اول/آخر در power point

الان کاری که انجام دادم اینه که برنامه نویسی اندروید رو انجام دادم، و کاری باهاش نداریم، تنها کاری که باید کرد اینه که توی #C این کارها رو انجام بدم.
کسی هست که بتونه کمکم کنه، ممنون میشم.

راسی قسمت اندرویدش کار زیادی نداشت، کاری که توی اندروید انجام میشه اینه که برای هر درخواست یه کد به کامپیوتر ارسال میشه ، و #C اون رو میگیره (با برنامه نویسی سوکت) واز اینجا به بعد درخواست ها توی #C اعمال میشن.

s3rv3r
سه شنبه 12 دی 1391, 10:49 صبح
خب دوست عزیز شما که با سوکت میفرستید مشخصه اینور تو سی شارپ باید دنبال چی باشید

چون از چیزی استفاده میکنی که خیلی وقته داره کار میشه برای همین یادت باشه هیچ وقت اولین نفر نیستی که به چنین مشکلی خورده.

یه نمونشو من میزارم. ولی شما در سطح اینترنت جست و جو کن.
عمل خاموش کردن فایروال با سی شارپ (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en/csharplanguage/thread/9291f35f-36b7-43c2-80e9-1334c7872571)

hosein_hgh
سه شنبه 12 دی 1391, 15:59 عصر
خب دوست عزیز شما که با سوکت میفرستید مشخصه اینور تو سی شارپ باید دنبال چی باشید

چون از چیزی استفاده میکنی که خیلی وقته داره کار میشه برای همین یادت باشه هیچ وقت اولین نفر نیستی که به چنین مشکلی خورده.

یه نمونشو من میزارم. ولی شما در سطح اینترنت جست و جو کن.
عمل خاموش کردن فایروال با سی شارپ (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en/csharplanguage/thread/9291f35f-36b7-43c2-80e9-1334c7872571)

برای رفتن به اسلاید بعدی یا قبلی / اولی یه آخری چطور؟
با کلید page down و page up میشه به اسلاید اول و آخر رفت، حالا چطور میشه این کلیدها رو فراخونی کرد؟
مرسی

hosein_hgh
چهارشنبه 13 دی 1391, 16:01 عصر
من به این آدرس رفتم اما چیزی دستگیرم نشد، لا اقل خود اونا هم آخرش به نتیجه نرسیدن، کسی هست که کمکی کنه
بنظم میشه از توی رجیستری غیر فعالش کرد

hosein_hgh
پنج شنبه 14 دی 1391, 18:33 عصر
کسی هست که واضح تر راهنمایی کنه ، اگه کدی به نظرتون میرسه همینجا بزارید لطفا
در ضمن من یه مسیر هم توی رجیستری پیدا کردم شاید بشه کاری کرد
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\Standard Profile