PDA

View Full Version : حرفه ای: بکاپ گیری از بانک

ya ali
پنج شنبه 14 دی 1391, 10:04 صبح
با سلام خدمت مهندسین محترم
لطفا در رابطه با گرفتن نسخه پشتیبان از بانک و بازگردانی آن از بانکی که به صورت اتچ شده به نرم افزار هست و در پوشه خود نرم افزار قرار دارد من را راهنمایی کنید.
البته بسیار گشتم:متعجب: ولی در این رابطه کدی که درست کار کند را پیدا نکردم
ممنون
:تشویق:

mhq1368
پنج شنبه 14 دی 1391, 10:28 صبح
سلام

به پست زیر سر بزن

http://barnamenevis.org/showthread.php?375152-%D8%AE%D8%B7%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%DA%A9%D8%A7%D9%BE-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C

user6627
پنج شنبه 14 دی 1391, 11:10 صبح
سلام
تابع زیر تمامی کارهای معمول مربوط به خود پایگاه داده را انجام میده مثل
Backup, Restore , Attach, Dettach
کافیه کوئری مورد نظر را به تابع بفرستی

public static bool ExecuteQuery(string cmdText)
{
using (SqlConnection con = new SqlConnection("Server=.\\SQLEXPRESS;integrated security=true;"))
{
SqlCommand cmd = new SqlCommand(cmdText, con);
cmd.CommandType = CommandType.Text;
try
{
con.Open();
cmd.ExecuteNonQuery();
con.ChangeDatabase("master");
con.Close();

return true;
}
catch (Exception exp)
{
if (con.State != ConnectionState.Closed)
{
con.ChangeDatabase("master");
con.Close();
}
MessageBox.Show(exp.Message);
return false;
}
}
}

و اما نحوه استفاده!

Backup:

//DataBaseName: نام پایگاه داده
//FilePath: مسیر ذخیره فایل مثلاً E:\\File.bak
ExecuteQuery("USE master backup database " + DataBaseName + " to disk = '" + FilePath + "'");

Restore:

//FilePath: مسیر فایل مثلاً E:\\File.bak
ExecuteQuery("USE master RESTORE DATABASE " + DataBaseName +
" FROM DISK = '" + FilePath + "' WITH REPLACE");

Attach:

//DirectoryPath: فولدر حاوی فایلهای پایگاه داده
// *.MDF, *.LDF
//مثلاً E:\\New Folder
ExecuteQuery("sp_attach_db '" + DataBaseName + "' , " +
"'" + DirectoryPath + "\\" + DataBaseName + "_Data.mdf' , " +
"'" + DirectoryPath + "\\" + DataBaseName + "_Log.ldf'");

Dettach:

ExecuteQuery("use master sp_detach_db '" + DataBaseName + "'");

danialafshari
پنج شنبه 14 دی 1391, 11:55 صبح
ما که هر کاری می کنیم فایده نداره

user6627
پنج شنبه 14 دی 1391, 12:06 عصر
کدهایی که قرار دادم همگی تست شده و خودم بدون هیچ مشکلی و با هر پایگاه داده ای استفاده میکنم.
شاید مشکل از خود پایگاه داده تون هست.
با استفاده از خود SQL از پایگاه داده تون بکاپ بگیرین ببینید که آیا میتونید؟ آیا اصلا فایل پایگاه داده تون به sql ، اتچ (attach) شده ؟ آیا سالمه؟ آیا فایل پایگاه داده تون بصورت محافظت شده نیست؟ حتی الامکان فایلهای پایگاه داده و همچنین فایل های بکاپ آنرا در درایو ویندوز قرار ندید!

درضمن در این کد سرور SQLExpress فرض شده . شما اگر از SQL Server استفاده میکنین باید SqlConnection را بصورت زیر تغییر بدبد:

SqlConnection con = new SqlConnection("Server=.\\(local);integrated security=true;")
// یا
SqlConnection con = new SqlConnection("Server=.\\localhost;integrated security=true;")

//یا
SqlConnection con = new SqlConnection("Server=.\\.; integrated security=true;")

اگر بازهم مشکل داشتی ، مشکلت را دقیق بیان کن تا راهنماییت کنم!

ya ali
پنج شنبه 14 دی 1391, 19:24 عصر
آقا کانکشنی که تعریف کردی بریا سیستم هایی هستش که sql managment در آنها نصب هست و بدرد سیستم هایی که نصب نیست نمی خورد

danialafshari
پنج شنبه 14 دی 1391, 20:01 عصر
آقا میشه اطلاعاتی که در برنامه مربوط به خط زیر که نام دیتابیس هست اینجا قرار بدی؟

ExecuteQuery("USE master backup database " + DataBaseName + " to disk = '" + FilePath + "'");

کدی که تو برنامتون هست رو بزارید بدون دستکاری
با تشکر

user6627
جمعه 15 دی 1391, 10:29 صبح
آقا کانکشنی که تعریف کردی بریا سیستم هایی هستش که sql managment در آنها نصب هست و بدرد سیستم هایی که نصب نیست نمی خورد

دوست عزیز!!!
برای استفاده از دستورات sql ، شما یا باید از sqlExpress استفاده کنید یا از sqlServer در غیر اینصورت توقع دارید چه برنامه ای این کوئری ها را براتون اجرا کنه؟؟؟!!!
حالا اگر قراره برنامه تون فقط روی یک سیستم اجرا بشه و نه در حالت شبکه (مثلا سیستم خودتون) حتما بایستی یکی از نسخه های sql نصب بشه که هم میتونه sqlServer باشه و هم sqlExpress ، که بدلیل حجم زیاد و نصب مشکل SqlServer برای کاربر ، اکثراً از نسخه های SqlExpress استفاده میکنند
ولی در حالت شبکه شما حتما باید برروی سرورتون SQLServer را نصب کنید و فایل پایگاه داده تون را اونجا (روی سرور) اتچ کنید و در کامپیوتر کلاینت نیازی به نصب هیچ نسخه ای از Sql نیست فقط کافیه در دستور کانکشنتون نام کامپیوتر سرور یا آی پی آنرا بجای نقطه قرار دهید مثل زیر:

//Server_PC_Name: نام کامپیوتر یا آی پی سرور
//Sql_Name: نام سرور اس کیو ال
//SqlConnection con = new SqlConnection("Server=Server_PC_Name\\Sql_Name; integrated security=true;")

//مثلا
SqlConnection con = new SqlConnection("Server=192.168.1.1\\(local); integrated security=true;")
//یا
SqlConnection con = new SqlConnection("Server=Server_PC\\(local); integrated security=true;")

البته بر روی سرور باید تنظیماتی بر روی فایروال و آنتی ویروس اعمال بشه که به SQL Server اجازه ارتباط از طریق شبکه را بده و البته باید شبکه تون بدرستی کار کنه!!!
در مورد تنظیمات مربوطه اگر کمی جستجو کنید پیدا میکنید.

user6627
جمعه 15 دی 1391, 10:38 صبح
آقا میشه اطلاعاتی که در برنامه مربوط به خط زیر که نام دیتابیس هست اینجا قرار بدی؟

کدی که تو برنامتون هست رو بزارید بدون دستکاری
با تشکر

دوست عزیز منکه توضیح دادم فقط کافیه بجای DataBaseName نام پایگاه داده تون و بجای FilePath مسیر فایل را قرار بدید که دو تا String هستند مثل زیر:

ExecuteQuery("USE master backup database MyDB to disk = 'E:\\File.bak'");

همچنین این مقادیر میتونن بصورت دوتا متغیر String باشن!!!

string DataBaseName = "MyDB";
string FilePath = "E:\\File.bak";

ali.k.m.60
جمعه 15 دی 1391, 11:12 صبح
فقط استفاده از کتابخانه smo
سرچ کنید .

ya ali
جمعه 15 دی 1391, 12:11 عصر
[QUOTE=user6627;1667600]دوست عزیز!!!
برای استفاده از دستورات sql ، شما یا باید از sqlExpress استفاده کنید یا از sqlServer در غیر اینصورت توقع دارید چه برنامه ای این کوئری ها را براتون اجرا کنه؟؟؟!!!
حالا اگر قراره برنامه تون فقط روی یک سیستم اجرا بشه و نه در حالت شبکه (مثلا سیستم خودتون) حتما بایستی یکی از نسخه های sql نصب بشه که هم میتونه sqlServer باشه و هم sqlExpress ، که بدلیل حجم زیاد و نصب مشکل SqlServer برای کاربر ، اکثراً از نسخه های SqlExpress استفاده میکنند

ممکنه لطفا کانکشن و کد مربوط به بانکی را که بصورت اتچ در زمان اجرا در پوشه خود برنامه قرار داره را بزارید ممنون

user6627
جمعه 15 دی 1391, 12:44 عصر
ممکنه لطفا کانکشن و کد مربوط به بانکی را که بصورت اتچ در زمان اجرا در پوشه خود برنامه قرار داره را بزارید ممنون

دقیق متوجه منظورتون نشدم ولی دستورالعمل زیر را انجام بدید فکر نکنم مشکل داشته باشین هرچند هنوز نمیدونم که آیا میخواین تحت شبکه کار کنید یا بصورت تکی؟ چه نسخه ای از SQL را نصب کردید و آیا روی سیستم خودتونه یا نه؟ فایل پایگاه داده تون را به SQL اتچ کردید؟آیا با خود SQL قادر به گرفتن بکاپ از پایگاه داده تون هستید؟ به هر حال کارهای زیر را انجام بدید و پست های قبلی را بدقت بخوانید!!!
1- از نصب بودن SQL بر روی سیستم خود اطمینان حاصل کنی(SQLServer یا SQLExpress در حالت غیر شبکه و یا SQLServer در حالت شبکه ای)
2- حتی الامکان فایل پایگاه داده تون و بکاپ آنرا در درایو ویندوز قرار ندید!!!
3- فایل پایگاه داده تون را به SQL اتچ کنید و مطمئن شوید فایل پایگاه داده سالم باشد و بصورت فایل محافظت شده نباشد (تنظیمات Security در پنجره Properties فایل)
در حالت محافظت شده در ویندوز 7 قفل کوچکی کنار آیکن فایل قرار میگیره
4-برای اطمینان از صحت عملکرد بکاپ توسط خود SQL از پایگاه داده تون بکاپ بگیرید ببینید آیا بدون مشکل انجام میشه در غیر اینصورت مشکل از برنامه شما و کدهای نوشته شده نیست
5- در کدتون ، براساس سیستمی که SQL در آن نصبه کانکشنتون را تغییر بدید و مسیر ذخیره فایل بکاپ را بدید (در پست های قبل توضیح دادم)
6-تمام!!!

پس از اتچ شدن فرقی نداره که فایل پایگاه داده تون کجا باشه

ya ali
شنبه 16 دی 1391, 11:42 صبح
1- برنامه ام بصورت تکی است
2- بانک بصورت ران تایم با شروع برنامه اتچ می شود
3- sql Express نصب است
4- هر پنج حالته گفته را انجام دادم ولی باز ارور میدهد
چه کنم؟:گریه:

uniqueboy_ara
شنبه 16 دی 1391, 12:36 عصر
آموزش گرفتن Backup و Restore کردن دیتابیس با استفاده از SMO (http://barnamenevis.org/showthread.php?348648-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-Backup-%D9%88-Restore-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-SMO)

ya ali
شنبه 16 دی 1391, 17:23 عصر
از طریق SMO رفتم و اسم دیتابیسم رو هم عوض کردم ولی بازم ارور میده.
می گه که دیتابیس رو پیدا نمی کنه.

ya ali
دوشنبه 18 دی 1391, 15:17 عصر
مهنسین محترم ممکنه یه پروژه ساخته شده برام بزارید ممنون میشم خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم

firoozi90
دوشنبه 18 دی 1391, 15:29 عصر
دانلود کد بکاپ و ریستور از پایگاه داده SQL به زبان سی شارپ (http://barnamenevis.org/showthread.php?377822-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AF-%D8%A8%DA%A9%D8%A7%D9%BE-%D9%88-%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87-SQL-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%BE)

user6627
دوشنبه 18 دی 1391, 15:44 عصر
1- برنامه ام بصورت تکی است
2- بانک بصورت ران تایم با شروع برنامه اتچ می شود
3- sql Express نصب است
4- هر پنج حالته گفته را انجام دادم ولی باز ارور میدهد
چه کنم؟:گریه:

در هر دونسخه ی sqlexpress یا sqlServer تنها یک بار نیاز به اتچ کردن دینابیس است و نه هر دفعه !!!
اگر قبلا بانک را اتچ کردید دیگر نیازی به اتچ آن در زمان دیگری نیست

از طریق SMO رفتم و اسم دیتابیسم رو هم عوض کردم ولی بازم ارور میده.
می گه که دیتابیس رو پیدا نمی کنه.

این به این معنی است که شما بانکتون را بدرستی به Sql اتچ نکردید یا اینکه بدرستی به بانک وصل نمیشوید!!!
در Sql و مخصوصا sqlExpress که عملیات اتچ با دستور کوئری نامناسب انجام میشه، گاهی پس از اتچ شدن یک بانک، نام آن بانک با مسیر کاملش در sql ثبت میشه مثلا بجای DB بانکتون میشه E:\New Folder\DB پس طبیعیه که دیگر بانک DB را نشناسه چون اسمش شده E:\New Folder\DB

شما لطف کن تصویری از خطایی که با آن مواجه میشی را بذار اینجور ما هرچی بگیم شما دوباره میگی مشکل دارم!!!
ولی بهر حال از این دوحالت خارج نیست:
1- Sql بدرستی نصب نشده یا دستور اتصالت را اشتباه مینویسی
2- بانکتون به sql اتچ نشده یا با نام متفاوتی اتچ شده (توضیح دادم)

دوباره سوال میکنم، آیا قادر به انجام عملیاتی نظیر insert, update, delete روی بانکتون هستید؟
آیا میتونید از طریق خود sql از بانکتون بکاپ بگیرید؟

تصویری از خطا را قرار بدید

armsoftpc
دوشنبه 18 دی 1391, 17:16 عصر
سلام
دوستان در مورد این کار ها برای SQLite به وسلیه سی شارپ نظری دارند؟...

h_m0zhdeh
دوشنبه 18 دی 1391, 21:04 عصر
با سلام
من از database file استفاده کردم(یعنی فایل دیتابیس تو خود برنامه ام هست)
بازم لازمه که به این فایل attach کنم؟
برای اینکه این فایلو بشناسه رو سیستم مشتری sqlexpress نصب کردم.
ولی کد (firozi90 )backup خطای ExecuteNonQuery: Connection property has not been initialized. میده
چیزی هست که رعایت نکردم؟؟؟؟

h_m0zhdeh
دوشنبه 18 دی 1391, 23:21 عصر
مشکل من حل شد شما میتونید از کد زیر برای backup استفاده کنید این کد با یکم دستکاری از کد دوستمونfiroozi90 نوشته شده

bool bBackUpStatus = true;

Cursor.Current = Cursors.WaitCursor;

if (Directory.Exists(@"d:\SQLBackup"))
{
if (File.Exists(@"d:\SQLBackup\MelkAra_Db.bak"))
{
if (MessageBox.Show(@"??? ???????? ??????? ?????? ???????", "??????? ????? ??? ???", MessageBoxButtons.YesNo, MessageBoxIcon.Question) == DialogResult.Yes)
{
File.Delete(@"d:\SQLBackup\MelkAra_Db.bak");
}
else
bBackUpStatus = false;
}
}
else
Directory.CreateDirectory(@"d:\SQLBackup");

if (bBackUpStatus)
{
//Connect to DB
SqlConnection connect;

string con = "Data Source=.\\SQLEXPRESS; AttachDbFilename=" + Application.StartupPath + "\\MelkAra_Db.mdf; Integrated Security=True; Connect Timeout=30; User Instance=True";
//string con = @"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\MelkAra_Db.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True";
connect = new SqlConnection(con);
connect.Open();
//-------------------------------ww.papro.blogfa.com--------------------------------

//Execute SQL------ww.papro.blogfa.com---------
SqlCommand command;
command = new SqlCommand(@"backup database [" + System.Windows.Forms.Application.StartupPath + "\\MelkAra_Db.mdf] to disk ='d:\\SQLBackup\\MelkAra_Db.bak' with init,stats=10", connect);
//command = new SqlCommand(@"backup database MelkAra_Db to disk ='d:\SQLBackup\MelkAra_Db.bak' with init,stats=10", connect);
command.ExecuteNonQuery();
//---------------------------------ww.papro.blogfa.com-------------------------------------

connect.Close();

MessageBox.Show("??????? ???? ?? ?????? ????? ??", "??????? ???", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Information);
}

h_m0zhdeh
سه شنبه 19 دی 1391, 08:45 صبح
با سلام
من برای restore کردن database از این کد استفاده می کنم ولی خطای زیر رو میده

exclusive access could not be obtained because the database is in use restore
change database context to master

Cursor.Current = Cursors.WaitCursor;

try
{
if (File.Exists(@"d:\SQLBackup\MelkAra_Db.bak"))
{
if (MessageBox.Show("آیا از جایگزینی اطلاعات فایل پشتیبان گیری اطمینان دارید؟", "جایگزینی فایل پشتیبان", MessageBoxButtons.YesNo, MessageBoxIcon.Question) == DialogResult.Yes)
{
SqlConnection connect;
string con = "Data Source=.\\SQLEXPRESS; AttachDbFilename=" + Application.StartupPath + "\\MelkAra_Db.mdf; Integrated Security=True; Connect Timeout=30; User Instance=True";

connect = new SqlConnection(con);
connect.Open();
SqlCommand command;
command = new SqlCommand(@"USE [master];RESTORE DATABASE [" + Application.StartupPath + "\\MelkAra_Db.mdf] from disk = 'd:\\SQLBackup\\MelkAra_Db.bak' WITH FILE = 1, NOUNLOAD, REPLACE, STATS = 10", connect);

command.ExecuteNonQuery();
connect.Close();

MessageBox.Show("جایگزینی فایل پشتیبانی با موفقیت انجام شد", "جایگزینی فایل پشتیبان", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Information);
}
}
else
MessageBox.Show(@"Do not make any endorsement above (or is not in the correct path)", "Restoration", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Information);

}
catch (Exception exp)
{
MessageBox.Show(exp.Message);
}

مشکل من چیه؟؟؟

firoozi90
سه شنبه 19 دی 1391, 10:51 صبح
با سلام
من از database file استفاده کردم(یعنی فایل دیتابیس تو خود برنامه ام هست)
بازم لازمه که به این فایل attach کنم؟
برای اینکه این فایلو بشناسه رو سیستم مشتری sqlexpress نصب کردم.
ولی کد (firozi90 )backup خطای ExecuteNonQuery: Connection property has not been initialized. میده
چیزی هست که رعایت نکردم؟؟؟؟

دوستان همونطور که گفتم مشکل شما کانکشن استرینگتون هست.من در پروژه ی مربوط به کد خودم دیتابیس را کپی کردن در پوشه ی دیباگ برنامه و سپس کانکشنم رو به اون وصل کردم که دیگه نیازی به اتچ کردن دیتابیس نباشه.
حالا شما می تونید کانکشن استرینگ من رو عوض کنید و کانکشن خودتون رو بزارید

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 19 دی 1391, 13:08 عصر
سلام من آشنایی زیادی به سی شارپ ندارم
میشه یکی به من کمک کنه ؟
من یک برنامه دارم مینویسم که اطلاعات یک بک آپ و میفرسته به سرور
یعنی میخوام اطلاعات این فایل و به صورت کوئری های معتبر mysql دربیارم و ببفرستم تو سرور البته زیپ شده

این برنامه مال یک مدرسه هست که باید اطلاعات نرم افزار آموزش پرورش و همگام سازی کنم با برنامه تحت وب خودم

دات نت نصب میشه رو سیستم ها مدارس
نمیدونم چه ورژنی | میخوام برنامه سی شارپ من یک بان جدید بسازه
این بانک و وقتی دارم رستور میکنم تو sql server 2008 یک مشخصاتی تو توضیحاتش هست که من به اونا نیاز دارم
یعنی کد مدرسه تو اون نوشته شده
میخوام بدون هیچ مشکلی این برنامه با نصب بودن دات نت خودش بیاد تشخیص بده اصلا sql server نصب هست رو سیستم یا نه ؟ اگه هست چه ورژنی ؟
و خودش بیاد به صورت موفقت یک بانک جدید بسازه و این فایل و رستور کنه
و بعد بازش کنه و اسم جداولش و بخونه و اطلاعات اون حدول و در بیاره و به صورت رشته تو فایل ذخیره کنه و زیپ کنه و بفرسته سرور

باید چیکار کنم ؟ کل نت و خورد با کد ها مختلف کد شما دوستان هم امتخان کردم اما نتیجه نگرفتم

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 19 دی 1391, 13:12 عصر
منظور ماز توضیجات ایین عکس هست
چون فایل بک آپ از همون سیستم که این برنامه من قراره نصب بشه گرفته میشه
میخوام بدونم که این اطلاعات نام دیتابیس و اون نام کانکشن قابل استفاده هست ؟

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 19 دی 1391, 14:02 عصر
اینم فایل من میشه کسی امتحان کنه ببینه با این فایل میشه یا نه ؟
http://hosseinzadeh.info/bk.rar

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 20 دی 1391, 13:12 عصر
کسی نیست کمک کنه ؟

M50l1nn4n1
سه شنبه 17 دی 1392, 13:13 عصر
دانلود کد بکاپ و ریستور از پایگاه داده SQL به زبان سی شارپ (http://barnamenevis.org/showthread.php?377822-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AF-%D8%A8%DA%A9%D8%A7%D9%BE-%D9%88-%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87-SQL-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%BE)

سلام دوست عزیز منم مشکل بکاپ گرفتن از بانک و ریستور SQL تحت شبکه دارم که که بانک روی سرور میباشد و از طریق آی پی بهش دسترسی دارم . اگه لطف کنی فایل رو دوباره آپلود کنی ممنون میشم . راستی راهی هست برای ذخیره بکاپ روی سیستم خودم ؟

saeid ebrahimpour
پنج شنبه 08 آبان 1393, 17:11 عصر
دستت درد نکنه
خیلی خلاصه و کامل بود
مختصر و مفید که میگن اینه
فقط نمیشه تو درایو c پشتیبان گرفت که اونم اشکالی نداره تو یه درایو دیگه میشه انداختش مهم اینه که به درستی کار می کنه
بازم تشکر

behnamgholipoor
یک شنبه 11 آبان 1393, 11:15 صبح
سلام دوستان
من با این کد کار میکنم امیدوارم که مشکلتون رو حل کنه

SqlConnection con = new SqlConnection();
con.ConnectionString = @"Data Source=(LocalDB)\v11.0;AttachDbFilename=|DataDirec tory|\db\Linkboxdb.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=15";
SqlCommand sc = new SqlCommand();
sc.Connection = con;
SqlConnection.ClearAllPools();
con.Open();
string dbName = con.Database;
string backupQuery = @"BACKUP DATABASE [" + dbName + "] TO DISK = N'" + txtBackup.Text + "' WITH NO_COMPRESSION ,CONTINUE_AFTER_ERROR ,FORMAT, INIT, NAME = N'Linkboxdb-Full Database Backup', SKIP,NOREWIND, NOUNLOAD, STATS = 10 ";
sc.CommandText = backupQuery;
sc.ExecuteNonQuery();
con.Close();

asrinpakzad1
چهارشنبه 04 مرداد 1396, 12:21 عصر
سلام خسته نباشید
من در asp.net از پایگاه داده م که حجم اطلاعاتش زیاده بکاپ گرفتم ولی هنگتم بازیابی بکاپ ارور زیر رو دارم
Maximum request length exceede