PDA

View Full Version : مبتدی: فرق بین سی شارپ و ویژوال سی شارپ و سی شارپ دات نت چیست؟

ro-programing
جمعه 15 دی 1391, 21:01 عصر
سلام و خسته نباشید ببخشید یه سوالی هست من موندم ایا بین این سه تا فرق هست؟
C#‎‎
visual C#‎‎
C#‎‎.net

اخه تو بعضی از سایت ها هر کدوم از این ها رو تو یه موضوع خاصی میزارن دلیلش چیه؟ و اگه واقعا تفاوت دارن فرقش چیه ؟

sasan_22
جمعه 15 دی 1391, 21:49 عصر
سلام هیچ فرقی بین Visual C# و C#.NET نیست برای راحتی و یا خلاصه کردن می گن(شاید) مثل اینکه بگی word با Microsoft Office فرق داره؟؟::کف:

هیچ فرقی نداره :گیج:

Hajivandian
جمعه 15 دی 1391, 22:04 عصر
سلام،

C#‎ (سی شارپ) : زبان برنامه نویسی
Visual C#‎ (ویژوال سی شارپ): محیط برنامه نویسی سی شارپ (IDE)

مثل اینکه بگی word با Microsoft Office فرق داره؟؟
بله ، فرق داره!

alnajon
جمعه 15 دی 1391, 22:09 عصر
سلام هیچ فرقی بین Visual C# و C#.NET نیست برای راحتی و یا خلاصه کردن می گن(شاید) مثل اینکه بگی word با Microsoft Office فرق داره؟؟::کف:

هیچ فرقی نداره :گیج:

دوست عزیز ببخشید دارم اینو میگم ... ولی به نظر شما ورد همون مایکروسافت آفیس هست ؟! :متعجب: :گیج:

ورد یکی از نرم افزار های موجود در آفیس هست . آفیس توش اکسل هست ، پاور پوینت هست و ...

the king
جمعه 15 دی 1391, 22:28 عصر
سلام و خسته نباشید ببخشید یه سوالی هست من موندم ایا بین این سه تا فرق هست؟
c#
visual c#
c#.net

اخه تو بعضی از سایت ها هر کدوم از این ها رو تو یه موضوع خاصی میزارن دلیلش چیه؟ و اگه واقعا تفاوت دارن فرقش چیه ؟

زبان برنامه نویسی #C یک زبان بیشتر نیست، C# .Net و #Visual C هر دو یک زبان اند و هر دویشان هم اساسا #C اند.
#C پیاده سازی های متفاوتی ازش وجود داره، بصورت عمومی فعلا دو پیاده سازی Net. و Mono اش موجوده.
Net. یک Framework ئه متعلق به Microsoft ئه که مجموعه امکانات و کتابخانه توابع #C محسوب میشه.
Microsoft موقع پیاده سازی زبان #C ، اون رو با Framework ئه Net. اش ترکیب کرده. عبارت C# .Net اسم صحیحی نیست اما اگر جایی اشاره ای
به C# .Net بشه منظور #C است که مایکروسافت پیاده سازی کرده که اسم اصلی این پیاده سازی #Visual C ئه.