PDA

View Full Version : نظر شما در مورد این وبسایت

mehdi.golzary
شنبه 16 دی 1391, 16:35 عصر
اون دسته از افراد که می تونن کمک به من بکن که اشکالات و هر چیزی که در راه اندازی این گونه سایت ها دارن به من برسونن
. یا اونیی که قصد داشتن این گونه سایتی رو دارن با من تماس بگیرن .
. یا افرادی که می تونن کمک کنن تا سایت رو تکمیل و با امکانات ویژه تری به اینترنت بدیم تماس بگیرن

mgmehdiforme@gmail.com
i.entersoft@gmail.com

www.metro-world.ir

tamafi6
شنبه 16 دی 1391, 20:42 عصر
اون دسته از افراد که می تونن کمک به من بکن که اشکالات و هر چیزی که در راه اندازی این گونه سایت ها دارن به من برسونن
. یا اونیی که قصد داشتن این گونه سایتی رو دارن با من تماس بگیرن .
. یا افرادی که می تونن کمک کنن تا سایت رو تکمیل و با امکانات ویژه تری به اینترنت بدیم تماس بگیرن

mgmehdiforme@gmail.com
i.entersoft@gmail.com

www.metro-world.ir

باسلام من باکروم وموزیلا نگاه انداختم صفحات بزرگترازکادرمونیتورنشون داده میشه واینکه اسکرول پایین کارنمیکنه گوشه راست صفحات نشون داده نمیشه
http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=97924
مطالب داخل کادرخیلی چسبیده به حاشیه هاهستن سرعت بارگزاری هم خیلی پایینه من بافیلترشکن بازش کردم

parsboy
شنبه 16 دی 1391, 20:45 عصر
آره منم چک کردم!

alirezaoshz
دوشنبه 18 دی 1391, 10:01 صبح
سلام
به نظر من همه چیش خوبه . فقط این بکگروندش زیاد دلنشین نیست . خودمم نمیدونم چه رنگی خوبه ولی آبی تیره خوب نیست
خیلی گرافیکی و خلاقانه کارکردید ولی صفحه تالار ها رو حق به اون دوست بالای بالایی میدم. در هم پر هم هست . با رزولیشن 1366x768 خوبه ولی با 1024x768 خوب نشون نمیده
:تشویق:

s2/mri
دوشنبه 18 دی 1391, 12:09 عصر
خیلی گرافیکی و خلاقانه کارکردید

برداشتن الگو از مترو ویندوز 8 خلاقیته!!

به نظر من بد نبود،رنگها خوبن ولی ایکن ها و فونت متن های روی پنجره ها اصلا جالب نیست(باید کوچیکتر بشه)

به نظرم اگه طوری کار کنی که صفحه فقط! اسکرول افقی بگیره جالب تر میشه:متفکر:

بقیه نکات رو هم که دوستمون (tamafi6 (http://barnamenevis.org/member.php?262990-tamafi6)) کامل توضیح دادن

موفق باشید

nasr
شنبه 17 فروردین 1392, 09:38 صبح
سلام
من یه پروژه گرفتم که طرف می خواد مثل مترو در ویندوز8 باشه . یعنی دقیقا چیزی که شما درست کردید
میشه لطف کنید بگید چطور می تونم این theme را درست کنم؟

ممنون

mahdivita
شنبه 17 فروردین 1392, 22:53 عصر
سلام
قالب آماده این ویندوز8 در اینترنت موجود می باشد با یک جستجوی کوچیک توی گوگل میتونید پیدا کنید

soroush.r70
یک شنبه 18 فروردین 1392, 13:16 عصر
خوبه.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hamidhassas
یک شنبه 18 فروردین 1392, 17:20 عصر
:متفکر:
خوب این هم برای خودش سبکیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

newsoft
یک شنبه 18 فروردین 1392, 17:34 عصر
چرا می زنین تو ذوقش
خیلی هم جالب بود
خسته نباشی

refugee
دوشنبه 19 فروردین 1392, 10:26 صبح
به نظر من خوب بود .

بچه ها گفتن مشکلات رو .. ( تاکید میکنم : فونت خیلی ناجوره , سفحه پیغام سرور خیلی ازاد دهنده است و البته لینک دانلودش هم کار نمیکنه ( توجه کنید مرورگر من به روز است ولی پیغام میداد ) , و با دوستمون که گفتن اگر اسکرول افقی میخوره بهتر بود . درست مثل ویندوز 8 حالت نرم میداشت ... )

موفق باشی

meisam3322
دوشنبه 19 فروردین 1392, 20:04 عصر
با سلام ،

دوست عزیز خیلی بهتر میشه اگه روی گرافیک سایت ، رنگ بندی ، user friendly بودن و تصاویر دقت بیشتری کنین. صفحه اول خیلی خوب نیست ولی مورد قبول هم هست میتونه بهتر از این باشه . ولی با وارد شدن به صفحات دیگر مثل تالار گفتمان ، سردرگمی و پیچیدگی برای کاربر ایجاد میکنه. اون هم فقط به خاطر رنگ بندی ، نوع فونت استفاده شده ، اون div های ثابت بالای صفحه که من رو اذیت کرد دست و پا گیر بود. و .... از همه مهمتر موضوع سایت شما اصلا bold نشده !!!! metro-world.ir قراره چه کار کنه ؟؟؟؟ !!!!!!

nasr
چهارشنبه 28 فروردین 1392, 12:34 عصر
دوستان من از کجا می تونم این Template را پیدا کنم؟
چند روزه دارم اینترنت را زیر و رو می کنم ولی جایی همچین چیزی پیدا نکردم

ممنون می شم کمک کنید

Mohsen.
چهارشنبه 28 فروردین 1392, 14:13 عصر
10 تمپلیت محبوب طراحی مترو (http://aparnet.ir/704-10-%D8%AA%D9%85%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%AD%D8%A8%D9%88%D8%A8-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D8%B1%D9%88)

mehdi.golzary
یک شنبه 19 خرداد 1392, 18:58 عصر
ببینید دوستان عزیز اول باید تشکر کنم که وقت گذاشتین و نظر دادین . ممنون.
درسته مشکلات زیادی داره و این که حتی خودم هم موضوعش رو دقیقآ انتخاب نکردم واین سایت نتیجه چند ماه بیکار بودنمه
اما
من در اوایل کار نظرم این بود که مثل مترو ویندوز 8 هر نرمک افزاری رو رو این سایت بیاریم که امکانش هست .
مثل لاگین به yahoo gmail در یافت ایمیل ها تون فقط با تنظیماتی که تو پروفایلتونه و لی خوب براتون بگم که پدر تنهایی بسوزه که باعث شد نتونم تمومش کنم گفتم حداقل تا اینجا اومده بزنمش تالار
اما الان اعلام می کنم افرادی که علاقه دارین یه appestan بزرگ را بندازیم من در خدمت هست .
من که به نظرم ایده خوب هست ولی تنهایی تا صد سال دیگه هم نمیشه تموم کرد و خسته میشم ونا مید

از غلط های املایی ببخشید .