PDA

View Full Version : سوال: ساخت فایل نصبی برنامه دارای دیتابیس

minabr
یک شنبه 17 دی 1391, 13:03 عصر
دوستان عزیز، چطور می تونم یک فایل setup از نرم افزار بسازم تا هنگام نصب، هم برنامه و هم دیتا بیس اون به خوبی نصب بشه و برای نصب برروی کامپیوتر میزبان چه اعمالی رو باید انجام بدم؟ برای نوشتن کدهای سی شارپ visual studio 2008 و برای ساخت دیتابیس از sql server 2008 دارم استفاده می کنم.
لطفا مراحل رو کامل توضیح بدید. ممنون

mohamadreza#
یک شنبه 17 دی 1391, 14:14 عصر
دوستان عزیز، چطور می تونم یک فایل setup از نرم افزار بسازم تا هنگام نصب، هم برنامه و هم دیتا بیس اون به خوبی نصب بشه و برای نصب برروی کامپیوتر میزبان چه اعمالی رو باید انجام بدم؟ برای نوشتن کدهای سی شارپ visual studio 2008 و برای ساخت دیتابیس از sql server 2008 دارم استفاده می کنم.
لطفا مراحل رو کامل توضیح بدید. ممنون

سلام این مطلب سختیه فکر نمیکنم مطلب فارسی گیرت بیاد یا کسی حوصله کنه بنویسه بهتر جواب میگیری توی گوگل بزن ، روش ها و نرم افزار های ست آپ ساز زیادی توی اینترنت هست که استفاده میکنن کدوم بهتره باید تجربه کنی...
Craeting setup for c sharp program
اینو سرچ کن.

Restlesa
یک شنبه 17 دی 1391, 23:49 عصر
دوست عزیز در ضمینه یه مقاله آموزشی برای ساخت برنامه های Setup توسط خود برنامه ویژوال استودیو برات آپلود کردم

kingtak
دوشنبه 18 دی 1391, 00:33 صبح
:لبخندساده:تالار: Setup و Deployment (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?145-Setup-%D9%88-Deployment)

hamedAdmin
دوشنبه 18 دی 1391, 08:57 صبح
سلام
فکرنمیکنم این راهنمایی که شما گذاشتید نیازای دوستمونو برطرف کنه.البته من هم جایی ندیدم که نرم افزارای ایرانی بتونن اینجوری نصب بشن!
همه شرکتها بالاخره نصب کننده و پشتیبان و... داره!

Restlesa
دوشنبه 18 دی 1391, 17:42 عصر
سلام
فکرنمیکنم این راهنمایی که شما گذاشتید نیازای دوستمونو برطرف کنه.البته من هم جایی ندیدم که نرم افزارای ایرانی بتونن اینجوری نصب بشن!
همه شرکتها بالاخره نصب کننده و پشتیبان و... داره!
اگه منظورتون مقاله ای یه که من قرار دادم باید بهتون بگم که بهترین راه استفاده از خود برنامه VS(البته به نظر من).
چون تمامی ابزارهایی رو که تو برنامه تون استفاده کردین رو دقیقا کنار دست خودتون دارین و راحت میتونید بهش اضافه کنید و برنامه Setup تون رو بدون هیچ مشکل و دردسری بسازین

اگر از برنامه های حرفه ای تری می مخواین استفاده کنید برنامه Install Shild و Setup Factory بهترین و مهشورترین ها هستن
توی اینترنت بگردین مقاله آموزشی کار با این دو برنامه رو می تونید پیدا کنید