PDA

View Full Version : سوال: نمایش عکس

mohammadhafez
یک شنبه 17 دی 1391, 14:56 عصر
سلام خسته نباشید دوستان
من 3تا dropdowlist تو صفحه ام گذاشتم و در قسمت solution explorer با در ست کردن 3 تا new folder و گذاشتن 5 تا عکس داخل هر پوشه میخوام عکسای داخل پوشه ها در یه label نمایش داده بشه ام متاسفانه هر کاری میکنم نمایش نمیده از دوستان ممنون میشم کسی به ما کمک کنه کدش رو درست نمیدونم اگه بگین ممنون میشم مرسی

mohammadhafez
یک شنبه 17 دی 1391, 17:12 عصر
دوستان من یه پروژه سنگین دارم (پایان نامه) اینجا به مشکل برخوردم کدشم نمیدونم یکی جواب مارو بده
b.paseban
یک شنبه 17 دی 1391, 17:37 عصر
سلام بر شما.
عکس ها رو با asp:image نمایش بده.
مسیر عکس رو معرفی کن و عکس رو نمایش بده.الان کجای کار مشکل دارید؟
اگه شما بخواین با انتخاب هر گزینه از drop downlist یکی از عکسها نمایش داده بشه باید از SelectedIndexChanged استفاده کنید.
رو dropdownlist برید و از گزینه های option آون کنترل SelectedIndexChanged انتخاب کنید و داخل اون عکس مورد نظرتون رو بایند وصل کنید.

protected void DrdpAddImg_SelectedIndexChanged(object sender, EventArgs e)
{
ImgLargePrev.ImageUrl = "../Folderown/pic.jpg";
}

mohammadhafez
یک شنبه 17 دی 1391, 18:06 عصر
اقای مهندس من این کارا رو انجام دادم وقتی روی هر مقدار از dropdowlist کلیلک میکنم می خوام عکسای داخل پوشه مثلا طبیعت رو نشون بده و همین طور به ترتیب
کلیلک روی پرندگان عکسای مربوط به اینا توی label حالا یکی یا چنتا فقط نشون بده در ضمن عکس توی دیتابیس نیست دارم با vb مینویسم اگه کدشو بلدین ضمیمه کنید خیلی عجله دارم
مرسی تشکر

mohammadhafez
دوشنبه 18 دی 1391, 16:41 عصر
اقا ما یه سوال پرسیدیم کسی جواب بدرد بخوری به ما نداد ما هنوز درگیریم اگه پاسخی برای این سوال دارید که بدرد ما میخوره خواهشا بزارید