PDA

View Full Version : آزاد نشدن پورت کام مجازی!

voyager
دوشنبه 18 دی 1391, 01:05 صبح
سلام
من یه کارت دی وی بی USB داشتم که کار میکرد ولی چند وقت پیش تو متلب و پروتئوس با پورت کام مجازی کار کردم ولی از اون موقع به بعد دیگه اون وقتی کارت رو به یو اس بی میزنم نرم افزارش مینویسه هاردویر ازادی رو پیدا نمیکنه! البته رو لپتاپ دیگه کار میکنه! چند بار هم نرم افزار رو ان اینستال کردم و دوباره نصب کردم و درایور کارت رو هم ولی همون قراره! خیلی ممنون میشم کمکم کنید چون نرم افزار زیادی رو لپتاپ نصبه اگه بخوام دوباره ویندوز عوض کنم پدرم در میاد!

FastCode
دوشنبه 18 دی 1391, 10:51 صبح
واقعاً فارسی error داد که شما فقط یک کلمه انگلیسی نوشتی؟

voyager
دوشنبه 18 دی 1391, 16:43 عصر
all capable dvb adapters are busy
no free device has been found
-----
البته وقتی به پورت یو اس بی میزنم هیچ اروری یا ایرادی نمیگیره نه تو ظاهر نه باطن! تو دیوایس منیجر هم ایرادی، چیزی دیده نمیشه! فقط ظاهرا پورت کامی که متعلق به این دیوایس بوده رو من تو متلب یا پروتئوس اشغال کردم و شیئی رو که ساخته بودم نبستم و حذفش نکردم که اینطوری شده البته به نظر خودم!
در ضمن متلب و پروتئوس رو هم دوباره نصب کردم درست نشد!
این رو بالای نرم افزار دی وی بی مینویسه! هر نرم افزار دیگه ای هم نصب کردم همینه! درایور رو ان اینستال کردم دوباره نصب کردم درست نشد نرم افزار رو دوباره نصب کدم نشد!
ویندوز و سایر نرم افزار هام هیچ مشکلی ندارن ولی این فقط اینطوریه! به پورتای دیگه هم وصل کردم باز همینه!
-----
از اینکه کمک میکنید متشکرم چون واقع دو روز وقت من با دوباره نصب کردن ویندوز تلف خواهد شد! ویندوزی که مشکلی هم نداره!
تشکر فراوان اگر کمکم کنید

voyager
دوشنبه 18 دی 1391, 19:52 عصر
کسی اطلاعی نداره؟!

voyager
دوشنبه 18 دی 1391, 23:57 عصر
یعنی واقعا راه حلی نداره؟!!!

voyager
سه شنبه 19 دی 1391, 13:04 عصر
کسی تا حالا با همچین مشکل هایی برخورد نکرده؟

voyager
چهارشنبه 20 دی 1391, 04:07 صبح
حل شد بالاخره! ربطی به اون چیزی که فکر میکردم نداشت و البته خودم هم دقیق نفهمیدم مشکل چی بوده