PDA

View Full Version : سوال: محافظت از سورس

rezaei_y
سه شنبه 19 دی 1391, 22:41 عصر
با سلام به همه دوستان

از نرم افزار Crypto Obfuscator For .Net برای محافظت از سورس پروژه ام استفاده کردم فایل exe برنامه رو محافظت میکنه یعنی با چند تا از این نرم افزار های تبدیل exe به سورس تست کردم سورس ها کد شده بود

اما وقتی که میام برای پروژه فایل setup ایجاد میکنم و برنامه رو روی سیستمم نصب میکنم فایل exe نصب شده روی سیستم حفاظت شده نیست یعنی قابلیت برگشت به سورس رو داره

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

mehrdad1991h
سه شنبه 19 دی 1391, 22:58 عصر
از فاکس استفاده کن

RED-C0DE
سه شنبه 19 دی 1391, 23:02 عصر
می تونین خروجی برنامتون ک برای obfuscate کردن مد نظرتون هست (حالا چ dll چ یک ماژول exe) رو جداگانه Obfuscate کنید و در پکیج setup خودتون بعنوان یک فایل معمولی اضافش کنین..

danialafshari
سه شنبه 19 دی 1391, 23:05 عصر
ممکنه مشکل از کرک برنامه محافظتون باشه
پیشنهاد می کنم با این برنامه از سورس خود محافظت کنید : The Enigma Protector

rezaei_y
سه شنبه 19 دی 1391, 23:51 عصر
می تونین خروجی برنامتون ک برای obfuscate کردن مد نظرتون هست (حالا چ dll چ یک ماژول exe) رو جداگانه Obfuscate کنید و در پکیج setup خودتون بعنوان یک فایل معمولی اضافش کنین..

پس با این حساب توی قسمت ایجاد setup میشه به جای گزینه add project output وانتخاب گزینه primary output میشه فایل های مورد نیاز را پروژه را از قسمت add file اضافه کرد؟

rezaei_y
چهارشنبه 20 دی 1391, 00:01 صبح
میشه یه توضیحی در مورد نرم افزار The Enigma Protector بدین ممنون میشم (http://barnamenevis.org/newreply.php?p=1671748&noquote=1)

RED-C0DE
چهارشنبه 20 دی 1391, 00:06 صبح
پس با این حساب توی قسمت ایجاد setup میشه به جای گزینه add project output وانتخاب گزینه primary output میشه فایل های مورد نیاز را پروژه را از قسمت add file اضافه کرد؟

اره.

جدا از این قضیه، شما می یای الان چی رو دقیقا obfuscate می کنی ؟ فایل مربوط به Setup رو؟

danialafshari
چهارشنبه 20 دی 1391, 00:06 صبح
میشه یه توضیحی در مورد نرم افزار The Enigma Protector بدین ممنون میشم (http://barnamenevis.org/newreply.php?p=1671748&noquote=1)

توضیحی نداره فقط فایل Exe رو Open می کنی و بعد دکمه Protect رو میزنی و بعد سورس و میبنده
موفق باشی

rezaei_y
چهارشنبه 20 دی 1391, 00:23 صبح
نرم افزار The Enigma Protector (http://barnamenevis.org/newreply.php?p=1671748&noquote=1) خیلی جالب بود فقط یه کاری که من نتونستم انجام بدم این بود که بعد از اینکه فایل مورد نظر رو به روشی که فرمودین توسط برنامه اجرا کردم به صورت محافظت شده در اومد اما زمانی که خواستم اونو به یه سرور وب publish کنم(برای آپدیت نرم افزار) دوباره فایل exe اولیه رو publish میکنه

آیا دارم راه رو اشتبه میرم؟بالاخره باید پابلیش بشه دیگه؟

danialafshari
چهارشنبه 20 دی 1391, 00:47 صبح
نرم افزار The Enigma Protector (http://barnamenevis.org/newreply.php?p=1671748&noquote=1) خیلی جالب بود فقط یه کاری که من نتونستم انجام بدم این بود که بعد از اینکه فایل مورد نظر رو به روشی که فرمودین توسط برنامه اجرا کردم به صورت محافظت شده در اومد اما زمانی که خواستم اونو به یه سرور وب publish کنم(برای آپدیت نرم افزار) دوباره فایل exe اولیه رو publish میکنه

آیا دارم راه رو اشتبه میرم؟بالاخره باید پابلیش بشه دیگه؟

توجه داشته باشید که برنامه به صورت جداگانه از vs فایل رو protect می کنه در اصل شما فایل exe رو protect کردید! خب مسلما وقتی از تو VS برنامه رو Run می کنید یکی دیگی بر روی فایل قبلی میسازه. تمام کاراتون رو در Visual Studio انجام بدید وقتی کارتون کامل تموم شد اون موقع برنامه رو Protect کنید.
پیشنهاد می کنم برای update از برنامه setup سازی Advanced Installer که خیلی هم حرفه ای هست استفاده کنید

rezaei_y
چهارشنبه 20 دی 1391, 09:17 صبح
با تشکر از شما دوست عزیز

ممنون از راهنمایی هاتون

rezaei_y
چهارشنبه 20 دی 1391, 17:46 عصر
دوستان کسی میدونه فیل آپدیت رو توسط advance installer چطور میشه ساخت

elham99
سه شنبه 24 بهمن 1391, 11:20 صبح
سلام دوستان من از Enigma Pretoctor استفاده میکردم windows عوض کردم حالا Protect میشه ولی وقتی RUN میزنم ارور میده میگه یرنامه شما با مشکل مواحه شده و باید بسته بشه:گیج:
سلام دوستان من از Enigma Pretoctor استفاده میکردم windows عوض کردم حالا Protect میشه ولی وقتی RUN میزنم ارور میده میگه یرنامه شما با مشکل مواحه شده و باید بسته بشه:گیج:

fakhravari
سه شنبه 24 بهمن 1391, 12:18 عصر
.NET Reactor:بوس:

elham99
سه شنبه 24 بهمن 1391, 12:22 عصر
یعنی چی؟توضیح میدین لطفا

elham99
سه شنبه 24 بهمن 1391, 13:56 عصر
کسی نمیخواد کمک کنه من منتظر جوااب هستم