PDA

View Full Version : سوال: Bind کردن رکورد انتخابی گرید در TextBox

Fastdesign
چهارشنبه 20 دی 1391, 12:50 عصر
با سلام

می خوام با انتخاب سطری از گرید اطلاعات سطر انتخابی رو در TextBox که در فرم دیگه ای قرار داره بریزم (Bind کنم) .
حتی اگه با کلیک بر روی باتن که کدهای مربوطه درونش نوشته شده ، هر دو فرم درحال اجرا باشه (باز باشه) بازهم با کلیک بر روی یک سطر دیگر از گرید اطلاعات سطر انتخابی رو برام تو TextBox تو فرم دوم برام نمایش بده .

امیدوارم منظورم متوجه شده باشید .

با تشکر

Fastdesign
چهارشنبه 20 دی 1391, 19:35 عصر
دوستان کسی نیست ما رو راهنمایی کنه!!!!:متعجب::متعجب::متعجب:

danialafshari
چهارشنبه 20 دی 1391, 20:14 عصر
خسته شدم از بس تو این هفته این کد رو تو فروم گزاشتم
و خداوند جستجو رو آفرید
textBox1.DataBindings.Add("Text", NameDataset.NameTable, "FieldName");

Fastdesign
چهارشنبه 20 دی 1391, 21:00 عصر
دوست عزیز من این کد رو در یک باتن نوشتم ، با انتخاب یک سطر از گرید و کلیک بر روی باتن محتوای سطر انتخابی رو برام تو کادر متن مربوطه نمایش میده ولی اگه سطر دیگه ای از گرید رو انتخاب کنم و بر روی باتن کلیک کنم برام این خطا میده !
This causes two bindings in the collection to bind to the same property.
Parameter name: binding

به نظر شما مشکل از چیه !

با تشکر

danialafshari
پنج شنبه 21 دی 1391, 15:30 عصر
دوست عزیز من این کد رو در یک باتن نوشتم ، با انتخاب یک سطر از گرید و کلیک بر روی باتن محتوای سطر انتخابی رو برام تو کادر متن مربوطه نمایش میده ولی اگه سطر دیگه ای از گرید رو انتخاب کنم و بر روی باتن کلیک کنم برام این خطا میده !
This causes two bindings in the collection to bind to the same property.
Parameter name: binding

به نظر شما مشکل از چیه !

با تشکر

بایند که مثل Connection نیست که مدام Open , Close بشه ! باید بک بار فقط باز بشه. کد رو فقط در Form1_Load بزار

Fastdesign
پنج شنبه 21 دی 1391, 17:47 عصر
براي نمايش اطلاعات گريد در TextBox در همون فرم به اين صورت نوشتم جواب ميده :

textBox1.DataBindings.Add("Text", data.ds.Tables["phon"], "F_Name");

حالا مي خوام بعد از انتخاب سطر مورد نظر تو فرم بعد(مثلا فرم 2) داخل TextBox نمايش بدم ! هر کاري مي کنم نمي تونم با این کدها سطر انتخابي رو تو TextBox فرم بعد نمايش بدم .

به نظر شما راحل چيه !!!!

danialafshari
پنج شنبه 21 دی 1391, 17:52 عصر
قربون شکلت باید اول ID رو توی کلاس بریزی و بعد در فرم 2 یه Select انجام بدی Where Id = id daroone kelas
OK?
گفتم سورس درست کنیم سنگین تریم

موفق باشی

Fastdesign
پنج شنبه 21 دی 1391, 19:13 عصر
دوست عزیز ممنونم از راهنمایی تون . قبل از اینکه این نمونه بزارید خودم با توجه به راهنمایی که قبل از اصلاح این تاپیک انجام دادین، انجام دادم .

ولی در کل منظور من این بود که حتی اگه هر دو فرم باز باشه با انتخاب سطر مورد نظر در فرم اول ، اطلاعات سطر انتخابی در فرم دوم برام نمایش داده بشه .

به هر حال ممنونم از راهنمایی تون .

با تشکر