PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد یک خطا

mreza80
چهارشنبه 20 دی 1391, 13:11 عصر
سلام دوستان من موقع برنامه نویسی به مشکلی خوردم که منشاء آن را فهیمیدم ولی راه حلش نمدونم لطفا راهنمایی کنید
مشکل اینطوری پیش میاد که به طور مثال من بر روی فرم دابل کلیک میکنم می دانیم به طور اتوماتیک تابع برای آن تشکیل میشود و در دابل کلیک فرم قرار میگیرد حال من اگر این تابع رو از سورس حذف کنم بدون حذف آن از ایونت دابل کلیک فرم دیگر فرم من باز نیمشود و موقع باز کردن خطای زیر را میدهد لطفا راهنمایی کنید در این مواقع چی کار باید کرد98111
اینو اضافه کنم که من کار با سی شارپ رو تازه شروع کردم
البته کدهای ایجاد شده در دیزاینر رو هم حذف میکنم باز خطای بالا رو موقع بازکردن فرم میده ولی برنامه بدون خطا کامپایل و اجرا میشه

Abbas Naghdi
چهارشنبه 20 دی 1391, 13:21 عصر
داخل فایل Disagner.cs*. برو و قسمت تابع رو که ارز سورس حذف کردی رو در این فایل هم حذف کن مثلا(this.Load += new System.EventHandler(this.FMainWindow_Load)
بعد پروژه رو ذخیره کن و Vusual studio رو یک بار restartکن و پروژه رو دوباره load کن
اگه نشد بر روی Ignore and Continue کلیک کن (داخل عکسی که گذاشتید هست (احتمال اینکه بعضی از اطلاعات از بین بره هست))

mreza80
چهارشنبه 20 دی 1391, 13:33 عصر
داخل فایل Disagner.cs*. برو و قسمت تابع رو که ارز سورس حذف کردی رو در این فایل هم حذف کن مثلا(this.Load += new System.EventHandler(this.FMainWindow_Load)
بعد پروژه رو ذخیره کن و Vusual studio رو یک بار restartکن و پروژه رو دوباره load کن
اگه نشد بر روی Ignore and Continue کلیک کن (داخل عکسی که گذاشتید هست (احتمال اینکه بعضی از اطلاعات از بین بره هست))
دوست عزیز ممنون از جوابتون من خودم در طرح سول در سطرهی آخر گفتم که از دیزاینر نیز حذف میکنم
ولی منظور من اینه راهی یا گزینه ای نیست که به vs بگه بدون در نظر گرفتن خطا فرم باز کنه تا ما بتونیم مشکل رو حل کنیم مثلا آیا گزینهای در tools ، debugیا جای دیگه نیست